Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] 1.8T Quattro S-line 261KM i 363NM gwint

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie,
Oto mój nowy nabytek, zakupiony miesiąc temu, z przebiegiem ok 209 tys. km. w pleni udokumentowanym autko sprowadzone ze szwajcari :)
Rok produkcji - 2003
Data pierwszej rejestracji - czerwiec 2004



Silnik BEX 1.8T 190 HP :quattro: poszukiwania trochę trwały a wymagania były proste :P miał być BEX


ac0a124a1d1d1bb3med.jpg

0d1ed9fc8fcb4619med.jpg

W samochodzie zagościły następujące modyfikacje:
-Sprężarka hybrydowa K03H
-Duży Intercooler FMIC Hi-Flow
-Downpipe – Decat + Wydech 2.75cala Magnaflow

-Montaż TIPa o wysokim przepływie Hi-FLOW
-Wysokowydajne wtryskiwacze paliwa
-Nowa Pompa Paliwa VDO

92272d8236ae4921med.jpg

b9f11dd12bc40eaamed.jpg
442180387b10c1efmed.png

Zawiesznie gwintowane bilstein b14

7dd3dfdbedc5b196med.jpg

94b80bfe8debdc9bmed.jpg

Soczewki z audi a4 b8 rok produkcji 2015

Przetwornice D3s +nowe żarniki

cc6a10af8c7dfa76med.jpg

0eee7a33c9dc5fe3med.jpg

W trakcie:

Heble od S4 (malowanie zacisków)

Plany:

Turbo od 2.0tfsi zrobione na hybrydę i moc 320+


Edytowane przez emilk89

Opublikowano

Piękna :slina::kox:

Takiej szukałem, ale ... same paździerze się trafiały :facepalm:

Opublikowano

śliczny S-line :good:

Opublikowano

Ile za to kolego dałeś? może być pw. Z ciekawości pytam. Fura cudna.

Opublikowano

Ja tam na wlepce widzę zawieszenie 1BV :whistling:

po wdrożeniu planów będzie :slina:

---------- Post added at 14:02 ---------- Previous post was at 14:01 ----------

o kutfa tak napisałeś a jak czytałem to mi się ubzdurało 1BE :facepalm:

Opublikowano

fajna sztuka rób pełnego s-line i bedzie kozak:thumbup1:no i fela 18'' musi być :banan:

fajnie masz ze tylko RNS-E kupisz i po za tym zero kosztów:wink:

Opublikowano

no BEX to zapie....

furka fajna troszke pomodzic i bedzie kozak :)

jesli chhcesz lustra s4 to pisz pw bo mam na zbyciu

koniecznie wieksza fela i gleba

zew sline i bedzie juz wszytsko cacy :)

Opublikowano
  • Autor

zew s-line powinien już byc za tydzień na samochodzie, większej gleby już nie będzie ponieważ drogi w Radomiu na to nie pozwalają tym bardziej że na kolejny sezon będzie 18cali. Waśnie z RNS-E nie będzie trzeba kombinowac podejdzie bez problemu, ale to narazie tylko plany

Opublikowano

piękna sztuka, ciekawy kolor, zewnętrzny s-line zrobi tu :slina:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Widziałem już chyba na mieście... Ładne auto...

Opublikowano

Z http://www.audiklub.org/wyposazenie.html

E4J = Akcja specj. audi tt coupe 's line'; wyposażenie składa się z: 8n-2-000001>> pr-cl4,fq1,g97 h3l,g98,ua5 n1u,n3q,plt 8jg,8q2,8x1 6q6

7AD = Alarm z immobiliserem

4UE = Lewo/prawo

6XD = Lusterko wewnetrzne, przyciemniane automatycznie,

5SL = Lusterko na wysięgniku (konvex) 1f52

5RU = Lusterko wsteczne zew.z wiekszym.zwierc.(konvex)

1KP = Hamulce tarczowe czerwony tył

J0L = Akumulator

1LT = Hamulce tarczowe przod

1BV = Pakiet zawiesz. komfortowe podwozie-

3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny)

STG = Nie znaleziono kodu.

7X0 = Bez ultradŹwiękowej sygn.przy parkowaniu

4R4 = Elektryczne podnoŚniki szyb

F0A = Kein sonderfahrzeug, standard-ausfuehrung

8GL = Alternator

0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu

0YJ = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 9

0JG = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 1329-1428kg

T0L = 4-cylindrowy silnik z wtryskiem paliwa 1,8 l litera kodowa

3NZ = Oparcie tylne dzielone

8JG = Reflektor halog. potrójny z lampĄ wyładow.('ksenon')

UZA = Nie znaleziono kodu.

X4B = National sales program switzerland

1N1 = Elektryczno-hydraul. wspomaganie ukladu kierown.

1ML = Kierownica sportowa

8Q3 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl.

9Q2 = Komputer samochodowy

8Z5 = Chlodnica wody

07E = Nie znaleziono kodu.

7QQ = Płyta cd syst. nawigac. krajowa >> spain/portugal

CL6 = Obręcz koła ze stopów lekkich 7,5jx17h2 et43

7K0 = Bez układu kontroli ciŚnienia w oponach

4X3 = Boczna pod.bezp. z przodu i pod.bezp.głowy

2K1 = Zderzak wzmocniony

6R2 = Oslona dzwigni zmiany biegow skora

3L3 = Siedzenia normalne przod

4KC = Szkło atermiczne-dookoła, zielony

3YQ = Schowek w drzwiach przod.

4K4 = Centralny zamek ze zdalnym sterowaniem radiowym, sterowaniem wewnętrznym i oddzielnym sterowaniem zamka pokrywy bagażnika.

5D1 = Carrier frequency 433.92 to 434.42 mhz

18A = Nie znaleziono kodu.

0GG = Instalacja oczyszczania gazow spal. eu4

Q1D = Fot. sport.

nie wszystkie kody byłem wstanie odczytać

Opublikowano

Zamiast samych końcówek radzę wyciąć te wielkie ciężkie baniaki i wstawić końcowe lekkie przeloty. No i wirus bo to auto powinno się lepiej odpychać :kox:

Opublikowano

Zastanów się nad Bose, bo to nie jest już szczyt techniki; można zrobić dużo lepsze audio, ale zależy oczywiście od budżetu jaki masz / ile dasz za Bose

Lekka ściema...:whistling:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowe fotki po założonym zew s-linie, końcówki wydechu, listwy progowe s-line

Opublikowano

jest klasa :banan:

Opublikowano

super :thumbup1::naughty:

Opublikowano

piekna :banan:

Opublikowano
No i wirus bo to auto powinno się lepiej odpychać :kox:

tutaj za duzo nie zrobisz, co najwyżej ze 20 kunia

trzeba rozejrzec sie za większym turbo

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie do wszystkiego pomalutku dojdziemy. W najbliższym czasie planuje 18cali + sprężyny obniżające, a dopiero później zabawimy się w moc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.