Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

albo w jedną albo w drugą, raz myslisz o czarnym dachu, szyby osmolone, a teraz o chromie :grin:

a no i zdejmiu te cyckowe spryskiwacze :decayed:

Opublikowano

Przy Twoim kolorze tylko i wyłącznie czarne dodatki:kox: Lampy to bym zapodał czarny bix ueseje:whistling::kox:

Opublikowano
  • Autor

no to będą czarne bixy us :kox:

Tymczasem po dlugiej walce z brakiem mocy wyleciało dzisiaj turbo , ma lekkie luzy i jest pęknięte także wleci hybryda k03s. Jutro jak czas pozwoli wyleci silnik na wymiane uszczelek , czyszczenie itd , wymiane sanek bo te już przegnite oraz wymiane wachaczy górnych... i jak tu odłozyć na koło :facepalm:

IMG_6690.JPG

IMG_6689.JPG

IMG_6692.JPG

Opublikowano

Oli rower sprzedaj:grin: akurat będzie na koło:naughty:

Opublikowano

Jak wyleci silnik to wyczyść smoka ; ) Na zaś. Czasami stroi fochy jak przybrudzony.

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

Szyberdach zakleiłeś czy nie mogłeś dostać lampki? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Szyberdach zakleiłeś czy nie mogłeś dostać lampki? :decayed:

Że jak ? :decayed:

Opublikowano
no to będą czarne bixy us :kox:

Tymczasem po dlugiej walce z brakiem mocy wyleciało dzisiaj turbo , ma lekkie luzy i jest pęknięte także wleci hybryda k03s. Jutro jak czas pozwoli wyleci silnik na wymiane uszczelek , czyszczenie itd , wymiane sanek bo te już przegnite oraz wymiane wachaczy górnych... i jak tu odłozyć na koło :facepalm:

http://www.picshot.pl/pfiles/386139/IMG_6690.JPG

http://www.picshot.pl/pfiles/386138/IMG_6689.JPG

http://www.picshot.pl/pfiles/386137/IMG_6692.JPG

mnie też niedługo czeka taki widok :decayed:

Opublikowano

Szyberdach zakleiłeś czy nie mogłeś dostać lampki? :decayed:

Że jak ? :decayed:

Bo masz lampkę z szybrem a szybra brak? :D

Opublikowano

oli turbo zostaje ze mna, rozebralem je z grubsza i stwierdzam ze muszle sa w idealnej kondycji wiec sam ja pewnie zregeneruje na rdzeniu k03s :P

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

1 din lift... do ogarniecia jeszcze jeden podswietlany przycisk ( pomysły ? ) , podświetlenie kubka i rezanie ramki z ramką od radia na gładko

e829dc1eef5824d0.jpg

af92905b6fd419ce.jpg

Opublikowano

Super sie to radyjko komponuje z podświetleniem :decayed::decayed:

Opublikowano

Gałka do zmiany :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Gałka do zmiany :decayed:

Mosz tam cosik w dobrej cenie?:decayed:

Opublikowano

Nie mam nic :thumbdown:

Opublikowano

Pod klimatronikiem masz jakieś poswietlanie?:eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Pod popielniczką jest ori podświetlenie tylko dioda zmieniona na białą :wink:

Opublikowano

Super przeprowadzone mody, życze powodzenia w dalszych :-)

Opublikowano
1 din lift... do ogarniecia jeszcze jeden podswietlany przycisk ( pomysły ? ) , podświetlenie kubka i rezanie ramki z ramką od radia na gładko

http://images64.fotosik.pl/542/e829dc1eef5824d0.jpg

http://images64.fotosik.pl/542/af92905b6fd419ce.jpg

Przycisk ASR lub ESP. Gałka z lifta, z pakietu skóra :)

Opublikowano

mam pytanie czym się u Ciebie objawiało pęknięte turbo coś się działo z autem czy jak

Opublikowano
  • Autor

nic się nie działo.. w 1.8t to norma

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.