Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Dyskusje opinie


Rekomendowane odpowiedzi

http://superauto24.se.pl/moto-news/calkiem-nowe-audi-a4-b9-oficjalny-debiut-juz-pod-koniec-czerwca_621493.html

lista nowych silników w linku. będzie 2.0 tfsi 245 koni. może być fajne autko- zapewne odpowiedź na silnik 28i z bmw. ciekawe czy jakiś mocniejszy diesel 2.0l się pojawi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te 245koni tylko z s tronic... najgorzej jak ktoś Ci powie 'ooo jakie audi, jaki silnik?'' a Ty ze skrępowaniem powiesz "1.4' heh..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzie ale czemu szkoda ze 3.0 tfsi na kompresorze w s4 ?? Przeciez to zaj.... silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12-13 litrow w cyklu mieszanym dla V6 z torsenem na pokladzie i taka moca to duzo ?? Jak dla mnie to rewelacja, a z CO2 to nie bardzo wiem o co ci chodzi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z CO2 to nie bardzo wiem o co ci chodzi ??

Normy emisji spalin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rozumiem, ale czemu dla niego norma emisji spalin swiadczy ze silnik jest ok albo nie ok ;) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12-13 litrow w cyklu mieszanym dla V6 z torsenem na pokladzie i taka moca to duzo ?? Jak dla mnie to rewelacja, a z CO2 to nie bardzo wiem o co ci chodzi ??

No wlasnie cyklu mieszanym czyli w mieście 15 i lepiej.

z CO2 chodzi o to ze w niektórych krajach od CO2 płacona jest akcyza wiec im mniejsze tym mniej płaci sie akcyzy a wienc auto tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa o to chodzi, to w takim razie zgoda, choc podejrzewam ze w b9 bedzie wpakuja juz jakas wersje po modernizacji i w tym temacie bedzie lepiej. W miescie 15 przy szaleństwach, zazwyczaj mam 13 przy normalnej zwawej jeździe, a na trasie autostradzie latam dość szybko stad takie średnie spalanie a mam ten w silnik w a6 wiec buda sporo ciezsza. Dla mnie to spalanie jest rewelacyjne w q3 2.0 tfsi mi pali srednio 11 a roznica w jeździe to przepaść...... Zreszta to nie temat na ta dyskusje. Wracają do tematu ---- avant wychodzi w tym samym momencie co sedan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W auto świecie sa zdjęcia nowej b9. Wnętrze podobne do tego z nowego q7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zrobilismy 150 bakow do diesla przednionapedowka i 50 do e-trona, z tego co sie dowiedzialem ok pazdziernika rosza produkcja na calego wiec niedlugo zobaczymy w calej okazalosci b9 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem wczoraj maila od Audi NL żebym się zameldował na stronie to będą na bieżąco informowali o nowym B9 :)

Zobaczymy jak ja zostane poinformowany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku nie to auto (nawet z klasą). Wreszcie nie ma ekraniku wtopionego w dechę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...