Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajny kolorek, robi robote, do calosci by sie przydaly czarne lampy na przodzie:wink:

Opublikowano
dzięki za opinie :decayed:

Tymczasem, jako że coś tam było słońca w sobotę udało się umyć auto, przelecieć cleanerem i nałożyć wosk, efekt mnie zadowolił :) i chwilę później zaczęło padać :grin:

Sprawca zamieszania - jak najbardziej polecam, zapach chemicznej truskawki, łatwość polerowania i można nakładać rekoma [jak ktoś lubi] lub aplikatorem, w moim odczuciu stawiam go obok zymol carbon'a :)

http://imageshack.us/a/img33/9303/img2532nk.jpg

Efekt : D

http://imageshack.us/a/img853/1160/img2527s.jpg

W niedługim czasie będe miał sesyjkę to się pochwalę i dam up, doszedł ponoć najlepszy mod do wnętrza :naughty:

:slina: kocurek

Opublikowano
  • Autor

To odświeżmy trochę temacik :decayed:

Na początek pochwalę się że wleciało w końcu RNS-e - odrazu lepiej wygląda we wnętrzu, kiera założona, nowa gałka i podłączone podświetlenie kratek, kubka i wizytownika. Z zewnątrz wleciała dokładka od cupry i ledy podświetlenia tablicy :banan:

Trochę fotek:

Aktualne wnętrze:

IMG-2596.jpg

I trochę fotek z zewnątrz:

IMG-2585.jpg

IMG-2590.jpg

IMG-2561.jpg

IMG-2553.jpg

IMG-2581.jpgIMG-2578.jpg

I mam dylemat czy dawać bixy [dla ciemnego środka] czy zostawić te. W tym problem że z bixem będzie wg mnie za ciemno z przodu, a tak xenon jakoś się odróżnia od czarnych detali

Plany na lato:

-ogarnąć carbon w środku

- wyciągnąć regulacje gwintu z tyłu aby urwać jeszcze z pół centa

- i nadal szukam foteli w białej skórze :facepalm:

... Coś na pewno jeszcze wpadnie ale co to sam nie wiem.

Opublikowano

piękna!!! :slina::slina::slina: Na czym ją posadziłeś?

Opublikowano

Brak Słów :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, siedzi na fk highsport, przód można dać jeszcze niżej [zostało sporo gwintu], ale z tyłu skończyła mi się regulacja, jak wyrzucę kontrę to uda się zejść jeszcze lepiej i w tedy przód siądzie odpowiednio :) Planuje dać tył 0,5-1cm ,a przód 0,5cm

Link do całej galerii [ pare fot których niechciało mi się wrzucać na forum :polew: ] IMG 2578 A4 B6 Miedzik - 2k13 Photo album by Miedzikos

Pozdr

Opublikowano

Ahhh ta kiera jest bjutiful!

:decayed: Na codzień jeździsz bez rejki?

Opublikowano

Pięknie że aż pała mięknie:slina::slina::slina::slina:

Opublikowano

Piękny :slina::slina:

Opublikowano

Rezaj bixy. Czarny, czerwony i chrom to kupa, za to czarny i czerwony :jerk:

Opublikowano

Widziałem na żywo jeszcze przed obecnymi zmianami - i też wyglądało super. Największą robotę robi ten cholery odcień lakieru :grin: Koniecznie listwy do kompletu załóż :wink:

Opublikowano
  • Autor
Ahhh ta kiera jest bjutiful!

:decayed: Na codzień jeździsz bez rejki?

Wiadomo kiera wymiata :decayed: "ze skóry bobra" w końcu :grin: rejka zdjęta niestety tylko do zdjęć, za dużo latam autem aby sobie na taki komfort [także psychiczny jakkolwiek to zabrzmi hehe] pozwolić.

Bart-s, jakoś nie mogę się wybrać na spot :grin: zawsze coś wypadnie, ale postaram się wpaść :wink:

Opublikowano
Ahhh ta kiera jest bjutiful!

:decayed: Na codzień jeździsz bez rejki?

Wiadomo kiera wymiata :decayed: "ze skóry bobra" w końcu :grin: rejka zdjęta niestety tylko do zdjęć, za dużo latam autem aby sobie na taki komfort [także psychiczny jakkolwiek to zabrzmi hehe] pozwolić.

Bart-s, jakoś nie mogę się wybrać na spot :grin: zawsze coś wypadnie, ale postaram się wpaść :wink:

Maciej - spota to nie było w Poznaniu od czasu jak ostatni raz wpadłeś :polew:

Opublikowano
  • Autor

haha :grin: widzisz... to właśnie dlatego że mnie nie było :polew: pogoda fajna więc coś trzeba by zrobić :)

Opublikowano

Bardzo ładny jest ten kolor. Świetnie się prezentuje:wink:

Opublikowano

żaden dylemat, tylko dawaj bixy ani się nie zastanawiaj.

Kolor urywa suty :slina:

Opublikowano

A c**j tam... najładniejsza B6 na forum :grin:

Opublikowano
zajebioza.jpg
Opublikowano

jak patrzę na czerwone b6 to od razu kojarzy mi się..

Opublikowano

Auto Roba Godwina z UK :wink: Kolega bierze od niego teraz te felgi złote roti

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.