Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolego przydałoby się zamontować Tipa z kwasa i dać jeszcze kawałek rurki między stożkiem a przepływką. i do tego osłona termiczna z kwasówki bo tak jak teraz masz to troche lipa

Opublikowano
  • Autor
Kolego przydałoby się zamontować Tipa z kwasa i dać jeszcze kawałek rurki między stożkiem a przepływką. i do tego osłona termiczna z kwasówki bo tak jak teraz masz to troche lipa

Myślałem już nad tym :wink:

Opublikowano
Kolego przydałoby się zamontować Tipa z kwasa i dać jeszcze kawałek rurki między stożkiem a przepływką. i do tego osłona termiczna z kwasówki bo tak jak teraz masz to troche lipa

Myślałem już nad tym :wink:

pomyśl jeszcze o wymianie jednej z żaróweczek 3-go stopu... :thumbup1:

Opublikowano

TIPa założysz to zacznie trochę lepiej sapać. A przy 1 barze to już w ogóle :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Na razie nic nie modzę bo jestem za granicą. Nie wiem czy będę wracał i zacząłem zastanawiać się nad ropniakiem. Strasznie wychodzę na benzynie, a tak mogę co miesiąc być w polsce. Czas pokaże :wink:

Opublikowano

silnik na pewno masz w 100%-ach sprawny ????

ile Ci średnio pali ?

Opublikowano
  • Autor

Na trasie do Niemiec 9,4 litra średnie. Ciągle coś stuka i puka, wymieniłem olej i było dobrze, a teraz znów mu coś odpierdziela.

Opublikowano
Na trasie do Niemiec 9,4 litra średnie. Ciągle coś stuka i puka, wymieniłem olej i było dobrze, a teraz znów mu coś odpierdziela.

Obstawiam: szklanki - zużycie, lub zapchany smok na pompie oleju - temat bardzo dobrze znany w 1.8T

Aha, ten olej który zalałeś to syf :wink:

Ps. Przerabiałem temat braku ciśnienia, czyszczenia pompy, ciągłych zmian oleju, klepania szklanek, jest proste rozwiązanie, wlewasz cleaner do silnika, następnie ściągasz sanki żeby dojść do miski (jest jeszcze parę innych możliwości), wyciągasz pompę, czyścisz smok i pompę, składasz, lejesz Valvoline VR1 Racing 5w50 lub 10w60(polecam profilaktycznie) i temat klepania w silniku przestaje istnieć

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
Na trasie do Niemiec 9,4 litra średnie. Ciągle coś stuka i puka, wymieniłem olej i było dobrze, a teraz znów mu coś odpierdziela.

Obstawiam: szklanki - zużycie, lub zapchany smok na pompie oleju - temat bardzo dobrze znany w 1.8T

Aha, ten olej który zalałeś to syf :wink:

Ps. Przerabiałem temat braku ciśnienia, czyszczenia pompy, ciągłych zmian oleju, klepania szklanek, jest proste rozwiązanie, wlewasz cleaner do silnika, następnie ściągasz sanki żeby dojść do miski (jest jeszcze parę innych możliwości), wyciągasz pompę, czyścisz smok i pompę, składasz, lejesz Valvoline VR1 Racing 5w50 lub 10w60(polecam profilaktycznie) i temat klepania w silniku przestaje istnieć

Pozdrawiam

Temat oleju to inna bajka. Nie wiedziałem co miałem wlane więc chciałem bezpiecznie wlać na 10W40. Z czasem na pewno go zmienię, lecz jestem ostatnio dość ograniczony we wszystkim. Dzisiaj miałem dziwne zjawisko rano, odpaliłem silnik pochodził chwilkę i jechałem do pracy. Zjechałem z autostrady i strasznie waliło w silniku, jak stanąłem na luzie to cisza, dodałem gazu znów waliło. Nie ogarniam powoli tego auta :decayed: Chętnie bym zmienił ja jakiegoś dizla bo jeżdżąc co 2 tygodnie do domu to się nie opłaci. Z drugiej strony bym zostawił ją na mody ale co ma za sens przejechać się autem raz na 2 tygodnie i będzie ciągle stać w PL. A tak kupię trupka i mogę zbierać na C6 :naughty:

Opublikowano

to tak ciężko włożyć lpg i zbierać sobie kasę na c6?

Opublikowano

zoomicon.gif

zoomicon.gif

gaz jest do zapalniczek i kuchenek

Opublikowano

przepraszam :smutas:

Opublikowano
przepraszam :smutas:

nooooo:pociesz:

Opublikowano
4867b9b19065836e.jpg
Opublikowano

hahaha to wy wszsyscy gazownicy/?? co robicie na a4klub??

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

lamusy d*pa cicho bo wam tego ogórka w odbyt wsadze na zlocie jak sie spotkamy i bedziecie za***rdalac na golasa hhahaha

Opublikowano
hahaha to wy wszsyscy gazownicy/?? co robicie na a4klub??

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

lamusy d*pa cicho bo wam tego ogórka w odbyt wsadze na zlocie jak sie spotkamy i bedziecie za***rdalac na golasa hhahaha

Ogarnij się koleś... :facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.