Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Części w super cenach, jeszcze większy asortyment, elastyczne warunki sprzedaży.


TOM77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

szukam jak najtaniej tarcze+klocki TYŁ do A4 b5 98r. 1.6 adp marki TRW lub ATE lub BOSCH ew. BREMBO.

Wahacz górny - ten z przodu Lemfordera + długa górna śruba spinająca wahacze (prawa strona)

Końcówkę drążka kierowniczego Lemfordera (lewa strona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Potrzebuje kompletny rozrząd do A4 AVF z pompą wody i pozostałe paski bo jak rozgrzebie to zmienię wszystkie, do tego jakiś zestaw hamulców na przód (tarcze plus klocki) może być kilka przyklładów cenowych, z podkreśleniem na twoje doświadczenie który byś polecał.

Do tego nie wiem czy masz dostęp do częsci VW bo też potrzebuje kompletny rozrząd z pompą wody do Paska z motorem 1,9 -105 koni.

Z góry dzięki!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomku! Mam problemik mały odnośnie zakupu kompletnego przedniego zawieszenia do passata b5 99r kombi 1.9tdi AJM. Ze wzglęu na to ze wszystko mi się zwaliło na głowe w jedną chwile i jestem w stanie przeznaczyć max 700zł ;( czy poradziłbys mi cosw tym temacie? Dziękuje iz góry i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Interesuje mnie łożysko koła tylnego do mojego autka.

Najlepiej FAG albo SKF

Numer 8D0 598 625 A.

Interesuje mnie cena jednego, ale może występują w

kompletach po 2 sztuki dużo taniej?

Z góry dzięki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję tarcze hamulcowe tył + klocki + łożyska w sensownej cenie. Co do firmy zdaję się na Twoją opinię.

Pacjent to A4 B5 04.1999 rok, AFN, Avant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuję do mojego Audi A4 B6 AVF 1.9 TDI 130km

Filtr powietrza

Filtr oleju

Filtr kabinowy

Filtr paliwa

Podobno MANN wychodzi najkorzystniej, ale jeżeli coś jets bardziej opłacalne to jestem otwarty na propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje Silniczek regulacyjny zdalnego sterowania ( nazwa z ETKI :D ) a dokladnie silniczek klapy tylniej.

Sedan Audi A4 B6 2001 rok 1.9TDI

nr. 8E5 962 115

Znajdzie sie cos takiego ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomku! Mam problemik mały odnośnie zakupu kompletnego przedniego zawieszenia do passata b5 99r kombi 1.9tdi AJM. Ze wzglęu na to ze wszystko mi się zwaliło na głowe w jedną chwile i jestem w stanie przeznaczyć max 700zł ;( czy poradziłbys mi cosw tym temacie? Dziękuje iz góry i pozdrawiam!

witam!

TOM Dziękuję za pomoc i szybką wysyłkę. Z czystym sumieniem i bez żdnych wątpliwości polecam zakup u TOMA! Napewno nie ostatni zakup u Ciebie. Dziekuję jeszcze raz i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...