Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Dyskusje opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Zaleze kto co uważa za kładzie.

B8 i B8 polift nie różnią sie zawieszeniowo i slinowe zawieszenie jest bardzo twarde i kładzie sie nå zakrętach.Dopiero stabilizator RS4 załatwił sprawe ale jest dalej mało komfortowe.

To w B9 sport plus zwykły zawias sportowy jest dużym krokiem na przód.Jest bardzo komfortowe a auto kładzie sie mniej na boki niz moje z stanem RS. A przy tym auto prowadzi sie o wiele bardzie sportowo.Nawet S4 B8 wymięka.

Zaleze kto co uważa za kładzie.

B8 i B8 polift nie różnią sie zawieszeniowo i slinowe zawieszenie jest bardzo twarde i kładzie sie nå zakrętach.Dopiero stabilizator RS4 załatwił sprawe ale jest dalej mało komfortowe.

To w B9 sport plus zwykły zawias sportowy jest dużym krokiem na przód.Jest bardzo komfortowe a auto kładzie sie mniej na boki niz moje z stanem RS. A przy tym auto prowadzi sie o wiele bardzie sportowo.Nawet S4 B8 wymięka.

Dla tych ktorzy nie widza różnic miedzy b8 a b9 :)

WMw8y1.jpg

Edytowane przez turdzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://tv.auto-swiat.pl/audi-a4-avant-2-0-tdi-s-tronic-perfekcyjnie-poprawne/lxcxeb

Niezla propaganda;) Niemiec niemcowi krzywdy nie zrobi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nawet taborety w eSce będą lepsze i gorsze, same kompromisy żeby wszystkich zadowolić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez od dawna Ski maja fotele Sline a za Strzeba dopłacać.Tak samo RS , w standardzie ma S a za RS tez trzeba słono zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak można. Zerknij sobie w konfiguratorze. Jest pakiet czerń i na wizualizacji można zobaczyć jak auto wygląda z chromami i bez ;)

http://configurator.audi.pl/controller?next=carline-page&mandant=accx-pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez od dawna Ski maja fotele Sline a za Strzeba dopłacać.Tak samo RS , w standardzie ma S a za RS tez trzeba słono zapłacić.

S4 b7 miało recaro, nie spotkałem wersji z fotelami s-line :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytalem na forum motor-talk.de to pakiet czern zostal wycofany z konfiguratorow i bedzie go mozna zamawiac dopiero pod koniec tego kwartalu, wzglednie na poczatku przyszlego kwartalu. W niemieckiej wersji konfiguratora na audi.de na pewno go juz nie ma. W polskiej tez faktycznie go nie widze. W salonach powinni miec na ten temat wiedze.

Jesli do czegos to sie przyda to kod tego pakietu to 4ZD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez od dawna Ski maja fotele Sline a za Strzeba dopłacać.Tak samo RS , w standardzie ma S a za RS tez trzeba słono zapłacić.

S4 b7 miało recaro, nie spotkałem wersji z fotelami s-line :eusathink:

Pierwsze z brzegu .....

http://www.bytbil.com/bilar/audi/s4/6v4iqpvg/A0ABUDIAAYdLrgAA!

To sa standardowe fotele.Ze zintegrowanych zaglowkiem to opcja.

Btw majc na myśli od dawna miałem na myśli B8 , B7 to juz auto z przed 11 lat.

b9 S4 tej jest w tej samej konfiguracji zwyke fotele sportowe w standardzie i S za dopłata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę inny temat bo mnie to ciekawi dlaczego b9 3.0 tdi 272 ps ma takie słabe czasy do 100 km/h.Nawet A6 która jest cięższa i ma ten sam silnik robi 5.6 sec.b9 z tych filmików z sieci tego nie potrafi czy to wina polityki audi czy inny powód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję. Podjadę jutro do salonu i podpytam o co chodzi. W sumie koniec kwartału już niedługo :)

Nie wiem czy to jeszcze aktualne dla Ciebie, ale plotki na niemieckich forach glosza, ze od pocztaku maja pakiet czern bedzie znow dostepny w sprzedazy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widać, można kupić nówkę za2 dychy mniej

f2604e18c6f31af1895fe6f306e2b86b.jpg

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...