Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Dyskusje opinie


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.auto-swiat.pl/testy/audi-a4-b9-wieksze-i-lzejsze/4fk8z7

Wnętrze jak dla mnie super, przód też (fajne "dwurzędowe" światła), ale tył zbyt podobny do A3 w sedanie chyba...

Rg2j312.png

doopa jest do doopy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w tym segmencie audi dało d*py,do BMW 3 nie ma szans,nawet C-klasa ma wiecej polotu...

Zależy jak sie na to patrzy bo taki spokojny wygląd to tez zaleta.Za dwa trzy lata C i A klasa bedzie juz bardzo opatrzona i zrobi sie stara bo design sie zmienia a audi nawet te starsze zawsze wyglada dobrze a środkiem to juz Wogle rozwalili i 3 ke i Ceske.

Wyjdzie S4 i RS4 ktore maja sie bardziej różnic od zwykłego Ślina i bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wcale nie rozwalili, tylko skopiowali passata, którego dostaniesz za pól ceny. Bmw f30 właśnie jest polifcie i masz kilka linii jak chcesz agresora bierzesz M chcesz cos innego masz luxury lub sportline. Każdy cos znajdzie dla siebie.

Mnie ciekawi obsluga mmi czy będzie wygodne, bo gala jest przesunieta bliżej kierowcy a samo sterowanie do przodu panelu..

Z drugiej strony my tu pitolimy, a sprzedawać i tak się będzie pięknie i tylko będziemy czekać na używki. Pamiętacie co bylo z poliftem? Teraz chce każdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba porównac zwykła wersje vs S LINE :)

Wprowadziłi elektryczna klape na kopa :kox: tak jak w A6 4G

http://www.audi.de/de/brand/de/neuwagen/a4/der-neue-a4-avant.html#

1920x1080_AA4_D_151018.jpg.resize.maxWid

1920x1080_AA4_D_151101.jpg.resize.maxWid

1920x1080_AA4_D_151113.jpg.resize.maxWid

Ta czerwona w avancie i czarnej optyce kozak.

Według mnie wcale nie rozwalili, tylko skopiowali passata, którego dostaniesz za pól ceny. Bmw f30 właśnie jest polifcie i masz kilka linii jak chcesz agresora bierzesz M chcesz cos innego masz luxury lub sportline. Każdy cos znajdzie dla siebie.

Mnie ciekawi obsluga mmi czy będzie wygodne, bo gala jest przesunieta bliżej kierowcy a samo sterowanie do przodu panelu..

Z drugiej strony my tu pitolimy, a sprzedawać i tak się będzie pięknie i tylko będziemy czekać na używki. Pamiętacie co bylo z poliftem? Teraz chce każdy :)

Sorry passa zawsze bedzie tylko passatem.

Jeździłem nowa c jak i 3 i wykonaniem w środku skóra ciezko im sie równać z A3 a co do piero z tym co widze tu na zdjęciach.w jednym jak i w drugim poziizej deski masa kiepskiego plastiku a w jedny i drugim najtańsza wersja skory to cerata.OK trojka super jeździ jako RWD ale Xdrive do quattro nie ma podejścia na śliskim jest tez z tylu większa ale mnie to różnicy nie robi bo ja stylu nie jeżdzę i woze tylko dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę sie ;) mamy 328i właśnie w X, zostalo wymienione z B8 20tfsi z Q i jeździ lepiej oraz trzyma sie drogi dużo lepiej. Wiadomo każdy będzie chwalil swoje :) co do jakości materiałów nie będę polemiziwal bo mamy tylko alcantare, ale deska jest miekka i jakościowo więcej niż ok. Kwestia gustu, ale i tak kocham Audi :) i B7 nadal jeździ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja każdy chwali swoje.Ja mam odmienne zdanie zwłaszcza na śniegu bo torsen ma o wiele lepsza trakcje.Na zwykłej drodze 3 prowadzi sie lepiej bo zachowuje cechy auta RWD.

b9 jako RS4 juz działa dobrze :)

ndoq63ig.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się ani środek ani z zewnątrz, avant z tyłu jeszcze bym przeżył, żadnej rewelacji, środek jak w A3 (prawie), gdybym miał teraz wybierać bez zastanowienia wziął bym A6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to mi się podoba lusterko wsteczne :D Nie wiem czy zwrócił ktoś na nie uwagę, ale na zdjęciach wygląda super. Poza tym hmm, mieszane odczucia ale jak zobaczę czarną wersję S-line to się pewnie przekonam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie podoba mi się ani środek ani z zewnątrz

aż się dziwię

a w środku co Cię wkurza? bo navi między zegarami to bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczyłem, że sedan będzie ładny.. niestety jego tył mi w ogóle nie podchodzi. za to avant śliczny! czekam teraz na oficjalne zdjęcia A5 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy model jest podobno przewidziany na 2016 rok.. mogliby już się pospieszyć, bo jakby nie było ten model jest już na rynku od 8 lat :decayed: a mi się kończy leasing :grin: :grin: :grin:

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się ani środek ani z zewnątrz

aż się dziwię

a w środku co Cię wkurza? bo navi między zegarami to bajka

W domu mam telewizor, komputer, tablet, 2 smartphony, a w samochodzie to powinny być piękne mechaniczne wskazówki biegnące po obrotomierzu a nie kolejny wyświetlacz... bez przesady. Rozumiem, że musi być nawigacja itp. itd. ale nie dajmy się zwariować. Zaraz tam wrypią jakiegoś facebooka, gmaila... ehh.. ale ja staroświecki jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko te zegary to opcja - ja tez zreszta wole zegary w starym stylu. Ja czekam na s4 i potwierdzenie zapowiedzi ze s4 ma sie roznic od s-linę. Moze tam będzie choc troche.... Czegos... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie interesowałby audi rs4 z silnikiem diesla i 250 KM. Ale mogę zapomnieć.

Mogliby się czegoś nauczyć od bmw czy merca

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten czerwony avant z takim wnętrzem bajka :slina: Ale za dobrego spasa pewnie 200k zł w górę :decayed: Jędrek poczekać chyba warto :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się ani środek ani z zewnątrz

aż się dziwię

a w środku co Cię wkurza? bo navi między zegarami to bajka

Strasznie zalatuje bmką, poza tym to prawie to samo co w A3, nawet podświetlenie kubków jest zerżnięte z A3, i jak A3 podoba mi się z zewnątrz tak środek uważam za porażkę.

No ale to moje wstępne wrażenia, jak zobaczę na żywca to może mi się odmieni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko te zegary to opcja - ja tez zreszta wole zegary w starym stylu. Ja czekam na s4 i potwierdzenie zapowiedzi ze s4 ma sie roznic od s-linę. Moze tam będzie choc troche.... Czegos... ;)

S4 ma sie napewno różnic od Sline.I dobrze.

Nie podoba mi się ani środek ani z zewnątrz

aż się dziwię

a w środku co Cię wkurza? bo navi między zegarami to bajka

Strasznie zalatuje bmką, poza tym to prawie to samo co w A3, nawet podświetlenie kubków jest zerżnięte z A3, i jak A3 podoba mi się z zewnątrz tak środek uważam za porażkę.

No ale to moje wstępne wrażenia, jak zobaczę na żywca to może mi się odmieni :wink:

Czy ja wiem tunel środkowy troche podobny i panel klimy reszta to mieszanka A6/A7 tyle ze w nowszym i ladniejszym wydaniu.

Nie do końca za to rozumie po co licznik jest wyskalowany do 300 w 2.0 TDI czy 1.4 tsi.

Tez sie zgadzam ze ten ekran to gadżet dla lubiący bajery i sam chętnie bym wybrał zwykły pakiet zegarów połączony z head up.

Ogólnie to znalazłem juz tyle detali którymi różni sie od b8 ze na prawdę nie trzeba łupy zeby je widzieć.Dosłownie wszystko jest zupełnie inne jedynie forma karoserii jest podobna.To jest Audi i z daleka ma byc widac ze tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...