Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwna sytuacja na allegro odnosnie mojej sprzedazy ...


zaba84

Rekomendowane odpowiedzi

Nigeria i wszystko jasne. Typowi wyłudzacze i oszuści. Znajomy kiedyś widział w porcie w Nigerii jak rozładowywali odśnieżarki, ciekawe do czego im potrzebne. :) Kiedyś do firmy, w której pracuje odezwali się Nigeryjczycy, że są zainteresowani współpracą i chcą się spotkać u nas w Polsce. W ciągu 5 min przysłali skany paszportów, żeby na ich podstawie wystawić im zaproszenia do wizy. Maili i telefonów od nich miałem od groma, by im przysłać tą wizę ale nie zgodziliśmy się. Firma, którą mieli niby reprezentować w ogóle nie istniała a dokumenty firmy, które nam przysłali były spreparowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dosłownie tę samą sytuację. Sprzedawałem na allegro Nikona D700 i osobno obiektyw. Dostałem zapytania czy wyślę za granicę, konkretnie do Nigerii właśnie :decayed: Maile przychodziły również z rosyjskiego adresu i były w języku angielskim. Z początku miałem zamiar się zgodzić bo zależało mi na szybkiej sprzedaży ale jakoś zwątpiłem i zrezygnowałem. Dzięki Bogu :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie odbieraj nie czytaj i nawet o takim czymś nie myśl

zwykła podpucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem dwa razy taką sytuacje, to są zwykli naciągacze, nie warto sobie zawracać głowę takim czymś :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym znalazł kogoś kto zna ruski i napisał mu mail. :grin: Jak nie odpowie to niech sie buja. Z resztą możesz zaryzykować ale nic nie wysyłać dopóki hajs nie będzie na koncie. Jak wtopa to od razu do allegro niech blokują konto i łapią jego ip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie co tam piszą a potem poczytaj sobie komentarze to zobaczysz inne adresy "do wysyłki" :grin:

http://allegro.mikroprogramy.pl/komu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki jest koszt wysyłki paczki ok 1 kg do Nigerii, wie ktoś ????

chętnie wysłałbym zużyte prezerwatywy albo coś równie smierdzącego :polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale banda czego to Polak nie wymyśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumi jak jakis czas temu sprzedawałem swojego lapka to tak samo mi ten gość z Nigerii przysyłał maila że chce kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslij za pobraniem :kox: hehe

wyśle za pobraniem i zapłaci dwa razy za przesyłkę jak lap wróci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi koles dawal 900 dolcow za kabel do Sony Ericsona :D Przyszlo nawet potweirdzenie wplaty dla mnie z royal czegos tam i ze jak tylko on potwierdzi ze wyslano przedmiot, to kasa leci do mnie :D I mialem to wyslac do Nigerii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...