Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Błąd 17958, spadek mocy


PaPaY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pisałęm juz wcześniej, szukałęm na forum zagadnien z tym błędem niestey nei znalazlem rowiązania, otóż dzis rano auto straciłó moc, brak mu "kopa". Podłączyłęm go pod VAG'a i wyskoczył mi błąd 17958, co to możę być? co mam dalej zrobić?

pozdro

* stosuj proszę odpowiedni prefix ( prefix uzupełniony) [Musashi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blad zaworu doladowania N75

pekl jakis przewod podcisnienia, uszkodzony n75 lub czujnik cisnienia ew. uszkodzona turbinka,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdzićco co to może być z wymienionych przez Ciebie rzeczy ? dodam ze usunełem błąd i nie ma juz go teraz, nie pojawił się, ale Audi dalej zle chodzi :/

Jestem po tesach VAG'iem, zrobiłem to jak na tym filmiku http://www.planetsecurity.pl/filmy/Audi%20-%20Zrob%20to%20sam%20-%20obserwacja%20sztangi%20turbiny%20AFN%20i%20podobne.avi, czyli otwieranie kierowniczek i zamkyanie (on/off) i nie otwieraja sie :/ a wiec wzielm klucz podchaczylem, chodza luzno, nie bylo oporu. poruszanei nie pomogło.

Z kolega zdjelismy rurke ktora zassya powietrze i podnosi te kierowniczki, zakupilsmy 3 metry wezyka i zalozylismy go, wsiedlismy w auto koelga buzia zassał (podniosly sie przez to kierowniczki) a ja w gaz, no i Audik spowrotem miał moc.

I teraz moje pytanie, co jest odpowidzialen za to ze nie podnosza sie kierowniczki ? zawor N75 ? cos jeszcze ? jak sprawdzic ? porsze o odp. ! z gory dzieki pozdraiwm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź wszystkie wężyki od podciśnienia, idące od złącza na ścianie grodziowej(obok serwa) , akumulator podciśnienia który jest pod turbinka zaworek podmień od kolegi jak możesz. Tak w ogóle zdejmij węzyky ten co idzie z podciśnieniem i zobacz czy zasysa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złe sterowanie podciśnieniem, czyli N75, to obstawiam

no mus to oblukać, śledź temat http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_olsztynskie-t7607.435.html

trzeba się spotkać i popatrzeć, jeszcze raz podpiąć vaga :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posprawdzalem wszytskie przwoody powymienialem wiekszosc :) odpalam Audika i na trase, rozaniec w dłoni :D wyjezdzam delikatnie i gaz :) audik znow jest jak szatan :) widocznie gdzie na ktorym kabelku byla dziura :) wsyztsko juz w porzadku dzieki chłopaki za pomoc!

poZDRo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...