Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego przydałoby się zamontować Tipa z kwasa i dać jeszcze kawałek rurki między stożkiem a przepływką. i do tego osłona termiczna z kwasówki bo tak jak teraz masz to troche lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego przydałoby się zamontować Tipa z kwasa i dać jeszcze kawałek rurki między stożkiem a przepływką. i do tego osłona termiczna z kwasówki bo tak jak teraz masz to troche lipa

Myślałem już nad tym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego przydałoby się zamontować Tipa z kwasa i dać jeszcze kawałek rurki między stożkiem a przepływką. i do tego osłona termiczna z kwasówki bo tak jak teraz masz to troche lipa

Myślałem już nad tym :wink:

pomyśl jeszcze o wymianie jednej z żaróweczek 3-go stopu... :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic nie modzę bo jestem za granicą. Nie wiem czy będę wracał i zacząłem zastanawiać się nad ropniakiem. Strasznie wychodzę na benzynie, a tak mogę co miesiąc być w polsce. Czas pokaże :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik na pewno masz w 100%-ach sprawny ????

ile Ci średnio pali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trasie do Niemiec 9,4 litra średnie. Ciągle coś stuka i puka, wymieniłem olej i było dobrze, a teraz znów mu coś odpierdziela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trasie do Niemiec 9,4 litra średnie. Ciągle coś stuka i puka, wymieniłem olej i było dobrze, a teraz znów mu coś odpierdziela.

Obstawiam: szklanki - zużycie, lub zapchany smok na pompie oleju - temat bardzo dobrze znany w 1.8T

Aha, ten olej który zalałeś to syf :wink:

Ps. Przerabiałem temat braku ciśnienia, czyszczenia pompy, ciągłych zmian oleju, klepania szklanek, jest proste rozwiązanie, wlewasz cleaner do silnika, następnie ściągasz sanki żeby dojść do miski (jest jeszcze parę innych możliwości), wyciągasz pompę, czyścisz smok i pompę, składasz, lejesz Valvoline VR1 Racing 5w50 lub 10w60(polecam profilaktycznie) i temat klepania w silniku przestaje istnieć

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trasie do Niemiec 9,4 litra średnie. Ciągle coś stuka i puka, wymieniłem olej i było dobrze, a teraz znów mu coś odpierdziela.

Obstawiam: szklanki - zużycie, lub zapchany smok na pompie oleju - temat bardzo dobrze znany w 1.8T

Aha, ten olej który zalałeś to syf :wink:

Ps. Przerabiałem temat braku ciśnienia, czyszczenia pompy, ciągłych zmian oleju, klepania szklanek, jest proste rozwiązanie, wlewasz cleaner do silnika, następnie ściągasz sanki żeby dojść do miski (jest jeszcze parę innych możliwości), wyciągasz pompę, czyścisz smok i pompę, składasz, lejesz Valvoline VR1 Racing 5w50 lub 10w60(polecam profilaktycznie) i temat klepania w silniku przestaje istnieć

Pozdrawiam

Temat oleju to inna bajka. Nie wiedziałem co miałem wlane więc chciałem bezpiecznie wlać na 10W40. Z czasem na pewno go zmienię, lecz jestem ostatnio dość ograniczony we wszystkim. Dzisiaj miałem dziwne zjawisko rano, odpaliłem silnik pochodził chwilkę i jechałem do pracy. Zjechałem z autostrady i strasznie waliło w silniku, jak stanąłem na luzie to cisza, dodałem gazu znów waliło. Nie ogarniam powoli tego auta :decayed: Chętnie bym zmienił ja jakiegoś dizla bo jeżdżąc co 2 tygodnie do domu to się nie opłaci. Z drugiej strony bym zostawił ją na mody ale co ma za sens przejechać się autem raz na 2 tygodnie i będzie ciągle stać w PL. A tak kupię trupka i mogę zbierać na C6 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak ciężko włożyć lpg i zbierać sobie kasę na c6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: jesteś głupszy niż ogórek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: jesteś głupszy niż ogórek

Nie obrażaj ogórka:bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha to wy wszsyscy gazownicy/?? co robicie na a4klub??

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

lamusy d*pa cicho bo wam tego ogórka w odbyt wsadze na zlocie jak sie spotkamy i bedziecie za***rdalac na golasa hhahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha to wy wszsyscy gazownicy/?? co robicie na a4klub??

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

lamusy d*pa cicho bo wam tego ogórka w odbyt wsadze na zlocie jak sie spotkamy i bedziecie za***rdalac na golasa hhahaha

Ogarnij się koleś... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...