Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE


Rekomendowane odpowiedzi

mi tam pasi ..szkoda iż nie dzisiaj..ale co tam :D

Mogłeś napisać że jesteś bo siedziałem o tej godzinie :decayed:

Ok to lista na dzisiaj godz 21:00

PABLO

insane_Infinity

moicz

Mnie teraz kilka godzin nie będzie bo jadę na zlot VAG także dopisujcie się do listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest nas 5ciu, możemy tak zrobić że pogramy chwilę sami a później się dołączymy do któregoś ze znajomych ode mnie, wtedy dla przypomnienia dajecie na mój profil w społeczeństwie i na żółte kółko wtedy się pojawia lista graczy w pokoju i się dołączacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykować się :naughty:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 20:31_________________________________________________Dobra odpalam :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 20:58_________________________________________________Dzięki panowie za grę, było prawie jak za dawnych lat :decayed:

Insane szkoda że uciekłeś bo zaraz po tym jechaliśmy na torze SPA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już nie mam gt5 :(

To kup, wylookasz za 50zł :D

Neta mi wysrało :wallbash: :wallbash:

Tak myślałem bo coś szybko z PSN ześ wyleciał :decayed:

Jak ty chcesz grać w BF3 w sieci jak masz takiego interneta :D[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 00:24_________________________________________________A najlepszy później jak się kumpel dołączył "a co wy wszyscy jeździcie Audicami???" :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiFi!! zapomniałem PS3 na kablu plug!!...a te WiFi mnie wk***ia już ...echhh next time na kablu i będzie git...gadać kiedy mi to lotto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz urlop to możemy codziennie w tym tygodniu pograć wieczorami jak coś innego nie wyskoczy :naughty:

W końcu jest co nadrabiać :kox:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 00:56_________________________________________________

WiFi!! zapomniałem PS3 na kablu plug!!...a te WiFi mnie wk***ia już ...echhh next time na kablu i będzie git...gadać kiedy mi to lotto :D

Ja wtedy jak graliśmy ściągałem film max prędkością u mnie 3.5mb/s a PS3 mam przez Wifi podłączone i myślałem że będę lagować ale chyba było ok :D

Przez kabel jest pewniejszy sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugiej osobie?? :co: a może to przeze mnie że zassysałem wtedy filmy :mysli:

Dziś powtórka jak coś :kox:

PS. Sprzedam czinkłeczento :polew:

To było dobre :polew:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 14:21_________________________________________________Norbas za dużo driftujesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbas za dużo driftujesz :D

wy tam jakieś kody macie na przyczepność, bo ja co zakręt to lecę bokiem :decayed:

dziś w nocy podłączyłem chyba w końcu hs jabre, tylko nie wiem czy jak w pokój wejdę to będę się słyszał :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy tam jakieś kody macie na przyczepność, bo ja co zakręt to lecę bokiem :decayed:

Opony opony kolego :naughty:

Zawsze w ustawieniach sobie dawaj najlepsze dostępne opony, mogłeś jechać na sportowych a nie na wyścigowych jak my, nie lookałem jakie miałeś założone :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...