Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

ale Adaś ma chyba naprawdę coś na sumieniu, mam na myśli konkurs czterech skoczni sprzed kilku lat, kiedy to wygrał konkurs- nagrodą główną była wtedy najnowsza a4 ( z racji sponsoringu przez audi ) i nasz mistrz ponoć ją nie wziął, wybrał opcje: money. jeżeli się mylę to poprawcie.

http://motonews.pl/services/aud/?op=art&sid=160 :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z tymi, co jadą wcześniej :?: - zniżka też obowiązuje i zakwaterowanie w Krokusie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z tymi, co jadą wcześniej :?: - zniżka też obowiązuje i zakwaterowanie w Krokusie :?:

Nistety nie bo do piątku jest jakaś ekipa i nie ma wolnych miejsc :( Musimy znaleźć jakiś pensjonacik dla ekipy jadącej wcześniej :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz pewnie w tym tygodniu (no moze na poczatku nastepnego) bede wiedzial na bank czy wypali wszystko...wydatek nie maly ale za to nie bedzie czego zalowac prawda?!...poduszka pod dupe i polece przez cala Polske...ludzi to juz sie nazbieralo jak na Boze Cialo hehe :P i dobrze im wiecej tym lepiej...zapowiada sie naprawde ciekawie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Adaś ma chyba naprawdę coś na sumieniu, mam na myśli konkurs czterech skoczni sprzed kilku lat, kiedy to wygrał konkurs- nagrodą główną była wtedy najnowsza a4 ( z racji sponsoringu przez audi ) i nasz mistrz ponoć ją nie wziął, wybrał opcje: money. jeżeli się mylę to poprawcie.

http://motonews.pl/services/aud/?op=art&sid=160 :one:

Mało tego tuningowała go jakaś polska firma kiedyś widziałem program w tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, to niech Adaśko nas odwiedzi w czasie zlotu. Mnie zastanawia jednak inny , zupełnie techniczny problem. Mianowicie jak przyjedzie tylu ludzi w furkach ( na oko około 40 aczwórek ) , to jak my tam zaparkujemy? Ostatni ( którzy dojadą ), będą mieli do Krokusa chyba z kilometr. No jak przy hipermarkecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

poza tym możemy trochę ciaśniej zaparkować, przecież jesteśmy razem, w razie jakby ktoś nie mógł wyjechać to dogadamy się.... :D

[ Dodano: 16-01-2007, 08:04 ]

ciężej by było jakby to był A8-klub, bo takie auto to zajmuje z półtora miejsca parkingowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie pomieścimy się :) Byłem tam kilkanaście razy w sezonie i nigdy nie było problemu z parkowaniem.Jakby coś to obok są łąki , pola , pastwiska :053:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niech Adaśko nas odwiedzi w czasie zlotu.

o ile wiem to Izulka skasowala A4-czke :diabelek: :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc za dzieci do lat 3 nie płaci się nic.Od 3 lat trzeba płacić normalną stawke.Być może jak będziemy na miejscu , to przy płaceniu reszty pieniędzy może uda mi się załatwić jakiś rabacik za dzieciaczki :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc za dzieci do lat 3 nie płaci się nic.Od 3 lat trzeba płacić normalną stawke.Być może jak będziemy na miejscu , to przy płaceniu reszty pieniędzy może uda mi się załatwić jakiś rabacik za dzieciaczki :one:

To lekko przegieli przy takiej ilości osób za dziecko które kima w 2 osobowym pokoju na łożku z rodzicem kroją jak za starego. Jak zwykle na dzieciach sie najlepiej zarabia :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc za dzieci do lat 3 nie płaci się nic.Od 3 lat trzeba płacić normalną stawke.Być może jak będziemy na miejscu , to przy płaceniu reszty pieniędzy może uda mi się załatwić jakiś rabacik za dzieciaczki :one:

To lekko przegieli przy takiej ilości osób za dziecko które kima w 2 osobowym pokoju na łożku z rodzicem kroją jak za starego. Jak zwykle na dzieciach sie najlepiej zarabia :diabelek:

Wiesz oni uważają , że takie 3 letnie dziecko jest już za duże na spanie z mamą i musi zapłacić za swoje łóżko :) Ale jak będziemy na miejscu to pójde od razu i porozmawiam o dzieciakach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a może by zaprosić jakiegoś wysłannika z TVN Turbo z kamerką może by sie pojawili przecież ta imprezka to się zapowiada nielada festyn. Może by im szkrobnąć jakiegoś maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a może by zaprosić jakiegoś wysłannika z TVN Turbo z kamerką może by sie pojawili przecież ta imprezka to się zapowiada nielada festyn. Może by im szkrobnąć jakiegoś maila.

jestem calkowicie za :diabelek: :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a może by zaprosić jakiegoś wysłannika z TVN Turbo z kamerką może by sie pojawili przecież ta imprezka to się zapowiada nielada festyn. Może by im szkrobnąć jakiegoś maila.

Od razu Ci powiem , że nie przyjadą :) Jaby były jakieś próby sprawnościowe na torze albo coś w tym stylu to co innego , a tak nie ma szans ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a może by zaprosić jakiegoś wysłannika z TVN Turbo z kamerką może by sie pojawili przecież ta imprezka to się zapowiada nielada festyn. Może by im szkrobnąć jakiegoś maila.

Od razu Ci powiem , że nie przyjadą :) Jaby były jakieś próby sprawnościowe na torze albo coś w tym stylu to co innego , a tak nie ma szans ;)

A jednak napisałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a może by zaprosić jakiegoś wysłannika z TVN Turbo z kamerką może by sie pojawili przecież ta imprezka to się zapowiada nielada festyn. Może by im szkrobnąć jakiegoś maila.

Od razu Ci powiem , że nie przyjadą :) Jaby były jakieś próby sprawnościowe na torze albo coś w tym stylu to co innego , a tak nie ma szans ;)

A jednak napisałem ;)

i jakby co zawsze można sobie przypomniec jak było na zlocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jakby co zawsze można sobie przypomniec jak było na zlocie ;)

Spoko , będzie kręcony materiał z kilku kamer i robione fotki , więc damy rade :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jakby co zawsze można sobie przypomniec jak było na zlocie ;)

Spoko , będzie kręcony materiał z kilku kamer i robione fotki , więc damy rade :one:

ja też swoją bede mial, jak znam życie to żonie przypadnie ta przyjemność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...