[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

WhyMe?

Lexusy poszły z pocałowaniem ręki. Nawet 2 godziny na aukcji nie minęły :kox: Chodzi mi o kabel który podłączę do wtyczki a z drugiej strony wyjdą 3 kabelki na 3 żarówki :wink:
generalnie z wiazki auta ida kable do czarnej plaskiej wtyczki a ta wtyczke wpina sie we wklad ktory wtyka sie w lampe tak jest w ori

Kupuj naklejkę A4-Klub bo to jest najlepszy pomysł, jak nie chcesz naklejać to możesz zrobić sobie ją na magnesie tak jak u mnie jest.

W fotosiku w podpisie u mnie znajdziesz fotkę.

sprzedales lexusy?:shock3::shock3::shock3: myslalem ze takie rzeczy to ciezko za darmo oddac

pewnie poszły na A4club:wink:

pewnie poszły na A4club:wink:

tam lubią Tjuningi:decayed:

Koleś co kupił je, dzwoni do mnie i mówi "Cena mnie nie interesuje, biorę je od razu" :polew: Dzwonił do mnie w poniedziałek że wyglądają pięknie na jego audi i chciał mi zdjęcie wysłać :facepalm::grin:

:polew::polew::polew:

Zasugerowałem 150 zł + koszty wysyłki i tak lampy sprzedane. Oby więcej takich allegrowiczów :grin:

Zakupiłem przez weekend parę gratów do audi w tygodniu powinno wszystko przyjść a tymczasem się pochwalę :wink:

- Ramki na tablice forumowe

Do tego audi stoi u mechanika. Zrobione przednie zawieszenie, wymiana olejów i filtrów. W czwartek odbieram blachy PL i prawdopodobnie audi od mechanika i montuje graty :decayed: Na nysę musi jakoś wyglądać!

:facepalm::facepalm:

no właśnie, pojechałeś trochę poza miasto:facepalm:

pojechałeś trochę poza miasto:facepalm:

jebłem:polew::polew::polew:

subtelnie as f*ck:kox:

:facepalm:

Słucham kochanych krytyków co znowu wam nie pasuje :wink:

Nie wiem po co ci te znaczki s-line w B5 nie było s-line więc mega wiocha jak dla mnie. A co do naklejki "coś tam z glebą bitch" to pierw zrób glebe a potem naklejki:facepalm:

Kurde faktycznie. Mogłem walnąć znaczek "PUMA jest za***isty" wtedy by pasowało? Mówiłem że mam tam porysowane i co miałem nakleić? Różowego słonia..

na pewno nie s-line

naklejek jest w ch...j

chocby a4-klub.pl

Moim zdaniem to możesz sobie i przykleić s4 s-line RS4 RS5 RS6 RS1289437128. Ty chyba nie rozumiesz tego co my piszemy. Robimy to dlatego żebyś wiochy nie robił a ty widocznie wszystko odbierasz po swojemu. Przemyśl 3x zanim coś napiszesz.

Równie dobrze mogłeś nakleić tam "M-power" :facepalm:

Trzeba było ogarnąć te rysy a nie naklejać byle co żeby widać nie było...jak nie porównując u druciarza... :whistling:

Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.