Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamiana emblematu z S-line na S4


wojtek81191

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ori gril S-line oczywiscie z logo S-line i chccialbym to wymienic na logo S4. W zwiazku z tym mam nastepujace pytania:

w jaki sposob zamontowany jest ten emblemat do grila?

czy emblemat z nizej podanej aukcji bedzie sie nadawal? na zdjeciu atrapa od b7 lecz logo s4 mocowane w innym miejscu, na listwie pionowej a nie jak u mnie miedzy tymi listewkami.

http://allegro.pl/emblemat-s4-s5-audi-na-grill-najlepsza-jakosc-hit-i2335613526.html

jesli to logo sie nie nadaje to gdzie znalezc takie by pasowalo?

Wiem, ze niektorzy powiedza, iz takie przerabianie nie jest fajne, ale... mi sie podoba;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po ciul Ci znaczek S4 w dieslu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po ciul Ci znaczek S4 w dieslu?
i to najważniejsze pytanie w temacie :thumbup1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym znaczkiem kupiłes reszte z S4 łącznie z silnikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz MI SIE PODOBA Panowie szydercy, czy to nie wystarczy?

Jesli Wam to pomoze to odwroccie sobie sytuacje( zamiana z s4 na s-line), mi wyjdzie na jedno, a Wy bedziecie bardziej szczesliwi :banan:

---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ----------

Poniewaz MI SIE PODOBA Panowie szydercy, czy to nie wystarczy?

Jesli Wam to pomoze to odwroccie sobie sytuacje( zamiana z s4 na s-line), mi wyjdzie na jedno, a Wy bedziecie bardziej szczesliwi :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: a jeżeli już tak koniecznie chcesz to ja bym poszukał całego grilla od s4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to jest tak jak byś miał FIATA i przyczepił znaczek MERCEDESA... nie denerwuje was jak co druga bemka jeździ ze znaczkiem M? I stąd ten bulwers na znaczek S :D taka sama sytuacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę to powiedzieć: Gdybym Cię spotkał na ulicy i anuż poszedłby gaz do dechy to w tym momencie stwierdziłbym, że albo S4 to jakaś kupa albo moje jest najszybsze na drodze pomimo, ze mam tylko 3.0 a wcale nie śpieszy mi się*z kupnem znaczka S. Na to trzeba "zasłużyć" np. mając już 4.2 pod maską:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie zamierzam sie z nikim scigac a4, do tego mam inna zabawke. Audi ma sie mi podobac, a znaczek mi wlasnie przypadl do gustu i musicie sie z tym pogodzic, chociaz wiem, ze przyjdzie Wam to z trudem.

btw. oj tak, do nastepnych swiatel bylbys pierwszy!:naughty: ale mysle, ze az tak baaaardzo daleko nie zostalbym z tylu za Twoim 3.0, bo moj to 2.0brd, chociaz z pewnoscia na nas dwoch, bylbym drugi :hi:

---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

ale ja nie zamierzam sie z nikim scigac a4, do tego mam inna zabawke. Audi ma sie mi podobac, a znaczek mi wlasnie przypadl do gustu i musicie sie z tym pogodzic, chociaz wiem, ze przyjdzie Wam to z trudem.

btw. oj tak, do nastepnych swiatel bylbys pierwszy!:naughty: ale mysle, ze az tak baaaardzo daleko nie zostalbym z tylu za Twoim 3.0, bo moj to 2.0brd, chociaz z pewnoscia na nas dwoch, bylbym drugi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale on sie nie pytał jak to bedzie wyglądać, tylko jak zdjąć ten emblemat:facepalm:, proste pytanie, prosta odpowiedz, a juz pare komentarzy na ten temat poszło:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak bardzo chcesz odmienic swoje autko kup sobie grill S4, listwy S4, ewentualnie większe felgi, zrób glebę ale znaczka nie zmieniaj, a nawet ściagnij oznaczenia - na drodze nikt nie bedzie wiedział co za "potwór" drzemie pod maską :)

Oczywiście cena znaczka a powyższych elementów znacznie sie różni - ale wybór pozostaje Twój.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak z tymi BMW M POWER ich jeździ po drogach więcej niż fabryka wypuściła hehe ale jak mu sie podoba to niech chłopak kupuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega jeszcze krótko na forum i się nie orientuje tutaj za bardzo. Jak Ci się podoba to se kup, a nie zaśmiecaj forum takimi pytaniami jak dobrze wiesz że Cię każdy zje*** za to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposob zamontowany jest ten emblemat do grila?

Chyba na trytki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...