Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam czytam Twoj watek i mysle ze ja jednak nie skusilbym sie na felgi o takich parametrach. Dzisiaj odebralem swoje 18 flaty z oponkami 215/35 to jak dla mnie w sam raz. No ale do odwaznych swiat nalezy. Powodzenia w modach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz że pod dip'a lakier musi być w bardzo dobrym stanie?

Nierówne miejsca się wyrówna czy wypoleruje i wsio :whistling:

Tak czytam czytam Twoj watek i mysle ze ja jednak nie skusilbym sie na felgi o takich parametrach. Dzisiaj odebralem swoje 18 flaty z oponkami 215/35 to jak dla mnie w sam raz. No ale do odwaznych swiat nalezy. Powodzenia w modach!

Dzięki :oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dipuj nic :facepalm:. Roluj nadkola, jak coś będzie nie tak to do lakiernika i tyle, a jak będziesz niezadowolony z lakieru to zapraszam do mnie to Ci walniemy korekte, miejsce do spania się jakieś znajdzie :decayed:, przy okazji coś łykniemy, chuuuj z maturą i egzaminami :grin::kox::kox:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie czekam na rolowanie nadkoli. Jak nie popęka to maluję progi, drzwi i dokładki zderzaków i jedziemy z koksem. Jak popęka to wtedy będę myślał :wink: A ty Marcinku korekty robisz? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie czekam na rolowanie nadkoli. Jak nie popęka to maluję progi, drzwi i dokładki zderzaków i jedziemy z koksem. Jak popęka to wtedy będę myślał :wink: A ty Marcinku korekty robisz? :eusathink:

jakie progi chcesz malować? chyba nie te co masz na aucie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie czekam na rolowanie nadkoli. Jak nie popęka to maluję progi, drzwi i dokładki zderzaków i jedziemy z koksem. Jak popęka to wtedy będę myślał :wink: A ty Marcinku korekty robisz? :eusathink:

jakie progi chcesz malować? chyba nie te co masz na aucie:wink:

Już do mnie idą progi z omegi. Takie co cymek czy mrogal miał :wink: Do tego dzisiaj listwy z drzwi poleciały :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie z S4, :thumbdown:

Tomek myślałem już długo nad tym. Ale dorwij listwy na drzwi S4 to jak w Totka wygrać :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie czekam na rolowanie nadkoli. Jak nie popęka to maluję progi, drzwi i dokładki zderzaków i jedziemy z koksem. Jak popęka to wtedy będę myślał :wink: A ty Marcinku korekty robisz? :eusathink:

Dla siebie, dla rodziny i kumpli coś tam modze, ale do np. Vario mi daleko hehe :decayed:, dokupuje kosmetyki w miarę potrzeb, ale wszystko rozbija się o kase, za dużo wydatków, za mało pieniążków jak zwykle :wink:. Ale jakbys wpadł to bym ugościł, nie ma to tamto :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie czekam na rolowanie nadkoli. Jak nie popęka to maluję progi, drzwi i dokładki zderzaków i jedziemy z koksem. Jak popęka to wtedy będę myślał :wink: A ty Marcinku korekty robisz? :eusathink:

Dla siebie, dla rodziny i kumpli coś tam modze, ale do np. Vario mi daleko hehe :decayed:, dokupuje kosmetyki w miarę potrzeb, ale wszystko rozbija się o kase, za dużo wydatków, za mało pieniążków jak zwykle :wink:. Ale jakbys wpadł to bym ugościł, nie ma to tamto :decayed:.

A to jest opcja do przemyślenia, tak przed nysą :kox::kox::naughty::naughty:

---------- Post dopisany 20-04-2013 at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2013 at 21:54 ----------

No więc. Fura zostaje :decayed: A tak na poważnie jestem w toku pasowania prosiaków :wink:

img0436xb.jpg

A ty Kaju żryj snikersa bo 10J siadło :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc. Fura zostaje :decayed: [...] A ty Kaju żryj snikersa bo 10J siadło :banan:

:grin:

Wszystkie amory skręciłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc. Fura zostaje :decayed: [...] A ty Kaju żryj snikersa bo 10J siadło :banan:

:decayed: przelew zrób a mi tu nie pier**l o snickersach! :punish:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc. Fura zostaje :decayed: [...] A ty Kaju żryj snikersa bo 10J siadło :banan:

:grin:

Wszystkie amory skręciłeś?

Zaraz lecę przód kręcić :hi:Karol zapomniałem :facepalm: Zaraz ogarnę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopsz :decayed:

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ----------

Tak się zastanawiam czemu do zdjęcia usiadłeś z tyłu... :eusathink: czyżbyś wyjął przedni fotel...? :whistling:

:banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiles tak jak Ci stary radził ?? :naughty::naughty::naughty:

Pamiętaj Mefju, suchej sie tego, co mo obrośniętego! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj Mefju, suchej sie tego, co mo obrośniętego! :decayed:

No to bys sie k**wa zdziwił :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...