Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Dyskusje opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Do "normalnego" poruszania sie na codzien ten 2.0tdi w A6 jest wprost idealny, troche pary brakuje jak sie leci "szybciej" autostrada ale mozna to jakos przezyc, choc dalej uwazam ze w samochodach pokroju A6 mniej niz 6 garow nie przystoi ;) .

Nie tylko ty tak uwazasz.U mine dostepny jest 3.0 tid zdlawiony do 211 km i to chyba najfajniejsza budzetowa alternatywa do A6.

10458102_1207591429254532_22748798963710

Na tym zdjecia zalatuje troche wioska ale na żywo wyglada super.

Sorry ale nie popadajmy w skrajnosci.....

cuber jezeli weźmiesz sobie nawet zwykle B8 z silnikiem R4 a pojedziesz potem takim samym autem tyle ze z 3.0 TDI to różnica w prowadzeniu na niekorzyść 3.0 TDI jest widoczna bardzo dokładnie.V6 nad przednia osią sprawia ze czuć tego wielkiego kloca wiążącego z przodu.W A6 dodatkowo to wrażenie potęgują gabaryty samochodu długość szerokość na drodze i ogrom miejsca w środku.Po prostu czuć ze jedziesz dużym i ciężkim autem.

Witajcie,

Ciekawe jak będzie z awaryjnością tych "nowych" 3.0 TDI np w B9 i kosztami ich ewen, napraw.

Czy orientujecie się jakich modyfikacji w silniku dokonano w stosunku do 3.0 TDI z B8.5 ?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem okazję przyjżeć się dłużej B9 w pełnym s-line benzynie bez Q

nawet to łądniutkie

odebrana jako jedna z pierwszych jeżeli nie pierwsza na śląsku

DSCN2686.jpg


DSCN2687.jpg

DSCN2688.jpg

DSCN2689.jpg


jak dla mnie to bardzo przyjemne i obszerne wnętrze

materiały jak najbardziej ok

jedynie jakaś straszna koza jak na s-line

Kiera i lampy (kierunkowaskazy) miazga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że niby co ? chyba zdjęcia mówią same za siebie

Edytowane przez miron78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem avanta w salonie z jasno-szarą skórą/alkantara, pełny sline. Fajna, kilka smaczków jak świecące logo na progu.
Zdziwił mnie tylko bagażnik, zapasówka jako koło dojazdowe i nie ma jak w B7 dodatkowego miejsca nad dojazdówką. Chyba jakaś tam elektronika napchana pod dojazdówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tablet :facepalm: :facepalm:

nie mogli go zrobić chowanego ?

wygląda fatalnie, tak na moje rzecz jasna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tablet :facepalm: :facepalm:

nie mogli go zrobić chowanego ?

wygląda fatalnie, tak na moje rzecz jasna

Witajcie,

Widzę, że większość klubowiczów ma mieszane odczucia odnośnie zabiegów stylistycznych w B9.

Z zewnątrz bryła i proporcje nawet ujdą w tłoku, pomijając te udziwnione reflektory ;(

Mnie osobiście najbardziej przeszkadza ten tablet na desce. Sterczy bydle na desce jak ch....

Czy naprawdę zrobienie chowanego w desce aż tak podraża koszty produkcji?

Dużo nawalili tych inkrustacji, zdominowały te szerokie listwy deskę i tunel środkowy. Mogły by być subtelniejsze...

Pierwsza rzecz jaką bym zrobił w B9 to wstawił listwy carbon albo piano :D

PS1. Jeszcze do niedawna Audi słynęło z pięknej, harmonijnej i ponadczasowej stylistyki, teraz idą w udziwnienia...

PS2. Kwestia polityki cenowej szkoda gadać... Za cenę prawie golasa można znależć lekko używane A7 w pięknej opcji,

Może lift B9 będzie ciekawszy...

Ciekawe jak będzie z jakością i czy uchodźcy porządnie będą składali to ustrojstwo :D

Pozdrawiam i Happy New Year :D

Edytowane przez black4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem okazję przyjżeć się dłużej B9 w pełnym s-line benzynie bez Q

nawet to łądniutkie

odebrana jako jedna z pierwszych jeżeli nie pierwsza na śląsku

DSCN2687.jpg

jak dla mnie to bardzo przyjemne i obszerne wnętrze

materiały jak najbardziej ok

jedynie jakaś straszna koza jak na s-line

Kiera i lampy (kierunkowaskazy) miazga

A gdzie to ma halogeny, że tak spytam?

Jeśli to zawias 1BE to faktycznie stoi jak koza na pastwisku, moze to kwestia małych kół, które tutaj giną. ALe ogółem wg mnie auto robi wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A gdzie to ma halogeny, że tak spytam?

w lampach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wiekszosci nowych AUDI brak tradycyjnych halogenów :) w to miejsce montują RADARY ACC


Przy okazji nowe ( pierwsze) kodowania w A4 8W :wink: jakby kto potrzebował :decayed:


http://a4-klub.pl/index.php?/topic/343698-kodowania-vcds-a4-b9-8w/#entry4701817

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem okazję przyjżeć się dłużej B9 w pełnym s-line benzynie bez Qnawet to łądniutkieodebrana jako jedna z pierwszych jeżeli nie pierwsza na śląsku DSCN2686.jpgDSCN2687.jpg DSCN2688.jpg DSCN2689.jpgjak dla mnie to bardzo przyjemne i obszerne wnętrzemateriały jak najbardziej okjedynie jakaś straszna koza jak na s-lineKiera i lampy (kierunkowaskazy) miazga

Miron nowe A4 mozna zamówić z trzema konfiguracjami zawieszenia ktore nie ma nic wspolnego z Slinem wiec jezeli ktoś sobie zamówił zawieszenie komfortowe i dorzucił do tego Sline to wlasnie tak to bedzie wygladac.

ja widziałem Sline ze zawieszeniem sportowym i siedział nisko jak na Sline przystało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy teraz kto pierwszy przerobi ten gówniany tablet na ten składany z A6 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem, nie jeździłem ale dwa zdania dorzucę.

Mi się auto naprawdę podoba, mam wrażenie że niektórzy na siłę się czepiają i oczekują cudu po A4. Z takimi wymaganiami to trzeba by chyba na A8 patrzeć :D Odnośnie "tabletu", polecam pooglądać go w Mercedesie C Klasse - wtedy zobaczycie co znaczy zamocować na desce rozdzielczej tandetę.

Faktycznie cena wychodzi wysoka, dwójka z przodu to już trochę przesada, jedyna w miarę dobrze wyglądająca opcja to doposażone 1.4 150KM (papierowo niemal identycznie jak 1.8 160KM w B8 przedlifotwej, choć fakt - nie wiem jak ta nowość jeździ) ale już słyszę to forumowe marudzenie na silnik w kolejnych postach... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


PS1. Jeszcze do niedawna Audi słynęło z pięknej, harmonijnej i ponadczasowej stylistyki, teraz idą w udziwnienia...

Nowe A5 będzie śliczne. Oczywiście to sprawa indywidualna ale mnie podobało się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS1. Jeszcze do niedawna Audi słynęło z pięknej, harmonijnej i ponadczasowej stylistyki, teraz idą w udziwnienia...

Nowe A5 będzie śliczne. Oczywiście to sprawa indywidualna ale mnie podobało się :)

a gdzie są zdjęcia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten tablet to porażka. Lusterka na drzwiach też mi się nie podobają. Wirtualne zegary również średnio mi się widzą ciekawe jak w przypadku awarii :) do b8 przeszczepiłbym pewnie fotele :) i lampkę z podsufitki która pewnie będzie pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lusterka na drzwiach też mi się nie podobają.

No takie trochę ośle uszy im wyszły :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwage jakie lustra w leonie III odwalili to tutaj jest rzeczywiście kłapouch :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...