Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opinia na temat silnika


vecctra

Rekomendowane odpowiedzi

Co należy jeszcze podkreślić to atrakcyjne ceny części zamiennych.

Cena rozrządu kompletnego z pompą wody i napinaczami Ruville zamyka się w kwocie ok.750 zł

Oczywiście można jeszcze taniej, ale ja polecam ci tylko INA, Ruville, Continental i SKF. Reszta firm to klasa budżetowa.

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ----------

Co należy jeszcze podkreślić to atrakcyjne ceny części zamiennych.

Cena rozrządu kompletnego z pompą wody i napinaczami Ruville zamyka się w kwocie ok.750 zł

Oczywiście można jeszcze taniej, ale ja polecam ci tylko INA, Ruville, Continental i SKF. Reszta firm to klasa budżetowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braciak śmiga moją starą B5-tką z motorkiem AVG, na blacie ponad 300 tysi, ale to nie wszystko bo odczyt przebiegu ze sterownika silnika pokazuje prawdziwy przebieg: 462.000 km.

a czym to odczytywal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każde tdi 1.9 na pompie rotacyjnej jest tak samo nie zniszczlane:decayed:

podobno 1z i ahu przejadą trochę więcej km bez remontu turbiny bo nie mają zmiennej geometrii ale to nie do końca prawda, wszystko zależy od łącznika kierownicy z pedałami:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze w tych starych tdi to nie cisnąć na zimnym, wymieniać co trzeba gdy przyjdzie na to czas i nie gasić silnika od razu po ostrej jeździe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braciak śmiga moją starą B5-tką z motorkiem AVG, na blacie ponad 300 tysi, ale to nie wszystko bo odczyt przebiegu ze sterownika silnika pokazuje prawdziwy przebieg: 462.000 km.

a czym to odczytywal?

VCP+K (vag-tech.com )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy serdeczne za rady. Co do rozrządu to ostatnio kupiłam własnie Ruville cały kopmlet i teraz zrobię to samo. Jeszcze raz dzieki i życzę tyle powrotów co wyjazdów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...