Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ledy (okrągłe) zamiast halogenów


mehow

Rekomendowane odpowiedzi

dobrym rozwiązaniem są okrągłe ledy z nowej fabi RS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrym rozwiązaniem są okrągłe ledy z nowej fabi RS.

Fakt ,te ledy wygladaja swietnie i kosztuja coś koło 300pln.. opcja warta rozważenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ledy o ktorych mowicie sa montowane w:

SKODA FABIA II LIFT RS,

VW GOLF V VI GTI,

SKODA OCTAVIA II LIFT SCOUT.

Wiec moze rzeczywiscie to dobre rozwiazanie i w koncu produkuje to Hella. Musze pmyslec nad nimi, co prawda troche tam kombinowania z kabelkami zeby to podlaczyc,ale chyba byloby warto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapoda ktoś fotkę z zamontowanymi ledami :naughty: i ewentualnie link do takich lampek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA u siebie mam załozone ledy dzienne okragle juz od jakiegos czasu i rewelka:) zobacz u mnie w profilu:) jak to wyglada:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to się osobiście nie podoba. Jak w nowych suzuki słiftach wygląda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam ale w audi ładnie wygląda :naughty: ale kwestia gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak taka modfikacja wygląda z przepisami? Skoro w homologacji auta w tym miejscu są halogeny, to czy zamiana ich na dzienne ledy czyli ingerencja w fabryczne rozwiązanie jest legalna? Na różnych forach opinie są podzielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ledów w miejscu halogenów jeżeli są wypełnione warunki co do montażu ledów http://s2.blomedia.pl/autokult.pl/images/2011/03/rozmieszczenie.jpg To wszystko jest spoko. Tylko trzeba pamiętac że one musza gasnąc w momencie zapalania pozycyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanwiam się nad rozwiązaniem idealnym z mojego pkt widzenia. Skoro z halogenów praktycznie nie korzystam to warto byłoby je zamienić faktycznie na jakieś porządne ledy. Wymienić włącznik świateł na taki z funkcją AUTO i pod tą pozycję podpiąć ledy, po przekręceniu na pozycyjne dzienne ledy gasną, po włączeniu świateł mijania miałbym możliwość doświetlenia sobie drogi jeszcze tymi ledami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo rozumiem tej koncepcji i jakiego doświetlania drogi?

Ewentualnie zrobic tak że zapalają się po zapłonie, gasna w momencie właczenia normalnych świateł a po wciśnięciu przycisku przednich halogenów żeby się tez mimo to włączyły i wtedy jak mgła to można by je właczyć ale skuteczność takich świateł będzie raczej kiepska we mgle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halogeny generalnie ładnie doświetlają pobocze, z tym że na nie należy ich stosować chyba, że w przypadku mgły lub ograniczonej widoczności spowodowanej opadami deszczu. Zakładam że takie dzienne ledy mają jakąś efektywność świetlną i mogłby służyć jako dodatkowe oświetlenie (po włączeniu opcji halogenów) podczas normalnej jazdy na światłach mijania po zmrok. Połączenie takich świateł z zapłonem powoduje, że praktycznie nie mogę wyłączyć świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę zabawy nie wiem czy warte zachodu , ale próbuj i pochwal się tym jak już zrobisz jestem ciekawy efektu :win

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luknij sobie w moj profil na moja audi tam mam takie ledy o jakie ci chodzi:)

zapodaje linka do mojej fury ostatnie dwa linki zobacz:)

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/moja-furka-1z-236294

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś zdjęcie tego jak się to w dzień prezentuje? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...