Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania


szczawik

Rekomendowane odpowiedzi

Poltorej puszki na maske??? To chyba ze Srebrnego na bialy?

jak mi sie uda to znajde zdjecia i caly watek

kurde usuneli juz widze

tak czy siak bylo ;) jedna puszka 4 felgi 16 sie obleci to i na maske 2 starcza na bank :)

nie wiem tylko po co az 6 warstw czy wiecej klasc

ja u siebie malowalem lustra fakt ze mniejsza powierzchnia ale spokojnie wystarczyla jedna warstwa plus druga

w wybrane obszary cieniutka

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

aa no i nie mam czarnego auta tylko malowalem z jasno niebieskiego aka lazurowy metalic na czarny mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, dzis dotarlem do Polski i od razu zaczelem testowac ten specyfik :D wiec pacjent to granatowa mazda 323f. Czesci ktore ponalowalismy to blotnik, lusterko i tylny znaczek. Wrazenia? Wiec tak;

Duzych powierzchni nie polecam malowac z puszki. Pistoletem da sie to nalozyc rowniej bo z puszki to jak wiatr zawieje...

Krycie bialego spraya na ciemnym granacie to lekka pomylka, poszlo 6 warstw i dalej przeswitywal granat. Jedna puszka 400ml nie starczyla nawet na blotnik.

Konstystencja i uczucie w dotyku mi sie podoba, nawet bardzo. Zdziwilem sie jak prysnelem troche w powietrze i zobaczylem cos w formie proszku. Malowanie jak kazde inne, trzeba uwazac, tym bardziej z duzymi powierzchniami bo zacieki to raptem chwila nieuwagi. Nawet niedokladnie pokryty blotnik (zabraklo dipa) jest spoko w dotyku i wydaje sie wmiare solidny, nie sluchajcie ludzi ktorzy mowia, ze tego nie wolno dotykac... Dotykalem, macalem, nawet lekko szorowalem palcem (przypominam - na niedokladnie pomalowanym blotniku!!) i nic nie zeszlo. Nie widac zadnych sladow... Narazie jestem tylko tyle w stanie powiedziec, jutro pojedziemy na myjnie i pomeczymy troche te powierzchnie :D jak narazie to specyfik mi sie podoba! Nawet bardzo :wink:

Wiecej info na temat uzytkowania + filmik + zdjecia jutro lub pojutrze wiec.... Watch this space :D

Sorry za skladnie i balagan w mojej wypowiedzi ale pisze z telefonu ;)

piszesz ciekawostki w srebrnym aucie malowałem maskę na czarno i nałożyłem 4 warstwy i nic nie przebija:whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze to naprawde trzeba z bliska robic, ja robilem mniej wiecej z takiej odleglosci jak normalnym sprayem. Mam filmik, wrzuce i podesle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko widzisz zauwazylem pewna prawidlowosc :)

my malowalismy czarnym na jasny a Ty robiles odwrotnie moze cos nie teges jest z bialym po prostu

moze ma inna konsystencje czy cos :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygladalo po 1 warstwie

http://img6.imageshack.us/img6/4428/13467602444320.jpg

2 warstwy

http://img13.imageshack.us/img13/3403/13467602566481.jpg

3 warstwy

http://img580.imageshack.us/img580/5190/13467602646542.jpg

Tutaj jest chyba z 6 warstw, na koniec skupilem sie tylko na tym przednim kawalku bo wiedzialem ze mi na caly blotnik nie starczy. Dopiero po okolo 9 warstwach zaczelo to wygladac. Podejrzewam ze technika jest tu do poprawy ale nie sadze zeby w 3 czy 4 warstwach to wydalo

http://img29.imageshack.us/img29/7523/13467602872023.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde

no to albo nie umiesz malowac ;) albo bialy ma inne wlasciwosci kryjace

no bo nie wiem nie robilem co prawda zdjeci warstwami ale u mnie 1 warstwa czarnego kryla praktycznie calosc

prawie dokladnie

sklanialbym sie ku temu 2

---------- Post dopisany at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany at 14:20 ----------

a jaka byla temperatura na zewnatrz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem juz sam sie wkur.. I zaczalem malowac blizej to sie lekki zaciek zrobil... Ale zolte lusterko zrobilismy to 3 warstwy i pieknie pokrylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a nie bylo czasem kurde nie wiem jakiegos wosku czy czegos na tym blotniku bo to ciezko uwierzyc kurde u mnie to sie lepilo momentalnie

tyle ze mialem auto umyte miejsca malowane odtluszczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie ma sie czego przyczepic bo malowalem wczesniej jak bylo z 10-13 stopni i nie do konca to dobrze szlo im cieplej tym lepiej

i szybciej wysycha no i bez wiatru wiadomo

nie wiem kurde moze cos nie tak jest z tym bialym jednak no bo juz nie mam pomyslu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...