Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] My S4 Avant Quattro- nowe foto strona 12, nowa cena :)


kosiniak

Rekomendowane odpowiedzi

No i auto zapierdziela az milo, jedyne co sie okazalo byc nie tak to przeplywka :) koszt az 375pln w ASO hehe, myslalem ze cala operacja wyjdzie duzo duzo wiecej a jednak nie jest tak strasznie :) Poza tym to zalalem Motulem silnik, skrzynie i uklad hamulcowy. Wymienilem wszystkie filtry, swiece i 3 cewki. Czekam na RNS'a no i na wizyte w VTG :)

Takie cudo do zamontowania jeszcze :)

zobudowabv1.jpg

[br]Dopisany: 04 Lipiec 2008, 00:51 _________________________________________________Takie sobie foto :)

22809448oh8.jpg

48163730yq8.jpg

71944077pi8.jpg

58669972iy3.jpg

No i swiadkow dzis wioze do slubu :)

wespv9.jpg

wes2hz8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - super się prezentuje i nieźle śmiga.

Napisz jak jest z kosztami eksploatacji, nie ukrywam, że chodzi mi po głowie S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragedii nie ma, czesci nie duzo drozsze niz do kazdego "sportowego" auta, spalanie jak to przy takiej pojemnosci, srednie 16l ale ja duzo szaleje wiec smialo twierdze ze mozna zejsc duzo nizej, w trasie raz udalo mi sie w granicach 10-11, poprostu nie wajchowalem tylko lecialem na 6 i tak do 160km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi na to ze najlepiej zapodac dobrego czipsa ;) bo i moc wzrosnie i spalanie spadnie ;) na potwierdzenie tego kolega niedawno kupil A6 2.7T zrobione programem na 300km i tez wychodzi mu 11-12 a w drodze Warszawa -Rzeszów 9 :shocked: troche mnie zdziwienie wzielo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna seria, teraz tylko modzić bo baza do przeróbek jest świetna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chip zapewne niebawem, w sumie w piatek juz by byl ale VTG mialo zajeta hamownie a co sie odwlecze to nie ........... mody hmmm, moze na jesieni, najpierw jednak musze ogarnac heble! :)

Jetem naprawde w silnym szoku, w sumie wymienilem 3 cewki Beru, przepływke, wszystkie płyny na Motula, swiecie, filtry i rozrzad kompletny z pompa, celowalem w 255 maks bo kazdy mowi ze z regoly ska nie trzyma serii a tu jednak okazuje sie ze trzyma a nawet ze Audi po prawie 10 latach potrafi zrobic prezent w postaci dodatkowych Ps i Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do programu radze zrobić jeszcze wolny wydech i jakiś coolerek więszky lub coolery od RS4 :kox: i mierzyć w 320-330KM jak masz tak zdrową serie.

Co do hebelków to masz zamiar poprostu dokonać ich serwisu i zmienić na seryjne czy wsadzić jakieś większe? :):cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...