Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Dyskusje opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Link nie bangla :(

A ja mam ciekawe info od mojego dealera który kuz widział auto na żywo ponoć to będzie najładniejsza A4 ever. Stylistycznie poszla w stronę nowego TT.Z ciekawych rzeczy S4 będzie mialo silnik 2.0 R4 ! A RS4 V6 pewnie biturbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rajchu od kilkudziesięciu już lat nowe modele niemieckich producentów pierwszy pokazuje Bild i tym razem pewnie tez tak będzie.

http://www.autobild.de/bilder/audi-a4-2015-vorschau-4297204.html#bild1

Zastanawia mnie tylko jak oni chcą ograniczyć masę(kosztem czego :kox: ) i jednocześnie wsadzić silnik elektryczny i baterie? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Z ciekawych rzeczy S4 będzie mialo silnik 2.0 R4 ! A RS4 V6 pewnie biturbo.

I tego sie obawiałem

Edytowane przez dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty ja uważam ze za***iście. Auto będzie lżejsze , lżejszy motor lepszy rozkład masy itp.itd.Juz dawno powinni to zrobić lub wsadzic R5 z TTRS czy RS3

W Rajchu od kilkudziesięciu już lat nowe modele niemieckich producentów pierwszy pokazuje Bild i tym razem pewnie tez tak będzie.

http://www.autobild.de/bilder/audi-a4-2015-vorschau-4297204.html#bild1

Zastanawia mnie tylko jak oni chcą ograniczyć masę(kosztem czego :kox: ) i jednocześnie wsadzić silnik elektryczny i baterie? :eusathink:

Oj oj mam nadzieje że tym razem tak nie będzie bo nie wyglada to dobrze.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R5 tak ale nie r4 , przeciez to bedzie warczeć jak aktualna s3 ...żaden wydech nie zmieni dźwięku silnika spod maski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zgadze zona ma w Fiescie wtlaczany dźwięk z koletora dolotowgo co daje super rasowy dźwięk nawet lepszy niż niektóre przeciętne V6 ale wiem do czego zmierzasz bo zwykle TFSI ma wyjątkowo nijaki dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nik tego auta jeszcze nie widział za wyjątkiem paru dealerów jest trzymane w ścisłej tajemnicy a wszystkie zdjęcia i rendery w necie to tylko spekulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wogle te niektóre jak ten niebieski to jakis dramat nawet ktoś kol nie potrafił w Photoshopi wstawić w dobrej perspektywie. .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba lift lifta, bo na nowy model to mi zupełnie nie wygląda. Z zewnątrz to ten sam samochód przecież, różnice są tylko wewnątrz, troche jakby inne zderzaki i delikatnie lampy. Moze robią coś na wzór a4b5, 2 lifty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mam wrażenie, że designerom z Audi pomysły się już skończyły albo nie dostali podwyżki i klepią na siłę to samo od paru lat. To już nawet z B6 do B7 były bardziej zauważalne różnice wizualne. Sekret z pewnością tkwi w zaawansowaniu elektronicznym, taki następny technologiczny krok. Mimo wszystko od B8 będzie ciężko odróżnić nowy model na drodze, a szkoda..

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to na pewno nie jest wersja produkcyjna, spokojnie

Nie tak spokojnie bo przód będzie na pewno bardzo podobny i Kowalski nie rozpozna różnicy między B8 a B9, jedynie tył będzie coś na wzór A6 C7 i tutaj będzie różnica, większa zmiana designu i elektroniki to już wiadomo wnętrze.
Są granice których już nie można przeskoczyć i teraz będą minimalne zmiany, musieliby zupełnie zmienić design i linie. Nowa Mazda 6 zupełnie inaczej wygląda i robi wrażenie na ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko muł do testowania podwozia i elektroniki pokladowej ...spokojnie design B9 napewno będzie ostrzejszy od dotychczasowego modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...