Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ile Twoja niżej stoi od b5:kox: ile masz cm od blotnika do ziemi?u mnie zostało na 62cm bo niżej obcieraja gumy przy skrecie:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Dzięki dzięki:) Wandey jutro zmierzę i napisze bo w sumie sam jestem ciekaw

Opublikowano

karwa, zmien w koncu te lampy przod :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wandey tak więc zmierzyłem i jest równo 60 :wink:

Frosty ciagle sa w planach :grin:

Opublikowano

Przepiękny kolor :D Strasznie Ci go zazdroszczę :D Gratuluje zdobytego egzemplarza i wykonanych modów ;)

Opublikowano
Wandey tak więc zmierzyłem i jest równo 60 :wink:

Frosty ciagle sa w planach :grin:

Grubo:kox: Tym bardziej że masz S-line + dokładkę z cupry. Chyba mniej ode mnie jeszcze jeździsz(300km miesięcznie:decayed:):wink:

Opublikowano
Wandey tak więc zmierzyłem i jest równo 60 :wink:

Frosty ciagle sa w planach :grin:

Grubo:kox: Tym bardziej że masz S-line + dokładkę z cupry. Chyba mniej ode mnie jeszcze jeździsz(300km miesięcznie:decayed:):wink:

ło Matko i tylko 2.0 pod machą? Endriu wstyd @:doh:
Opublikowano
Wandey tak więc zmierzyłem i jest równo 60 :wink:

Frosty ciagle sa w planach :grin:

Grubo:kox: Tym bardziej że masz S-line + dokładkę z cupry. Chyba mniej ode mnie jeszcze jeździsz(300km miesięcznie:decayed:):wink:

ło Matko i tylko 2.0 pod machą? Endriu wstyd @:doh:

W poprzedniej tyrce musiałem dojezdzać i robiłem 20tyś rocznie więc sporo. Sorki za OT:wink:

Opublikowano
  • Autor

Wandey miesiecznie robie >600 :wink: da rade się sprawnie poruszać, nie przesadzajmy :decayed:

Opublikowano

Speedline :slina: będzie konkret. Jakby Ci się kiedyś znudziły to je odkupię:decayed:

Filmik pierwsza klasa:naughty:

Opublikowano

świetna robota ;) czerwony robi robotę :wink:

Opublikowano

to malo powiedziane :decayed: ta cała furmana robi mega robote :kox:

Opublikowano

W koncu oblukana na zywo. Miedzik jeszcze raz gratki za stan utrzymania auta. jest kosa...

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Jako że w końcu zrobiła się pogoda czas coś zacząć działać :naughty:

d21s.jpg

Opublikowano

Zawsze mi sie ta fela podobala

koniecznie foty jak zalozysz:kox:

Opublikowano

rozkręcone do malowania?

Opublikowano
Jako że w końcu zrobiła się pogoda czas coś zacząć działać :naughty:

https://imagizer.imageshack.us/v2/597x448q90/811/d21s.jpg

Świetny wybór - ale już pisałem, że masz dobry gust :wink:

Opublikowano
  • Autor

andr3i na foty przyjdzie czas :) jeszcze dużo do zrobienia

Michal, rozkręcone do zdarcia lakieru z rantów i zrobienia na lustro, poźniej lakierowanie na złoty który będzie mega ciężkim wyborem :facepalm:

Bart-s jeszcze raz dzięki :)

Wandej tak to są 19

Opublikowano
:thumbup1: jedna z nielicznych B6 które lubię:decayed: Z gustem modzone, dobre foty, dobry lakier, kolor na który choruję:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.