Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Majówka z BMW oraz I runda drift open Toruń 05.05.2012


ŁukaszA4

Rekomendowane odpowiedzi

To będzie mój 3 wypad na tą majówkę oraz 2 na drift open, myślę że warto się wybrać, bo jest na co popatrzeć.

http://www.bmwmpowerclub.com.pl/

http://www.bmwm.beep.pl/zloty/maj2012/majowka.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co driftu nie lubisz?:embarrassed: Niestety audi nie bierze udziału :wink:

Lubię jak śmigają Nissany S13, S14 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co driftu nie lubisz?:embarrassed: Niestety audi nie bierze udziału :wink:

Lubię jak śmigają Nissany S13, S14 :kox:

co za różnica a jak dla ciebie jest to w dymie i tak nie widać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to forum...

Tak uważasz? Tylko że jakoś zawsze widzę sporo Audiczek...hmm, bo właśnie chodzi o to żeby sobie popatrzeć jak latają bokiem :whistling: Po prostu w tym roku połączyli dwie imprezy, majówkę z drift open, w tamtym roku było oddzielnie ale warto się przejechać :wink: A i po za tym kilka osób z tego forum ma BMW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem BMW, teraz mam drugie Audi i jedyne co mi brakuje to tylnego napędu.... I nie chodzi tu wcale o jakieś śmieszne palenie gumy pod sklepem. Ogólnie o właściwości jezdne i trakcje.

Na Majówki BMW chodzę od jakichś hmm.... dobrych z 7 lat. Lubie popatrzeć, posłuchać ..... no i się często też pośmiać, z niektórych TuningóFFF... hehe

A dodatkowo Runda DrifT Open jest czymś bardzo pozytywnym, chwali sie za to. JA na pewno będę ;) Co prawda z Buta przyjdę, bo Tor na którym się to rozgrywa mam nie opodal swojego osiedla ;)

pozderko i zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja także uczęszczam na majówki z BMW, mimo to że teraz nie mam BMW bo musiałem sprzedać i pozostało tylko Audi to zawsze z ciekawością wybieram się na tą impreze. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...