Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Dyskusje opinie


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu premiery i wczoraj mi sie srednio podobalo, ale jak tak dluzej patrze to coraz bardziej przypada mi do gustu, szczegolnie ten przod zaczyna mi sie podobac. Fakt, ze wyglada jak b8 patrzac z boku i z tylu, ale jest calkiem smaczne. Wnetrze jest super i chyba nawet lepsze od tego z f30, ale mimo wszystko, przyczajone f30 gdy jedzie po ulicy z zapalonymi ringami jednak prezentuje sie swietnie, a widzialem pierwsze fotki z ulicy b9 i nie ma tego "wow"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze fotki czego , samochodu testowego fabryki , brudnego w nieciekawym kolorze na felgach 16 od innego modelu.Nie ma samochodu ktory w takiej konfiguracji bedzie wygladal dobrze.

Mnie sie podoba a w srodu roznica do A6 sie zatarla i t bvardzo cieszy bo moim zdaniem byla za duza miedzi B8 a C7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi, ale my wiemy już, że Tobie się podoba, a nie każdemu chyba musi...? Każdy ma prawo do własnej opinii :facepalm:

C7 to środek z 2011 roku, B9 będzie z 2015/16 to chyba logiczne, że poszło do przodu, a jak wyjdzie C8 to będziesz znowu płakał, że taka różnica? ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi, ale my wiemy już, że Tobie się podoba, a nie każdemu chyba musi...? Każdy ma prawo do własnej opinii :facepalm:

C7 to środek z 2011 roku, B9 będzie z 2015/16 to chyba logiczne, że poszło do przodu, a jak wyjdzie C8 to będziesz znowu płakał, że taka różnica? ehhh

:grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi, ale my wiemy już, że Tobie się podoba, a nie każdemu chyba musi...? Każdy ma prawo do własnej opinii :facepalm:

C7 to środek z 2011 roku, B9 będzie z 2015/16 to chyba logiczne, że poszło do przodu, a jak wyjdzie C8 to będziesz znowu płakał, że taka różnica? ehhh

Tzxx ja wychodzę z prostego założenia.nowe A3 zj***li , A8 zj***li ,Nowe Q7 tez zj***li i całe szczesćie nie kombinowali za bardzo przy A4 i zostało tak jak było czyli dobrze.Nie mowię ze mi sie jakoś super podoba i rozłożył mnie ten samochod na kolana po prostu wyglada nowocześnie i nic w nim nie zepsuli.

Odnośnie środka to B8 ma ten środek za prosty i juz nawet A3 czy Dobrze wyposażony golf 7 prezentuje sie lepej na tym polu a tak nie powinno byc.

W B9 widac ze sie do tego przyłożyli i z czymkolwiek nie wyjdą w następcy C7 to nie bedzie juz az takiej różnicy sadzać po tym jak wyglada w środku choć by nowe Q7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze fotki czego , samochodu testowego fabryki , brudnego w nieciekawym kolorze na felgach 16 od innego modelu.Nie ma samochodu ktory w takiej konfiguracji bedzie wygladal dobrze.

Mnie sie podoba a w srodu roznica do A6 sie zatarla i t bvardzo cieszy bo moim zdaniem byla za duza miedzi B8 a C7.

nie, widzialem zdjecia normalnej, cywilnej b9 na normalnych felgach, w czarnym kolorze, czysta, zaparkowane gdzies pod sklepem w chyba w USA. Przeszukam neta i wrzucę foto, o ile znajde

@edit

Znalazłem fotki, rejestracja z DE, ale wersja na USA. Moze nie zaparkowna pod sklepem, a raczej na markingu firmowym VW AG, ale nie zmienia to faktu, ze zdjecia nie sa wyedytowane jak to ma sie w prospektach i w tym, ze teraz krazy po sieci. Alumy czy sa od b9 trudno powiedziec.

11183437_1630191083865884_32926220662093

11707833_1630191133865879_46855137230573

Edytowane przez SHITERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze fotki czego , samochodu testowego fabryki , brudnego w nieciekawym kolorze na felgach 16 od innego modelu.Nie ma samochodu ktory w takiej konfiguracji bedzie wygladal dobrze.

Mnie sie podoba a w srodu roznica do A6 sie zatarla i t bvardzo cieszy bo moim zdaniem byla za duza miedzi B8 a C7.

nie, widzialem zdjecia normalnej, cywilnej b9 na normalnych felgach, w czarnym kolorze, czysta, zaparkowane gdzies pod sklepem w chyba w USA. Przeszukam neta i wrzucę foto, o ile znajde

@edit

Znalazłem fotki, rejestracja z DE, ale wersja na USA. Moze nie zaparkowna pod sklepem, a raczej na markingu firmowym VW AG, ale nie zmienia to faktu, ze zdjecia nie sa wyedytowane jak to ma sie w prospektach i w tym, ze teraz krazy po sieci. Alumy czy sa od b9 trudno powiedziec.

11183437_1630191083865884_32926220662093

11707833_1630191133865879_46855137230573

Fakt, do wow to tu daleko ... Takie tam nowe autko :rolleyes: Może jakiś s-line podwinduje ten image.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


rozłożył mnie ten samochod na kolana

nie żebym się przypierdzielał, ale rozłożyć to można na łopatki, a na kolana - rzucić :wink:

a tak poza tym, zastanawiam się kiedy pojawi się na forum pierwsze B9 .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a tak poza tym, zastanawiam się kiedy pojawi się na forum pierwsze B9 .....

Gdy tylko pojawią sie pierwsze bezwypadkowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zewnątrz A4 B9 nie powala. w środku jak dla mnie miód. ciut się zawiodłem tym nowym modelem, ale ... nowe A5 z takim środkiem będzie kozakiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. A5 z takim środkiem będzie piękna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca to je zredingowane C siedem.

audi%20a6%20c7.jpeg


a tak poza tym, zastanawiam się kiedy pojawi się na forum pierwsze B9 .....

Gdy tylko pojawią sie pierwsze bezwypadkowe :wink:

Bo w PL nie ma na to auto targetu. Albo ktoś ma kasę i kupuje cn. A6/A7, albo bezwypadki od pierwszego właściciela.

Edytowane przez griga-st
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca to je zredingowane C siedem.

a tak poza tym, zastanawiam się kiedy pojawi się na forum pierwsze B9 .....

Gdy tylko pojawią sie pierwsze bezwypadkowe :wink:

Bo w PL nie ma na to auto targetu. Albo ktoś ma kasę i kupuje cn. A6/A7, albo bezwypadki od pierwszego właściciela.

Masz racje to taka klasa premium dla ubogich.Znajdz mi dobrze wyposażona A4 z silne z salonu w pl.Polskie to same golasy ktore sie kupuje zeby sie pokazać tylko nie bardzo wiem czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Bieda ostatnio siedziałem w nowce b8, wiało lipą.

Ale nawet A6 nie porywalo wypasionym wyposażeniem, niestety spotkać porządne nagłośnienie? Bang tylko w jednej q5 w Warszawie

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej konfiguracji wyglada zacnie

9logshux.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 ps? No ładnie.

Ale ten tył... ostatnio kwadratowe wydechy bardziej przypadają mi do gustu

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ostatnio kwadratowe wydechy bardziej przypadają mi do gustu

Eeee... w każdej Skodzie to jest. Pewnie w B9 tez będzie...Jak było tylko trochę tego, to jeszcze OK. Ale poza Dacia i częściowo BMW nikt już prawdziwych wydechów nie robi....


Moze i sztuczne cycki są ładne, ale wole prawdziwe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W RSie zostaną wokalne bo to znak rozpoznawczy wszystkich RSow. zgadzam sie z tez z poniższym ze nikt juz nie robi normalnych wydechow i chwała za to ze w A4 został normalny.Do RS4 droga jeszcze długa najpierw i tak bedzie S4 wiec RS najwcześniej 2017.Najwazniejsze ze bedzie turbo a nie NA a czy musi i bedzie miał 500 , dla mnie nie musi.Przy redukcji masy i większym NM moze zostać 450 a i tak bedzie sporo szybsze od B8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...