Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Czy te fele będą pasowały?


tatra-mario

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec jak w temacie czy takie felgi będą pasowały bez problemowo do mojej a4 :mysli:

chodzi mi o ten otwór centrujący podobno w mojej wynosi 57,1 tak wyczytałem a te fele pochodzą z a6 czy nie będą potrzebne jakieś pierścienie czy coś podobnego dodatkowo?

I na co patrzeć jak sie umawiać w sprawie kupna felg tak by potem nie żałować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash:

wiedziałem że o czymś zapomniałem :gwizdanie:

http://www.allegro.pl/item354335948_oryginalne_alufelgi_audi_a4_a6_5x112.html

sorki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się też te felgi nie podobają, zdecydowanie lepsze te co Yelo poleca :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również polecam te drugie mój znajomy ma w czerwonej a4 na zawieszeniu 1be efekt super :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że mój kolega ma te pierwsze felgi w rozmiarze 16 w swojej A4 B5 sedan. Nie wygląda najgorzej, ale i też nie powala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, nie obraź się, bo wiem że to kwestia gustu, ale takiego paździocha wybrałeś, że koniec świata :shocked:

Jak na moje, absolutnie :no:

Zdrowaś

Kamyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi sie za bardzo nie podobają :confused4:

ale pytałem tak w ostateczności je kupie - aktualnie sie rozglądam i wolę wiedzieć więcej czy sie nada niz kupować w ciemno i potem mieć problemy.

Tak wiec dzięki :th: za wszelką pomoc i opinie. Teraz poczekam aż na koncie ukaże sie wzrost funduszy na mym koncie, spowodowany wypłatą- niewielka, dlatego rozglądam sie i szukam kółek na które mnie aktualnie było by stać. Myślę ze 16 to taki rozsądny wybór- 17 chciał bym ale mam stracha - dziury na drogach, no i kapeć szerszy-myślę że spalanie mogło by podskoczyć a w moim przypadku ni było by to za wesołe :no:

Te co proponował Yelo właśnie tez nad nimi myślę albo nad tymi: http://www.allegro.pl/item352371905_alufelgi_z_oponami_vw_audi_16_.html

http://www.allegro.pl/item354830594_felgi_aluminiowe_5x112_2004r_audi_a4_a6_passat.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te co przedchwila pierwsze podales wygladaja jak jakies 14" :gwizdanie: te drugie juz lepsze, ale te co Yelo podal sa najladniejsze :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... ale te co Yelo podal sa najladniejsze :th:

zgadzam sie z tym ja bym bral tamte lub poszukaj jeszcze jakies inne na allegro masz tego full

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...