Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja A4 B7 - Schwarze Perle


waldek22

Rekomendowane odpowiedzi

jak klikniesz u dołu posta na edytuj to będziesz mógł zrobić na nowo wszystko co chcesz,

ponadto jak masz rozwinięte menu edycji czcionki to tam jest ikonka insert image 13-sta od lewej w drugim rzędzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Insert image"? - nie wkleje zdjęcia z kompa tylko muszę je umieścić np na fotosiku i wkleić adres do tej fotki.A jak rozwinę " edytuj post" to mogę tylko usunąć fotkę a nie mogę zamieścić innej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mogłeś całość robi na RS4 B7 przód i progi też a nie takie klejenie. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby całość zrobić od razu na rs4 to trzeba wyłożyć więcej kaski niż kosztuje nowe auto. Ja to robię etapami a na dodatek brat ma warsztat blacharsko-lakierniczy i gdy jest trochę luzu u niego rezamy moją furkę. Kosztów za robotę nie ma a jak są to minimalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób multitronic współgra z Quattro i z silnikiem 4.2V8 ?? Fabrycznie multroniici wsadzano do aut FWD o stosunkowo małej mocy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób multitronic współgra z Quattro i z silnikiem 4.2V8 ?? Fabrycznie multroniici wsadzano do aut FWD o stosunkowo małej mocy ?

Multi nigdy w Q nie było, poza tym 4.2 rozniósł by tą skrzynie na miał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszym twoim poście , czyli tam gdzie masz zdjęcia jest edytuj :wink:

trochę złą drogę wybrałeś ale ważne że tobie sie podoba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszym twoim poście , czyli tam gdzie masz zdjęcia jest edytuj :wink:

trochę złą drogę wybrałeś ale ważne że tobie sie podoba :wink:

D O K Ł A D N I E i jak już klikniesz edytuj to możesz zrobić wszystko

jak całość przerobisz na b7 okey ale to nie lepiej wtedy było od razu przód ori od rs4 ładować :wink:

no ale ważne żeby właściciel z chęcią po pracy lub w weekend nie mógł się doczekać aż wsiądzie do furmanki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O f*ck przy tym mój grill to seria.

Ciężko coś powiedzieć bo pewnie się napracowaleś. Tylko NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób multitronic współgra z Quattro i z silnikiem 4.2V8 ?? Fabrycznie multroniici wsadzano do aut FWD o stosunkowo małej mocy ?

Multi nigdy w Q nie było, poza tym 4.2 rozniósł by tą skrzynie na miał :decayed:

Wiem że multi z tym silnikiem nie było i u mnie też nie będzie, jak pisałem wyżej będzie manual. Quatro też w tej chwili nie jest zamontowane. Kupiłem swoją audikę z silnikiem 2.0 ALT i multiskrzynią. Kupiłem też po dachowaniu RS4 z 2006 roku niestety tylko z silnikiem bez skrzyni biegów i bez zastrzału pedałów wiele rzeczy właściciel posprzedawał ale Quatro jest. Silnik już przełożyłem muszę dokupić skrzynię sprzęgło, zastrzał pedałów i jeszcze kilka drobiazgów to będę mógł założyć Quatro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale dla mnie to jest jakieś nie porozumienie. te felgi sa fatalne ten przód jest porażką... naprawde b6 moze wyglądać świtnie bez usiłowania "odświerzenia" tego auta duzym grillem. jesli tobie sie podoba to ok... ale znaczki rs4 to powinienes wyrzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...