Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]


pablo_9

Rekomendowane odpowiedzi

no no mody jak najabradziej na + powiedz mi miales problemy z wlozeniem kierownicy ? musiales cos kombinowac czy weszla do tak ? bo wiem ze do modeli wlasnie do 98 mowia ze jest jakis problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo rewelacja . tak trzymać. No i chyba czas się do ciebie wybrać na przejażdżkę;))

pzdr

dykan

zapraszam :)

Super mody :kox:

A pomysł z fisem :good:

[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 15:25_________________________________________________Zauważyłem że nie masz podłokietnika także szybko uzupełnij tą lukę, ja nie mógł bym żyć bez tego :decayed:

kiedyś był na forum do sprzedania razem z tunelem ale jakoś nie mogłem się zdecydować i uciekł mi z przed nosa

no no mody jak najabradziej na + powiedz mi miales problemy z wlozeniem kierownicy ? musiales cos kombinowac czy weszla do tak ? bo wiem ze do modeli wlasnie do 9b8 mowia ze jest jakis problem

ta kiera, którą zamontowałem jest na mały wieloklin także do mnie sapowała plug&play a że wymiana kierownicy zbiegła się z montażem FIS także za jednym rozkręcaniem wszystkiego załatwiłem obie rzeczy...Ty u siebie jak masz rocznik '98 posiadasz już duży wieloklin i taką kiere musisz szukać i będzie pasowała też bez problemu (masz inny wieloknil i okrągłą taśmę od poduchy u mnie taśma jest kwadratowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo rewelacja . tak trzymać. No i chyba czas się do ciebie wybrać na przejażdżkę;))

pzdr

dykan

zapraszam :)

Super mody :kox:

A pomysł z fisem :good:

[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 15:25_________________________________________________Zauważyłem że nie masz podłokietnika także szybko uzupełnij tą lukę, ja nie mógł bym żyć bez tego :decayed:

kiedyś był na forum do sprzedania razem z tunelem ale jakoś nie mogłem się zdecydować i uciekł mi z przed nosa

no no mody jak najabradziej na + powiedz mi miales problemy z wlozeniem kierownicy ? musiales cos kombinowac czy weszla do tak ? bo wiem ze do modeli wlasnie do 9b8 mowia ze jest jakis problem

ta kiera, którą zamontowałem jest na mały wieloklin także do mnie sapowała plug&play a że wymiana kierownicy zbiegła się z montażem FIS także za jednym rozkręcaniem wszystkiego załatwiłem obie rzeczy...Ty u siebie jak masz rocznik '98 posiadasz już duży wieloklin i taką kiere musisz szukać i będzie pasowała też bez problemu (masz inny wieloknil i okrągłą taśmę od poduchy u mnie taśma jest kwadratowa)

Dobrze gada polać mu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zmiany już są, może nie będę zdradzał wszystkiego ale powiem, że zdjęcia pojawią się jutro...

...a to tak na zachętę odwiedzin tematu :wink4:

9NNli.jpglXlhi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu dzielone? :(

nie chcę chlastać błotnika ::

dokładnie ale szczerze...jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego...wyglądają niczym zespolone :>

jak skonczysz to poka poka :) zakup :good:

skończone ale zdjęcia będą jutro :tongue4:

aha... no i laczki w końcu ubrałem letnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekamy na fotki ale moim zdaniem warto było pomyśleć nad zespolonymi lampami depo, wcale tak dużo nie jest roboty a efekt byłby jeszcze bardziej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że do kompletu nabyłeś również kierunki :good:

Wybrałeś dzielone lampy... będzie lepiej niż stare a do tego niunia pozostanie dziewicą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo się rzekło... a więc obiecane zdjęcia...

Wymiana lamp

przed po

bQxUS.jpg bRfOr.jpg

nLau0.jpg nOixi.jpg

poza tym jeszcze kilka zdjęć (auto trochę zakurzone)

bT22S.jpgQUrGS.jpgnSRnJ.jpgnSWn0.jpg

QUE9A.jpgpupLS.jpgnSYS9.jpgQULE0.jpg

Spostrzegawczy zauważą co oprócz lamp zostało wymienione :decayed:

... i jak może być ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Pablo teraz twoja wygląda jak moja. No i sławetny Most tolerancji w plenerze. ostatnio jechałem tamtędy ale nie miałem już sił i czasu aby się zatrzymać i spotkać;)) Mody jak najbardziej na plus. Mnie teraz czeka kupno felg i opon i myślę że tez czymś się pochwale;))

pzdr

dykan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depo H7 + H7, nie chciałem tych pod d2s bo nie chciałem się ograniczać, teraz jeżdzę na H7 a zawsze można dołożyć HID-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depo H7 + H7, nie chciałem tych pod d2s bo nie chciałem się ograniczać, teraz jeżdzę na H7 a zawsze można dołożyć HID-a.

Lampy od razu odmłodziły :a4fan::kox:

Dokładnie teraz będziesz mógł dołożyć Hidy najlepiej 6000K :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wprowadziłem kolejne mody poprawiające fabrykę tzn.:

1. Podpiąłem ori wtyczkę do FIS-u

j03g0.jpg

2. Podłączyłem czujnik temperatury oleju co by wszystkie zegarki działały (szczegóły opisałem w odpowiednim dziale):

- czujnik i śrubka w miejsce, której się go wkręca

i_gn9.jpgum5qJ.jpg

3. Podłączyłem przewód od czujnika temperatury oleju, który wcześniej wyprowadziłem z komputera (teraz wszystkie zegarki na budziku chodzą):

wEpH9.jpgun4Ni.jpg

[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 22:04_________________________________________________W pierwszy wątku zestawiłem wszystkie dotychczasowe modyfikacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...