Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Subwoofer, tylne głośniki - opis instalacji


markmark

Rekomendowane odpowiedzi

Cholerrrra, ja z tyłu nawet głośników nie miałem :bicz3: i radio najtańsze kaseciak. Wrzuciłem Soniaka niezłej klasy, własną instalkę i owalne głośniki do których musiałem powiększać dziury w półce. Ale za to teraz dźwięk jest OK :decayed: chociaż jakiś sub by się przydał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... oraz radio nie zapamietuje zaprogramowanych stacji po wyjeciu kluczyka ze stacyjki

nie wiem jak ten Twój kenwood ale np. soniak ma możliwość zamiany przewodów zasilających (żółty z czerwonym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... oraz radio nie zapamietuje zaprogramowanych stacji po wyjeciu kluczyka ze stacyjki

nie wiem jak ten Twój kenwood ale np. soniak ma możliwość zamiany przewodów zasilających (żółty z czerwonym)

Dokladnie tu cos w tym jest ze nie ma podtrzymania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bez tego adaptera z Allegro nic nie mozna zrobic? co do zamiany kabli to nie wiem czy jest mozliwosc ich zamiany; wydaje mi sie ze nie.

Wydaje mi sie ze to bedzie najprostsze.. W sumie az tak w tym nie siedze ale wydaje mi sie ze jednak nie dasz rady bez adaptera..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz w bagażniku wzmacniacz na tylne głośniki, więc albo przejściówka albo sam sobie piny przerobisz na chinch

Lub takie coś http://www.allegro.pl/item625984193_adapter_audi_vw_gniazdo_mini_iso_4_wyjscia_f_vat.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tylu w bagazniku, gdzie powinien sie znajdowac ten wzmacniacz? troche to problem z ta przejsciowka z Allegro bo niestety nie mieszkam w Polsce. A u mnie pewnie tego nie dostane

Na pewno dostaniesz specjalistyczne sklepy z caraudio..

Szukaj sprzedawcy co wysle Ci zagranice lub po prostu na ebay.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z przejściówką koniec będzie taki że tył i tak nie zagra jak już to było w niejednym przypadku i pieniądze pójdą w błoto.

Kupujesz sobie dwie wtyczki czincze (czy jak to się tam pisze) podpinasz się nimi do kostki mini iso (schemat znajdziesz na forum) podpinasz zasilanie wzmacniacza które również znajduje się w kostce mini iso, czincze podpinasz do wyjść RCA w radiu i tył gra. Żeby nie psuć czy ucinać kostki to możesz się powtórzyć tzw "złodziejkami" na kable. Temat jest bardzo dobrze opisany na forum więc zachęcam do lektury i używania szukaczki, są wątki o przejściówkach i kłopotach z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz sobie dwie wtyczki czincze (czy jak to się tam pisze) podpinasz się nimi do kostki mini iso...

czyli takie coś: http://www.allegro.pl/item625984193_adapter_audi_vw_gniazdo_mini_iso_4_wyjscia_f_vat.html

... podpinasz zasilanie wzmacniacza...

kwestia odszukania zasilania :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie takie coś bo to ma 4 czincze a tam są potrzebne tylko dwa, więc cholera wie czy to będzie działało. Analogiczna przejściówka z dwoma czinczami dedykowana do A4 mogłaby zadziałać z podkreśleniem słowa mogłaby. Ale kolega pisał że raczej nie ma dojścia do takich cacek więc mu napisałem jak to zrobić we własnym zakresie, więc kolego darev prosze mi się tu nie wymądrzać i czytać uważnie posty :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie "mogłaby" ale napewno zadziała (są też z dwoma czinczami) ponieważ jest identycznie podłączona tak jak kolego opisałeś wcześniej. ARTWER napewno nie mieszka na końcu świata www.ebay.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o podlaczenie samego suba pod radio zeby mozna bylo sterowac jego moca,( tam sa wejscia czincz) http://allegro.pl/item655760672_radio_samochodowe_cd_jvc_kd_g541_mp3_glogow_ups24h.html w ktorym mam opcje sterowania subem podkreslam ze chodzi o sam subwoofer a nie o wszystkie glosniki z tylu

czy takie cos jest wogole mozliwe :?: I jak to zrobic :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...