Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Części w super cenach, jeszcze większy asortyment, elastyczne warunki sprzedaży.


TOM77

Rekomendowane odpowiedzi

słuchaj, zamówiłem części i one nie pasują to je odsyłam a że nie było czasu na czekanie na kolejne (auto zarabia na siebie) to zakupione zostały w sklepie.

uwierz ze jak do tej pory coś zamawiałem przez internet to gdy coś było nie tak to przy odsyłaniu dostawałem częściowy a nawet czasami całkowity zwrot kosztów :cool1:

Ok, jak tak bardzo się upierasz, że te części nie pasowy, to jeszcze raz napiszę, podaj mi oznaczenia tych właściwych, które kupił Ci mechanik i nie mów, że ich nie posiadasz, ponieważ zostały wyrzucone pudełka.

Przecież na rozrząd każdy bierze jakiś dowód zakupu :cool1: co w przypadku reklamacji zrobisz, powiesz ja tu kupowałem, pamięta mnie pan :)

Jeśli rzeczywiście okaże się, że Ty masz rację moja firma zwróci Ci koszty przesyłek :wink4:

Pozdrawiam

P.S Wcześniej pisałeś, że tak otworzyłeś pudełka, że nie uszkodziłeś naklejek, powiem Ci niestety nie da się tego zrobić(mówię tu o opakowaniach od rolek, które miały nie pasować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja mam pytanko czy nowy pasek Gatesa do alternatora w AFNie może być dłuższy o jakieś 0,5cm od starego niby wyciągniętego? Dziwne to jakieś. Jeśli kupiłem wadliwy pasek to będę potrzebował jakiegoś innego bo rano mi piszczy ten nowy pasek a zmieniłem go razem z napinaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomaszu

Potrzebuję kpl. zawias [zestaw wahaczy + śruby] przód passat B5 FL 2003 AWX

Proszę o zestawienie kosztów :wink4: interesuje mnie tylko Lemfo.

Pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu super, ceny tańsze niż na allegro!!! Fachowa obsługa. Przesyłka błyskawiczna. Polecam!!! Nie kupuje już części na allegro tylko u Pana Tomasza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku...wa mialem rozgrzebane auto w weekend,mialem cisnienie na graty i udalo mi sie zrobic zakupy u Tomka w niedziele :kox:,tylko Pixi musial mi niestety odebrac bo bylem udupiony z jazdą,to jest firma,dzieki koledzy-jak zawsze profi.

ps. nie napisze tylko jak z platnoscia bo wszyscy by tak chcieli :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. nie napisze tylko jak z platnoscia bo wszyscy by tak chcieli

No właśnie masz u mnie szczególne względy, także czekam na obiecane :drunk:

Pzdr. :cygaro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepływka lotem błyskawicy jest już u mnie, założona, autko nareszcie żyje ;) Krótko mówiąc interesy z Tomkiem to czysta przyjemność :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Tomek.

Posiadam AUDI A4 B5 avant manual 97r 1.9TDI AHU 90KM.

Potrzebuje przegub zewnetrzny (lewy przod).

Najlepiej Spidan)22681( lub LOBRO. Co tansze:)

Dane przegubu, bo sa dwa rodzaje z roznymi zabkami,mam nadzieje ze sa

prawidlowe:

zewn uzebienie od strony kola 33

wewn 30

ilosc zebow,obrecz abs 45.

prosze o podanie danych konta i kwoty:)

prosze rowniez o podanie samej ceny za sprzeglo do tego modelu

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem sobie tarcze i klocki na tył . Dzwoniłem do mechanika z pytaniem ile za wymianę robociznę, a ten mi mówi że Audi z tyłu ma jakieś łożyska które przy wymianę tarcz też trzeba wymienić. To prawda? Ile takie łożyska kosztują i jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...