Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] My S4 Avant Quattro- nowe foto strona 12, nowa cena :)


kosiniak

Rekomendowane odpowiedzi

teraz 740 :) mam 3 uzywane na podmianke, zobaczymy co z tego wyjdzie :)[br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 19:30_________________________________________________Jednak latwo zagrzac olej o czym juz sie przekonalem, wiec trzeba przeciwdzialac :) A ze mocy jednak "nie jest za duzo", to przyda sie tez na przyszlosc.

chlodnicaoleju.jpg[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 22:25_________________________________________________Takie tam o do chlodnicy, z termo. no i oczywiscie z adapterem :)

podstawkamocal.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile ten zestaw? Moze ci zrobimy duzo taniej :) W tych gotowych zestawach tez musielimsy ciac przewody, wiec tzreba bylo dodatkowo placic za obsadzenie koncowek, ten przewod jest tylko opleciony a w sroku jest zwykly, niewzmacniany gumowy. My dajemy wzmacniane, zbrojone pzrewody i dorabiamy je pod wymiar, bo to gdzie bedzie chlodncia zdecyduje o tym jaka bedzie potzrebna ich dlugosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o te zestawy mocala i inne mozne je rozbic o kant d*py o ile podstawka i cooler bedzie ok to przewody na 100% nie beda pasowaly i niema sensu tego kupowac wiem co mowie bo kupilem taki zestaw i przewody przerabialem 2 razy az w koncu wyjebalem je w kosz i dorobilem nowe spcjalnie pod wymiar i pod miejsce w ktorym ma byc zamontowana chlodnica (to bardzo wazne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh im wikesza tym lepsza, jaka ci zaporponowali za te 900pln i ile za monatrz?? U nas chlodcnia np. 10 rzedowa taka 30cm/14cm/5cm rdzen, przewody zbrojone i podstawka z termo. plus redukcja jakies 800-900pln, jak znam zycie to ta hclodnica ktora ci proponuja jest polowe mniejsza :)[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 16:36_________________________________________________prosze niech mod wydzieli te rozmowy do naszgo tematu w dziale promocje, rabaty :)[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 16:37_________________________________________________dokupilem komplet uszczelek pod dekle :) nowe DV'ki z 1,8T bo sa mocniejsze a seria nie daje juz rady :) no i sonda EGT uzywana jednak nie dala rady to zamowilem nowa z ASO, cena 820pln :shocked: W miedzyczasie padla przeplywka ktora miala 10 miesiecy, ASO uznalo reklamacje i dali nowa, jakies fatum mnie przesladuje hehehe.[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 18:58_________________________________________________More Power, K04 z RS6 :) dzieki Tomek!! masz duza butel u mnie :)

rs6.jpg[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 21:30_________________________________________________

Czekam na wykres bo dzis hamowalem, jak dobrze pamietam to 333Ps i 528Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elegancki sprzęt :cool1: widze kompletujesz graty :wink4:

No i wynik po sofcie konkretny naprawde i w końcu Eska z normlanym momentem 520NM naprawde elegancko nie to co inna Eska 500NM przy 400 paru KM :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów - prześliczna na zaewnątrz, wewnątrz, no i te koniuchy i niutki, ahh.... Fajnie, że na Podlasiu bedzie śmigać taka A4, mam nadzieję że zobaczę przy okazji, bo często bywam w Łomży. Życzę emocji podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...