Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Części w super cenach, jeszcze większy asortyment, elastyczne warunki sprzedaży.


TOM77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jaki koszt silniczka krokowego do Audi A4 B5 2.6 V6 ABC 1997r (numery na starym APM 078 133 455D, i drugi numer D95109)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

poproszę o wycenę komplet rozrząd zestaw AUDI do mojego auta - numer 03L198119

i do tego pompa wody oryginał nie jestem pewny jaka to jest ale chyba 03L121011B (jeśli nie ta proszę o podesłanie poprawnej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o ceny:

-przewody zapłonowe A4 B5 1.8 95r-NGK

-kompletne sprzęgło Touran 2.0 140KM 2006r-Sasch i Luk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOM77 - Mam pytanie o cenę kompletnego rozrządu z pompą wody do 1,8t BFB ? Możesz mi pomóc ?

Wysłane pw:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek prosiłbym o ceny tarcz i klocków (320mm) na przód,może Bosha itp. do B7 mojego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

końcówki drążków kierowniczych [2], wahacz górny lewy tylni, komplet hamulców tył (tarcze i klocki) + łożyska na tył, cewka do ADP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj po raz kolejny Tomek interesuje mnie cena tarcze + klocki firmy ATE NA przód 288 mm klocki bez czujników do audi A4 B5 rocznik 97 1.9 tdi Afn 110 KM avant lub coś z innego zestawu co proponujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, interesuje mnie kompletny rozrząd z pompą wody, która prawdopodobnie strzeliła. W poniedziałek mechanik potwierdzi, więc wtedy bym złożył zamówienie, a wiem, że realizacja jest błyskawiczna :) Autko to A4 B5 1999 r., 1,8 benz. 125KM, ARG, VIN WAUZZZ8DZYA018632.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaka cena kompletu amortyzatorów (tył i przód, gazowe) do mazdy 626 2000r 2.0Ditd 110KM. Poproszę 2-3 oferty (cos z górnej półki i coś tańszego ale żeby troche wytrzymały). Napisz tez co jest w komplecie (osłony, odboje, łozysa itd) a jeśli nie ma to dopisz jaki jest tego koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o ceny kompletu szklanek i uszczelniaczy pod pompo wtryski do a4 b6 AVF 2002r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć tom mógł bym prosić o cene 1.tarczy przód i tył ATE oraz klocki ATE z czujnikami . 2.pope wody ory. do audi a4 b5 1999r 1.6 ANA

i przy okazji o termostat do skody octavi 1 z silnkiem 1.9 tdi 90km tez ory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...