Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Dyskusje opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba porównac zwykła wersje vs S LINE :)




Wprowadziłi elektryczna klape na kopa :kox: tak jak w A6 4G


http://www.audi.de/de/brand/de/neuwagen/a4/der-neue-a4-avant.html#



1920x1080_AA4_D_151018.jpg.resize.maxWid


1920x1080_AA4_D_151101.jpg.resize.maxWid


1920x1080_AA4_D_151113.jpg.resize.maxWid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zajebisie ale avant wyglada jak Passat z tylu :( za to srodek rozwalil system !!! Jest na co zbirac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ok.

Mogliby się jednak nauczyć i zrobić skrzynię biegów, oczywiście w automacie tylko w wersji manetek i dźwigni np. koło przełącznika wycieraczek. Zaoszczędziliby sporo miejsca i mogliby w tunelu zrobić np. ciekawszy touchpad.

Wygląda dobrze. Aczkolwiek szczególnie nie powola. Wynika to z tego, że jednak środki audi są podobne

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak btw to wszyscy sie pomylili bo na zadnych renderach ten samochod nie by nawet bliski tego jak wyglada w zeczywistosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w tym segmencie audi dało d*py,do BMW 3 nie ma szans,nawet C-klasa ma wiecej polotu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W pełni wyposażone nowe Audi A4 ma jakieś 90 jednostek sterujących znajdujących się na pokładzie


:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni wyposażone nowe Audi A4 ma jakieś 90 jednostek sterujących znajdujących się na pokładzie

:kox:
Będzie co rezać :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srodek piekny, z zewnatrz porazka. Tyle lat reazali to B9 i wyszla kicha, jak ktos juz wspominal wygladaem z zewnatrz nie ma szans ani z C-klasa ani z BMW F-31.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ani z BMW F-31

pełna zgoda - szczególnie z Bavarią przegrywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto nowa generacja #Audi A4 i A4 Avant. Najnowsza rodzina tego modelu została opracowana od podstaw. Samochód powstał na zupełnie nowej platformie, dzięki czemu waga spadła o 120 kg w stosunku do poprzednika. Aerodynamika jest wręcz wzorcowa: współczynnik oporu powietrza 0,23 w A4 Limousine, to najlepszy wynik w swojej klasie.

Jazda? Nowe modele A4 i A4 Avant będą wyposażane początkowo w jeden z siedmiu silników: trzech TFSI i czterech TDI. Ich moc znacznie wzrosła. Najsłabszy z nich ma teraz 150 KM, a najsilniejszy: 272 KM. Co ważne, przy wzroście mocy, zużycie paliwa spadło nawet o 21 procent. Legendarny napęd na cztery koła#quattro zadba o przewagę nad rywalami.
Jak wrażenia?

11692665_724606877649774_625221457208299


co do wielkosci ?? nie doczytalem sie ... w srodku wieksze ?? przestronniejsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tak jak i chyba dla większości środek :kox:

Przód tez jest niczego sobie ale linia boczna bardzo zbliżona do B8 i tył taki sredni hmmmmm mam strasznie mieszane odczucia , szkoda jak dla mnie ze nie poszli w trapezowe końcówki wydechu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar wymienic moja b7 w dalszej przyszlosci ale nie wiem czy bedzie to nastepca ... czy to b8 czy b9 ,,, czuje ze jest na mnie za male ... (moje 196 cm wzrostu osoba za kierowca sie nie miesci) raczej czekam na nowosci od A6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 good.

Wnętrze c klasy momentami przeraża kokpit plastikowi, wrażenie tragiczne, a pp za tym bardzo fajne autko. Ale i tak nie na startu do poliftowej E.

Natomiast obecnie bmw 3 robi robotę, z tej najniżej półki

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni lezy u mnie na biurku zaproszenie na jazde testowa :naughty: Z innej beczki: jaki naped wybrac zeby nie wtopic?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Legendarny napęd na cztery koła#quattro zadba o przewagę nad rywalami.

Już niedługo tak nie będą mogli napisać, bo to nic wspólnego z legendarnym napędem mieć nie będzie ;) Czy to przypadkiem właśnie nowe a4 jako pierwsze nie miało mieć nowej generacji quattro w której to ma nie być mechanicznie połączonych osi ...?

"Drugie rozwiązanie ma przypominać HYbrid4 stosowane w pojazdach marki Peugeot. Przednie koła będą napędzane przez jednostkę spalinową, a tylne przez dwa silniki elektryczne o mocy około 138 KM umieszczone przy osi. Taki elektryczny napęd na cztery koła nazwany e-quattro miałby zastąpić konwencjonalny mechaniczny układ przekazania napędu quattro w A4 oraz innych modelach marki Audi."

http://autokult.pl/8527,nowe-audi-a4-b9-2014-elektryczne-quattro-w-drodze

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.auto-swiat.pl/testy/audi-a4-b9-wieksze-i-lzejsze/4fk8z7

Wnętrze jak dla mnie super, przód też (fajne "dwurzędowe" światła), ale tył zbyt podobny do A3 w sedanie chyba...

Rg2j312.png

Edytowane przez Jokeer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...