Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Dyskusje opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie najważniejsza informacja to taka ze RS4 znów będzie z turbo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie jakieś V6 znając obecne trendy... W sumie i dobrze, bo RS4 B8 czy RS5 zbierają mocne lanie od nowego M3/4...

Oby nowe RS4 było też w sedanie.

-Lumia 920-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoc ma byc V6 2.9 biturbo i bardzo dobrze bo obecne 4.2 FSI to porażka z osiągami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Jak to mówią -o gustach sie nie dyskutuje. Czy jestr piękne czy nie to tylko samemu można oceniać :) czy do takiej klasy auta można wsadzić 1.4 albo nawet 1.6 ? Z technicznego punktu widzenia to raczej profanacja jak to już było napisane. 2.0 to raczej "najmniejszy" maluch jaki powinien być. jeżeli o napęd chodzi to jeżeli będzie quattro + jakaś elektryka to firma strzeli sobie w kolano-to nie bedzie już ta piękna i niezawodna myśl techniczna jaka była a kolejny chiński bubel elektroniczny. tak jak któryś z kolegów napisał-dobre a4 skończyło się na poziomie b5 a może b6. przynajmniej jeżeli chodzi o trwałość silników diesla:)

Edytowane przez kropekpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samochodach z konwencjonalnym silnikiem nie bedzie na pewno elektrycznego quattro jezeli juz to w hybrydach i tu nadciąga ogromna ofensywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wysuwany ekran tak mi się podoba ....

w przeciwieństwie do reszty

bez pomysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wysuwany ekran tak mi się podoba ....

w przeciwieństwie do reszty

bez pomysłu

Witajcie,

Pewnie w B9 też zrobią zegary na wyświetlaczu a'la nowe TT.

Ciekawe jaki najmniejszy motor wsadzą pewnie 1.4 TFSI?

W przypadku 2.0 TFSI zapewne też kilka wariantów mocowych będzie.

Zobaczymy ile mniej w stosunku do B8 będzie ważyć B9.

PS. Myślę, że te elektryczne Quattro to jedynie w droższych wersjach zaproponują,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekran jest bardziej obrotowy jak wysuwany. Fotki obklejonego to B9(pierwsze na forum :wink: ). Ta nieobklejona to B8 FL jako platforma testowa. Nie będzie to rewolucja jak to było pomiędzy B7 a B8 tylko raczej ewolucja. Krzyżówka aktualnych A6 z A3. Interesujące będą smaczki typu LED matrix, czy nowe MMI. Ciekawe czy z graniem coś poprawili ?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekran jest bardziej obrotowy jak wysuwany. Fotki obklejonego to B9(pierwsze na forum :wink: ). Ta nieobklejona to B8 FL jako platforma testowa. Nie będzie to rewolucja jak to było pomiędzy B7 a B8 tylko raczej ewolucja. Krzyżówka aktualnych A6 z A3. Interesujące będą smaczki typu LED matrix, czy nowe MMI. Ciekawe czy z graniem coś poprawili ?..

Witaj,

Zdaje się, że będzie dostępny system audio jak z new TT z tzw. 3D audio - cokolwiek to znaczy :D

Pożyjemy, zobaczymy :D

PS. Skoro każą długo czekać na prezentację to mam nadzieję, że będzie dopracowana ta b9

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Auto Świat z 16 lutego są pierwsze zdjęcia nowej A4 . W mojej opinii bez szału szczególnie że jest zestawione z nowym BMW serii 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stety lub niestety, BMW dało ostrego kopa z projektowaniem swoich aut. Wyglądają wspaniale.

Ale nowa A4 nie prezentuje się źle, na zdjęciach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są oficjalne zdjęcia tylko rendery.poczekajmy na oficjalna premierę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...