Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2 pytania..


flatron12

Rekomendowane odpowiedzi

mam do was 2 pytania.

Mam zamiar kupować felgi.. i tu pojawia się dylemat, nowe "podróbki" czy oryginalne używki ? jak uważacie co wybrać? a jeśli podróbki to jakiej firmy ? na co zwracać uwagę przy kupnie nie oryginalnych felg?

drugie pytanie, dowiedziałem się, że w miejsce gumowych końcówek przy wahaczach można wstawić poliuretanowe. Podobno mają dłuższą żywotność, ale przekłada się to na komfort jazdy, jak to powiedział sprzedawca "będzie beton". I tu moje pytanie, ma ktoś, lub miał założone takowe końcówki ? jak wrażenia z jazdy, faktycznie jest aż tak źle z tym komfortem ? bardziej są wytrzymałe od gumowych? jakieś ceny takiego kompletu ? dzięki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj oryginałów, daj sobie spokój z chinolami czy innymi wynalazkami. Do 1000zł bankowo znajdziesz coś ciekawego (zależy czego oczekujesz). Jeśli chodzi te poliuretany, słyszałem, że tragedii nie ma a jak jest z rzywotnością to nie wiem bo kumpel rok temu zakładał a to za wcześnie żeby coś powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam zdanie przedmówców - tylko używane ori. Jest z czego wybierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz siano i wybrany model to tylko ori , jeśli nie to musisz szukać podróbek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę odkrywcą jak powiem: felgi tylko ori :thumbup1:

Jak chodzi o poliuretany to poszukaj na forum bo kiedyś widziałem że ktoś z Klubu robi takie cudeńka - od niego najpewniej wszystko się dowiesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również potwierdzę to co reszta kolegów.....lepiej kupić używane ori niż nówki chinole, bo o używanych to nawet nie wspomnę. Z tymi poliuretanami nie pomogę bo nie miałem styczności. A jeśli szukasz felg to podaj maila to wyślę Ci kilka propozycji bo akurat mam kilka ori kompletów. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że za kasę co dasz za nowe chinole kupisz używane niezłe felgi ori.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ori felgi a powiem ci że kolega miał przypadek że mu pękła felga z chin i jak chciał pospawać to gostek powiedział że plastiku się nie spawie tak kijowy stop że nie umiał nawet tego złapać ja mam jedną felgę na zimę spawaną oczywiście ori służy mi już 4 latka i wszystko śmiga :) wytrzymałość felgi ori a z chin to mega przepaść nie do pokonania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...