Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1


mA4ciek

Rekomendowane odpowiedzi

Dibo nie ma sensu ich myć, bo już w piątek idą przechodzić zimową odnowę(polerka) ;) a to że ktoś mi zgiął zderzak, to z jednej strony pomógł zrobić mi wkońcu krok do pomalowania klapy i założenia zderzaka z S :kox: - chyba że "se" dokładkę polakieruje :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, będziesz miał mobilizację. Napisz mi na priva gdzie robisz polerkę alu i jaki to koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co siedzi Ci pod maską ? Jakies 2.8?

przeciez jest prefix .... ADR ......

wlasciciel zamiast kminic nad kolejna modyfikacja zewnetrzna powinien chyba lepiej pomyslec nad tym co siedzi pod maska .... bo teraz to troche przerost formy nad trescia, a auto mocniej wyglada niz jedzie ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... a co maja kola do silnika przerpaszam ?

to ze pod maska nie siedzi potwor nie znaczy ze auto nie moze sie kulac na wielkich kapciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loco87 ta krytyka jest dziwna. ADR to wcale nie jest słaby silnik i dość dobrze jeździ. Do zwyczajnej jazdy jest w sam raz. Sam śmigam ADRem i jestem zadowolony. Chociaż Turbo by się przydało. Ale czasami lepiej kupić zadbanego ADR niż jakiegoś paździocha. Poza tym mA4ciek z tego co wiem jest studentem, zresztą tak jak ja. I wierz mi że czasami warto mieć coś słabszego niż się wpakować w studnię bez dna tylko po to by mieć te kilkanaście PS więcej pod maską. Tymbardziej że student nie ma łatwego życia :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loco87 ma trochę racji 19 cali do 1.8 to trochę przesada ale każdy zakłada sobie co chce do swojej audi :) felga fajna do a4 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak i Dibo mają rację, tymi felgami zwraca na siebie uwagę, silnik co prawda demonem nie jest ale spójrzmy prawdzie w oczy A4 to nie jest wyścigówka... Można sobie kupić Celice bądź Suprę - w takim samochodzie jeździłbym nawet na mniejszych felgach żeby uwydajnić osiągi. A w moim rodzinnym kombi jakby się dało wpakowałbym i 20' :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak i Dibo mają rację, tymi felgami zwraca na siebie uwagę, silnik co prawda demonem nie jest ale spójrzmy prawdzie w oczy A4 to nie jest wyścigówka... Można sobie kupić Celice bądź Suprę - w takim samochodzie jeździłbym nawet na mniejszych felgach żeby uwydajnić osiągi. A w moim rodzinnym kombi jakby się dało wpakowałbym i 20' :decayed:

bo audi jest bardziej do lansu :cool1: i tak jest lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi wrażenie!!!!!!!!!! :notworthy: tylko ja mam pytanie jak się jeżdzi na 19 po naszych pięknych polskich drogach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jasne ja nie mam racji.... yhym.... 19 cali i 125 koni szkoda ze nie 4x4... a szerokość opony ? Chlopie gdzie Ty masz zdrowy rozsądek... Jeszcze jakbyś mi nie zarzucał ze to co mówie nie trzyma się kupy jakoś bym to przeżył ale jak się z tym nie zgadzasz to masz siano w glowie.... :wallbash: Ja aderowi nie zarzucam że ma malo mocy ale auto wygląda jak kobyła na tych felgach. Nic tu sie kupy nie trzyma...Skóra jak z a6 a boczki w materiale ? (nie wiem bo dobrze nie widac na zdjęciach)

Poza tym mA4ciek z tego co wiem jest studentem, zresztą tak jak ja. I wierz mi że czasami warto mieć coś słabszego niż się wpakować w studnię bez dna tylko po to by mieć te kilkanaście PS więcej pod maską

Ej i jeszcze sami sobie zaprzeczacie.... oszczędność paliwa i adr 19cali na profilu + walce....

Oto kilka powodów że trzeba by się zastanowić zanim się cos palnie..:

- szersza opona stawia wieksze opory toczenia = wzrost zużycia paliwa

- niski profil + 19cali oznacza że przednie zawieszenie szybciej sie zużywa (znacznie szybciej) nie mówię tutaj tylko o sworzniach wahaczy ale równierz amortyzatorach, przegubach, większe opory przenoszą się na tarcze sprzęgła (nie wiem czy dwumasa jest w adr), szybko zużywają się opony (im wieksza opona tym latwiej ją zniszczyć i wyząbkować)pozatym rownierz buda cierpi bo musi znosić większe naprężenia.

- pogorszenie komfortu

- pogorszenie dynamiki....

- na polskich drogach zakladanie 19 to odważna decyzja (mozna tez inaczej to nazwac...)

Tak faktycznie dzieki temu można oszczędzić kupe kasy ^......... jak na studenta to bystrzak z Ciebie..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto wygląda jak kobyła na tych felgach. Nic tu sie kupy nie trzyma...Skóra jak z a6 a boczki w materiale ? (nie wiem bo dobrze nie widac na zdjęciach)

nie przesadzaj, felgi fajnie pasują, na takim zawiasie robi wrażenie.

Widziałem na żywo więc wiem co mówie :good: nieraz pod defektem parkowałeś

Opony 225 to nie tragedia w porównaniu do B4 gdzie w 1Z wsadzali 205, a siedzienia to przecierz oryginalne skórzane recaro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem poco ta nędzna dyskusja, Kolega wrzucił 19'' i bardzo fajnie bo sam jak bym miał wrzucać 18" to bym się bardzo zastanowił!

ADR to prawda, przydało by się turbo ale jedynie do tego żeby jak ktoś zauważy furke na drodze, pomyśli sobie o ściganiu to wtedy może mieć właściciel problem, ale moim zdaniem jak już masz taki silnik to szanować i nie żałować że nie ma się lepszego silniczka czego sam żałuje ale cóż! nie sprzedam dobrego auta tylko dlatego że mam słaby silnik bo chce zapodać felgi na wypasie :polew:

jeźdze na 17'', sam myśle o 18'' ale teraz po przekładce na stalówy 15'' w jeździe i przyśpieszeniu nie ma różnicy! jedynie komfort troszke lepszy no i co z tego? coś za coś...

ciekawe LOCO jak bardzo korzystasz z tych kucyków pod maską? założe się że jeżdzisz po lekku bo szkoda kasy na paliwo i szkoda Ci auta żeby przekroczyć 100km/h gdzieś poza drogą szybkiego ruchu co ADR potrafi tak samo i wyżej też dobrze ciągnie więc PO CO N A M M O C N I E J S Z Y S I L N I K ? ? ?

a spalanie? nigdy ale to nigdy nawet jak mi odbije i szaleje nie przekroczyłem 10ciu litrów

zresztą ADR jest mniej awaryjny :naughty::)

Serdecznie Pozdrawiam

ps. mA4ciek zawsze możesz wrzucić stożek i nakładke na wydech i masz już 25 kucy więcej bez turbo... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie będe kłócił się z nikim, kto zazdrości mi wyglądu mojego słabego dupowozu. Kolego Loco, jeździj sobie swoim za***istym 1.8T na 15" mam to gdzieś, uważaj sobie na dwumase, na przeguby na wahacze, lej tylko do baku i stawaj z leszczami na światłach. Mi chodzi tylko o to, że ma wyglądać za***iście. A nie odrazu Rzym zbudowali, i boczki będa w skórze. Nie pisz mi, że jestem bystrzak, bo widziałem profil Twojej Audi, 70tys. km. a styrana gorzej niż moja po 210. Pozatym piszesz, że kiera z S4 nie pasuje. Załóż sobie może z B3 ;)

Mi tak dobrze, i wygodnie, a nawet więcej opinii jest na + i to się dla mnie liczy!!

P.S. Skóra jest z A6 hehehe

Poza tematem, Dziś cały dzień jeździlem A8 4.2Q 2000r. Moim zdaniem nie ma nic lepszego na zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się z tym nie zgadzasz to masz siano w glowie.... :wallbash: Ja aderowi nie zarzucam że ma malo mocy ale auto wygląda jak kobyła na tych felgach. Nic tu sie kupy nie trzyma...Skóra jak z a6 a boczki w materiale ? (nie wiem bo dobrze nie widac na zdjęciach)

Widziałem na żywo i wygląda świetnie. Twoje ale co do wyglądu jest bezpodstawne. Co do reszty krytyki to jedni idą w moc, drudzy w wygląd, a jeszcze inni w obie te rzeczy. Każdy robi autko według własnych upodobań. I powinieneś to uszanować. Jeżeli chodzi o oszczędność to nic tam nie było o paliwie. Chodziło o to że lepiej kupić słabsze auto niż mocniejsze a padakę. Wydatki na remont silnika będą dużo większe niż wzrost spalania związany z tymi 19".

Tak faktycznie dzieki temu można oszczędzić kupe kasy ^......... jak na studenta to bystrzak z Ciebie..........

Jeśli chodzi o to złośliwe stwierdzenie z Twojej strony, to jak ktoś kulturalnie z Tobą rozmawia to poszanuj to. Tak samo się odnoś do niego, a nie obrażaj go. Kultura tego wymaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi tego nie tlumacz ja wiem... prawda w oczy kole.

ciekawe LOCO jak bardzo korzystasz z tych kucyków pod maską? założe się że jeżdzisz po lekku bo szkoda kasy na paliwo i szkoda Ci auta żeby przekroczyć 100km/h

- Sluchaj do portfela to mi nie zagladaj bo sobie nie zycze :przebiegly: Heh twoj ader pali tyle co moje 1.8t :) a jezdze gdzie chce kiedy chce i jak chce. I do twojej wiadomosci - nie trzese sie i nie trzymam za portfel bo sie dobrze kmini i hais jest zawsze:] i nie mam potrzeby sie z tym obnosić wiec prosze mnie do tego nie zmuszac.

Nie pisz mi, że jestem bystrzak, bo widziałem profil Twojej Audi, 70tys. km

hhehehe tak faktycznie to co powiedziałes ma silny związek z tym ze jestem mało inteligentny :D omg co za żal :decayed:

Mi tak dobrze, i wygodnie, a nawet więcej opinii jest na + i to się dla mnie liczy!!

omg omg... ty chlop jestes czy baba :D ? stary tylko sie nie rozplacz ;(

Mi chodzi tylko o to, że ma wyglądać za***iście

I co laski piszcza ? :naughty:

ps Proponuje troche uważniej czytac co wisi w postach...

Ja przedstawilem rzeczowe fakty. I oczywiscie fakty to nic nie wnoszące bzdury.... :evil:

Pozdrowionka :notworthy: bez odbioru !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...