Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Passat 3BG 1.8T ;) OEM+ USA, W8, X5 19, Gewinde


J@co

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) swojej tzw dobrej bazy do modów szukałem dosyć długo, ponieważ wymagania były spore i kurczowo ich się trzymałem, miał być czarny na bixenonie i z jasnym środkiem, co do silnika to były 3 typy 2.3 2.8 albo właśnie 1.8t no i trafił się jakieś 2 miesiące temu :P .

MODEL: Passat B5 3BG 2001r Highline

SILNIK: 1.8T AWT 150km/210nm

MODY POD MASKA: seria

ZAWIESZENIE: gwint SuperSport, ori rozpórka

UKŁAD HAMULCOWY: seria

KOLA: BMW X5 19x9J ET 48 + adaptery 16mm , opony Pirelli p zero nero 225/35/19

NADWOZIE: lampy tył z W8, dokładka zderzaka tył W8, wydech kocowy z W8, klapa usa, zderzak przód usa w8, listwy z obrysówkami przód i tył, duże prawe lusterko

WNETRZE: seria - jasna skóra z alcantarą

PLANY: bardzo duże, tyle co mogę powiedzieć że w przeciągu miesiąca auto bardzo się zmieni, z boku z tyłu i z przodu :) graty czekają na malowanie i montaż ;)

Foty serii :

11022012203.jpg

By jacovag at 2012-04-11 11022012204.jpg

By jacovag at 2012-04-11

Aktual :

dsc1396f.jpg

By jacovag at 2012-04-11

dsc1411en.jpg

By jacovag at 2012-04-11

dsc1401m.jpg

By jacovag at 2012-04-11

csc1481w.jpg

By jacovag at 2012-04-11

dsc1464e.jpg

By jacovag at 2012-04-11

dsc1462y.jpg

By jacovag at 2012-04-11

dsc1448h.jpg

By jacovag at 2012-04-11

dsc1442m.jpg

By jacovag at 2012-04-11

dsc1439k.jpg

By jacovag at 2012-04-11

dsc1405h.jpg

By jacovag at 2012-04-11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacna tylko dekielki na alu zamienić na VW albo OOOO chociaż :decayed: Poka wnętrze:slina:

P.S czym różnią sie tylne lampy z W8 od zwykłych z pierwszych fot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacna tylko dekielki na alu zamienić na VW albo OOOO chociaż :decayed: Poka wnętrze:slina:

P.S czym różnią sie tylne lampy z W8 od zwykłych z pierwszych fot?

W żadnym wypadku!! Oto właśnie w tych kołach chodzi :)

Uprzedzę Jaca, i napisze ze lampy różnią się chromowanym paskiem pod nimi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prze ch*j ;D

wyglada zacnie

pokaz wnetrze jeszcze :)

ps. fotki tez robia robote

wytlumacz mi tylko jedna rzecz

felga oczywiscie ma rozstaw srub z bmw 5x120

ty oczywiscie masz 5x112 na piascie

i masz dystans tylko 16mm przejsciowy ?

ja w tt mialem 19" z porsche 5x130 na 5x100 przechodzilem i wydawalo mi sie ze min na bezpieczne przejscie ( zeby dobrze osadzic glowke sruby w dystansie .. i miec za co zlapac kluczem ( a i tak mialem specjalne sruby z krotkim lebkiem ) to min. 20mm

chyba ze u ciebie to troche inaczej wyglada lub dystans + sruba jest jakos inaczej zbudowany ... masz moze fotki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak 16mm, i nie każdy takiego dystansu się podejmuje zrobienia bo jednak niebezpieczeństwo jest, taka granica jakiej się ludzie podejmują to 18mm :) a to koło jest ciężkie do upchania w passacie także każdy mm dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra maszyna,ogladalem wczesniej na cultstylu,fela z bmki chyba w modzie do VW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się jeździ na takiej feldze i glebie przy polskich drogach ? Zastanawia mnie jak to auto wygląda przy pełnym bagażniku i 5 osobach na pokładzie, jeździ podłogą o asfalt? Czy to może auto tylko na pokazowe zloty i do kościoła w Niedziele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się jeździ na takiej feldze i glebie przy polskich drogach ? Zastanawia mnie jak to auto wygląda przy pełnym bagażniku i 5 osobach na pokładzie, jeździ podłogą o asfalt? Czy to może auto tylko na pokazowe zloty i do kościoła w Niedziele?
jeździ się jak na takiej feldze i glebie :D nie umiem na takie pytania odpowiadać bo ja to lubię po prostu, a są ludzie co dla nich na 17 już kręgosłup odpada ;) i ostatnio 5 osób i bagażnik z paroma kg, no i co no trze, opona o nadkole no i większe niedogodności napotkane na drodze też się szurną podłogą :) a jak jeżdżę sam to prawię każdy leżący spowalniacz dostanie ode mnie spodem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto + foty robione z głową = prezencja doskonała:slina:, na fejsie ogladałem, na majówce przyjrze sie dokładniej jak juz go złożysz do kupy:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się jeździ na takiej feldze i glebie przy polskich drogach ? Zastanawia mnie jak to auto wygląda przy pełnym bagażniku i 5 osobach na pokładzie, jeździ podłogą o asfalt? Czy to może auto tylko na pokazowe zloty i do kościoła w Niedziele?
jeździ się jak na takiej feldze i glebie :D nie umiem na takie pytania odpowiadać bo ja to lubię po prostu, a są ludzie co dla nich na 17 już kręgosłup odpada ;) i ostatnio 5 osób i bagażnik z paroma kg, no i co no trze, opona o nadkole no i większe niedogodności napotkane na drodze też się szurną podłogą :) a jak jeżdżę sam to prawię każdy leżący spowalniacz dostanie ode mnie spodem :)

I o to się rozchodzi! :wink: Piekny paszczur!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te felgi robią 70% wyglądu

jak w kazdym aucie, felga to podstawa:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...