Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mefju ma quattro po butelce JD :decayed: po dwóch nawet blokade mostu 100% :polew:

Po jednej butli tylko?:shock3: Toć to dla smaku:wink: U mnie na wsi litr JD 88zł:kox:

U mnie pacjent ma chyba marże na towarach 45%, bo litrowy u niego kosztuje 96zł :shock3: powiedziałem mu wprost, że chyba z h*ja spadł, generalnie gościu nie dość, że w rodzinie mojej żony, to jeszcze ciepły... :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Mefju ma quattro po butelce JD :decayed: po dwóch nawet blokade mostu 100% :polew:

Po jednej butli tylko?:shock3: Toć to dla smaku:wink: U mnie na wsi litr JD 88zł:kox:

U mnie pacjent ma chyba marże na towarach 45%, bo litrowy u niego kosztuje 96zł :shock3: powiedziałem mu wprost, że chyba z h*ja spadł, generalnie gościu nie dość, że w rodzinie mojej żony, to jeszcze ciepły... :facepalm:

Przecież w tym sklepiku u ciebie "abc" litrowy jack kosztował chyba 115 zł :shock3:

Opublikowano
Mefju ma quattro po butelce JD :decayed: po dwóch nawet blokade mostu 100% :polew:

Po jednej butli tylko?:shock3: Toć to dla smaku:wink: U mnie na wsi litr JD 88zł:kox:

U mnie pacjent ma chyba marże na towarach 45%, bo litrowy u niego kosztuje 96zł :shock3: powiedziałem mu wprost, że chyba z h*ja spadł, generalnie gościu nie dość, że w rodzinie mojej żony, to jeszcze ciepły... :facepalm:

Przecież w tym sklepiku u ciebie "abc" litrowy jack kosztował chyba 115 zł :shock3:

W tym abc ma właśnie gościu dobre ceny, 1,5l ma chyba po 115, litrowego nie pamiętam. Dalej w kierunku tej prostej, co Cie zabrałem jest po lewej stronie tak w dole jeszcze sklep, to tam właśnie gościowi mówiłem, że z h*ja zleciał.

Opublikowano
  • Autor
Mefju ma quattro po butelce JD :decayed: po dwóch nawet blokade mostu 100% :polew:

Po jednej butli tylko?:shock3: Toć to dla smaku:wink: U mnie na wsi litr JD 88zł:kox:

U mnie pacjent ma chyba marże na towarach 45%, bo litrowy u niego kosztuje 96zł :shock3: powiedziałem mu wprost, że chyba z h*ja spadł, generalnie gościu nie dość, że w rodzinie mojej żony, to jeszcze ciepły... :facepalm:

Przecież w tym sklepiku u ciebie "abc" litrowy jack kosztował chyba 115 zł :shock3:

W tym abc ma właśnie gościu dobre ceny, 1,5l ma chyba po 115, litrowego nie pamiętam. Dalej w kierunku tej prostej, co Cie zabrałem jest po lewej stronie tak w dole jeszcze sklep, to tam właśnie gościowi mówiłem, że z h*ja zleciał.

Ta prosta na której licznik zamykałeś :naughty:

Opublikowano
Mefju ma quattro po butelce JD :decayed: po dwóch nawet blokade mostu 100% :polew:

Po jednej butli tylko?:shock3: Toć to dla smaku:wink: U mnie na wsi litr JD 88zł:kox:

U mnie pacjent ma chyba marże na towarach 45%, bo litrowy u niego kosztuje 96zł :shock3: powiedziałem mu wprost, że chyba z h*ja spadł, generalnie gościu nie dość, że w rodzinie mojej żony, to jeszcze ciepły... :facepalm:

Przecież w tym sklepiku u ciebie "abc" litrowy jack kosztował chyba 115 zł :shock3:

W tym abc ma właśnie gościu dobre ceny, 1,5l ma chyba po 115, litrowego nie pamiętam. Dalej w kierunku tej prostej, co Cie zabrałem jest po lewej stronie tak w dole jeszcze sklep, to tam właśnie gościowi mówiłem, że z h*ja zleciał.

Ta prosta na której licznik zamykałeś :naughty:

No :wink:

Opublikowano
  • Autor
Mefju ma quattro po butelce JD :decayed: po dwóch nawet blokade mostu 100% :polew:

Po jednej butli tylko?:shock3: Toć to dla smaku:wink: U mnie na wsi litr JD 88zł:kox:

U mnie pacjent ma chyba marże na towarach 45%, bo litrowy u niego kosztuje 96zł :shock3: powiedziałem mu wprost, że chyba z h*ja spadł, generalnie gościu nie dość, że w rodzinie mojej żony, to jeszcze ciepły... :facepalm:

Przecież w tym sklepiku u ciebie "abc" litrowy jack kosztował chyba 115 zł :shock3:

W tym abc ma właśnie gościu dobre ceny, 1,5l ma chyba po 115, litrowego nie pamiętam. Dalej w kierunku tej prostej, co Cie zabrałem jest po lewej stronie tak w dole jeszcze sklep, to tam właśnie gościowi mówiłem, że z h*ja zleciał.

Ta prosta na której licznik zamykałeś :naughty:

No :wink:

Rowerem :polew:

Opublikowano

Kaju jakby ktoś ode mnie z rodziny handlował JD to bym kurfa po cenie zakupu miał i bym się wódki w życiu już nie napil:kox::kox:

Przyciśnij delikwenta:decayed: BTW: To za słaby temat żeby o JD dyskutować:cool1:

Opublikowano
  • Autor
Kaju jakby ktoś ode mnie z rodziny handlował JD to bym kurfa po cenie zakupu miał i bym się wódki w życiu już nie napil:kox::kox:

Przyciśnij delikwenta:decayed: BTW: To za słaby temat żeby o JD dyskutować:cool1:

Albo za słabi gracze :decayed:

Opublikowano
Jak nie na sprzedaż to dorzuć w gratisie :naughty:

Zastanów się nad tym raz jeszcze co napisałeś :decayed::grin:

Opublikowano
Kaju jakby ktoś ode mnie z rodziny handlował JD to bym kurfa po cenie zakupu miał i bym się wódki w życiu już nie napil:kox::kox:

Przyciśnij delikwenta:decayed: BTW: To za słaby temat żeby o JD dyskutować:cool1:

Albo za słabi gracze :decayed:

Wpadaj z kajem będziemy polemiozować:kox:

Opublikowano
  • Autor
Jak nie na sprzedaż to dorzuć w gratisie :naughty:

Zastanów się nad tym raz jeszcze co napisałeś :decayed::grin:

:polew::polew:

Kaju jakby ktoś ode mnie z rodziny handlował JD to bym kurfa po cenie zakupu miał i bym się wódki w życiu już nie napil:kox::kox:

Przyciśnij delikwenta:decayed: BTW: To za słaby temat żeby o JD dyskutować:cool1:

Albo za słabi gracze :decayed:

Wpadaj z kajem będziemy polemiozować:kox:

Chętnie. Tylko czasu brak :kwasny: Kaju teraz pojechał a ja za 2 tygodnie jadę :whistling:

---------- Post dopisany 09-01-2013 at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany 07-01-2013 at 22:02 ----------

Panowie takie pytanko. Jakie dystanse mam wsadzić do kół na lato RS6 18, 8J? Myślałem nad 15mm tył a przód 10mm. Nie znam się na tym dlatego wolę zaczerpnąć rady kogoś kto już miał z tym styczność :wink:

Opublikowano

A po co Ci dystans? Bez dystansu leży ok, jeśli już to na tył 10mm wystarczy. Jak wsadzisz 15mm na tył to nie zglebisz. Wyjdzie ET28, na przód to już tym bardziej nie ma co wkładać. Ja mam dystanse 10mm na tył jakbyś chciał, bo wg mnie bez leżą zupełnie ok:wink:

Opublikowano

W B6 miałem przód 10 tył 13 jak ci to jakoś pomoże:wink:

Opublikowano
  • Autor

Mrogal radził aby na tył wrzucić 13 bądź 15 mm. Bardziej za 13mm jestem, a na przód jakieś 5mm. Po za tym muszę ustawić prawe tylne koło bo coś krzywo patrzy i to było powodem że wracając od PUMY mi obcierało. Chyba że miał strzała z tej strony i coś jest krzywe :kwasny:

Opublikowano
Mrogal radził aby na tył wrzucić 13 bądź 15 mm. Bardziej za 13mm jestem, a na przód jakieś 5mm. Po za tym muszę ustawić prawe tylne koło bo coś krzywo patrzy i to było powodem że wracając od PUMY mi obcierało. Chyba że miał strzała z tej strony i coś jest krzywe :kwasny:

Jedź no majster na zbieżność, jak Ty do Niemcowni pojechałeś i chcesz znowu jechać, jak Ci to 3 ślady robi? Zamkną Cie razem z tym autem chłopie, pakuj się jutro i goń na stacje, bo to nie ma żartów.

Opublikowano
  • Autor
Mrogal radził aby na tył wrzucić 13 bądź 15 mm. Bardziej za 13mm jestem, a na przód jakieś 5mm. Po za tym muszę ustawić prawe tylne koło bo coś krzywo patrzy i to było powodem że wracając od PUMY mi obcierało. Chyba że miał strzała z tej strony i coś jest krzywe :kwasny:

Jedź no majster na zbieżność, jak Ty do Niemcowni pojechałeś i chcesz znowu jechać, jak Ci to 3 ślady robi? Zamkną Cie razem z tym autem chłopie, pakuj się jutro i goń na stacje, bo to nie ma żartów.

No zrobię to przed wyjazdem i wtedy przymierzę koła czy wszystko pasuje. Tymczasem kierownica się obszywa więc po weekendzie dopiero mogę jechać :wink:

Opublikowano

ADRES DAJ ! Jak chcesz swoją kierownicę .

Opublikowano

Ale przecież w osce nie da sie kątu nachylenia koła zrobić, wiec masz z tyłu cos skrzywione:whistling: albo belka sie rozjeżdża:decayed:

Opublikowano

z moich oględzin przed kupnem miał szczała z przodu i tył hehe :kwasny:

na pewno sobie poradzisz z tym :wink:

Opublikowano
  • Autor
ADRES DAJ ! Jak chcesz swoją kierownicę .

:decayed:

Ale przecież w osce nie da sie kątu nachylenia koła zrobić, wiec masz z tyłu cos skrzywione:whistling: albo belka sie rozjeżdża:decayed:

Czyli huina :facepalm: Przejadę na jakąś stację z tym i zobaczymy :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.