Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Dyskusje opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Fajny review.Pan jakoś nie narzekał na jakość materiałów pewnie nie zwrócił uwagi ze guziki elektrycznych szyb nie maja chromowanymi wstawki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też byłem sobie dziś obejrzeć b9 i w salonie był tylko sedan. tył rzeczywiście trochę jak a3, a jak usiadłem z tyłu, to szczerze mówiąc na nogi aż tyle miejsca nie ma, gdzie przedni fotel wcale nie był bardzo z tyłu. plastiki na desce wyglądają nie najlepiej, ale ogólnie wnętrze prezentuje się, moim zdaniem, bardzo fajnie. kratki nawiewu i oczywiście nie chowający się ekran nie przypadły mi do gustu, ale cała reszta na plus. co do panelu przez gałką zmiany biegów, to moim zdaniem dobre rozwiązanie. ręka leży swobodnie na gałce i wygodnie się to obsługuje. a przynajmniej mi :D cena przeraża, ale mnie i tak nie stać, więc sobie tylko pomarzyć mogę :P btw. ten model miał 1BA, a stał wysoko jakby go 4 murzynów za nadkola złapało i tak trzymało o_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie kiepskiej jakości oto jak wyglada konkurencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny review.Pan jakoś nie narzekał na jakość materiałów pewnie nie zwrócił uwagi ze guziki elektrycznych szyb nie maja chromowanymi wstawki :D

ja tego nie napisalem w kontekscie jakosci materialow tylko raczej dziwnego podejscia audi do liftu wnetrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale ktoś tam tez wrzucił zdjęcie regulacji foteli wiec wrzuciłem to do jednego worka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:
Tego jeszcze rezacze nie sprawdzali, jak ktoś kupi B9'kę to ja chętnie sprawdzę czy do B7 wpasuje, bo jest mega.

Trochę dziwne, że 3.0TDI nie ma wydechu na dwie strony.

Edytowane przez MAT1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak uważam bo po dwóch stronach wyglada lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasować pasuje ale multifunkicji nie da się uruchomić, przynajmniej na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu jeździłem 3.0 TDI 218 km i 2.0TFSI FWD. 3.0 było na mega wypasie i na prawdę wnętrze z ambiente light skóra nappa jest mega.Ja sie wsiada potem do B8 to jak by sie człowiek przeniósł w czasie z 10 lat do tylu.

2.0 tfsi miało zwykle zegary i przyznam ze sa o wiele fajniejsze niz virtual cockpit.Mając duży wyświetlacz obok jest tego po prostu za duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh widzieli ? Wreszcie Audi wypuściło A6 z silnikiem 2,0 TDI 190 km z napędem QUATTRO!!! Cena wyjściowa 211 tyś sedan 223 tys avant

ps. nie zgodzę się z tym jak ktoś z przedmówców napisał ze A6 to ciężka krowa i nie jedzie w silniku 2,0 TDI .... bo od A4 B9 jest cięższa tylko o 170 kg ( w obu przypadkach sedan 2,0 TDI quattro )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochowo netto jezeli dobrze doposazysz A6 wyposażeniem ktore jest niedostępne w B8 to zapewne bedzie wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do "normalnego" poruszania sie na codzien ten 2.0tdi w A6 jest wprost idealny, troche pary brakuje jak sie leci "szybciej" autostrada ale mozna to jakos przezyc, choc dalej uwazam ze w samochodach pokroju A6 mniej niz 6 garow nie przystoi ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do "normalnego" poruszania sie na codzien ten 2.0tdi w A6 jest wprost idealny, troche pary brakuje jak sie leci "szybciej" autostrada ale mozna to jakos przezyc, choc dalej uwazam ze w samochodach pokroju A6 mniej niz 6 garow nie przystoi ;) .

Nie tylko ty tak uwazasz.U mine dostepny jest 3.0 tid zdlawiony do 211 km i to chyba najfajniejsza budzetowa alternatywa do A6.

10458102_1207591429254532_22748798963710

Na tym zdjecia zalatuje troche wioska ale na żywo wyglada super.

Sorry ale nie popadajmy w skrajnosci.....

cuber jezeli weźmiesz sobie nawet zwykle B8 z silnikiem R4 a pojedziesz potem takim samym autem tyle ze z 3.0 TDI to różnica w prowadzeniu na niekorzyść 3.0 TDI jest widoczna bardzo dokładnie.V6 nad przednia osią sprawia ze czuć tego wielkiego kloca wiążącego z przodu.W A6 dodatkowo to wrażenie potęgują gabaryty samochodu długość szerokość na drodze i ogrom miejsca w środku.Po prostu czuć ze jedziesz dużym i ciężkim autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi mam z goła odmienne odczucia :) w porównaniu do mojej poprzedniczki ;)

ps. ciekawe jak czuć tego "kloca" z przodu jeżdżąc RS6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...