Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotoradar w Żuku - gruba przesada


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

A oto i ten sławny żuk :polew:

uksl9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kretyni :gupek2:. Ja bym sprawdzil tego żuka czy jest sprawny technicznie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pamietacie te gadki gliniarzy,w stylu -

"to nie chodzi o lapanie kierowcow,fotoradary maja spelniac funkcje prewencyjna,ustawione sa w widocznych miejscach,a poprzedzaja je znaki z informacja o radarze,kierowcy widzac to zwalniaja i efekt jest osiagniety..."

a tu co!!! schowac sie (najlepiej dluga prosta na odludziu z ograniczeniem do 40km/h-jest takich sporo) i lapac,karac,karac,lapac i hura :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadna przesada, w Niemczech to normalne np że fotoradar jest zamontowany w bagażniku jakiegoś kombiaka który dyskretnie stoi zaparkowany przy drodze, kilka razy już widziałem w vw passacie a gościu tylko wychodził i czyścił szybkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadna przesada, w Niemczech to normalne np że fotoradar jest zamontowany w bagażniku jakiegoś kombiaka który dyskretnie stoi zaparkowany przy drodze, kilka razy już widziałem w vw passacie a gościu tylko wychodził i czyścił szybkę

Niemcy to są Niemcy to jest Polska :no: Niemcy maja autostrady i dobre drogi a w Polsce ich niema, wiec po co takie porównanie.

W Islandi niema fotoradarów i 90% ludzi smiga zgodnie z przepisami

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sto beczek zgniłych śledzi :polew:

Co za Eu-geniusz wpadł na taki oldscholowy pomysł hehe..

Respect za niebanalny pomysł ( słodko wyglada ten fotoradarek - tak komicznie wystaje :> ) czekam na czasy kiedy fotoradary zamontują na przykład w koronie drzew...

ech ta nasza Polska chyba miedzy innymi za to ją tak Kocham :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad rok temu widziałem foto w bagażniku poldona kombi zaparkowanego równolegle do zjazdu z obwodnicy Tarnowa.

Żadna nowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad rok temu widziałem foto w bagażniku poldona kombi zaparkowanego równolegle do zjazdu z obwodnicy Tarnowa.

Żadna nowość.

Taki poldolot z dobudowka.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostanio jak lecialem do poznania to widzielm fotka powieszonego na jabłonce!! tez niezly patent!! coz trzeba bedzie wolno jezdzic!!

Ort/Hugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chyba SB :embarrassed: nie pomoże niedługo ,oczy dokoła głowy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no parodia!jeszcze perfidnie otworzyli klape :wink4:no nic panowie noga z gazu na obcym terenie a u siebie jak kto sie czuje :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko im podrzucić :tongue4:

molotovcocktailds4.png

molotovcocktailds4.f99f45ac94.jpg

Gnął pałe w obydwie strony :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sorki ale czym Wy sie przejmujecie? fotoradary robia zdjecia jak sie jedzie z niedozwolona predkoscia. a jezeli ktos z Was jezdzi po terenie zabudowanym 100 na godzine to moze i ma sie czym przejmowac.

skoro w Irlandii wszyscy jezdza zgodnie z przepisanie to bez sensu bylo by zakladanie radarow. kasa w bloto. w Polsce niestety jest inaczej, zreszta sam czasami jestem tego przykladem. tylko ja nie robie wielkiej afery z jakiegos ukrytego radaru.

dla mnie beznajdziejnym pomyslem jest ustawianie go w widocznym miejscu i informowanie wszystkich gdzie on jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Podkarpaciu czesto stoi na poboczu Fiat stilo z uchylona tylna klapa i fotoradarem w bagazniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałem program o kierowcach z Islandii, tam rzeczywiście jeżdżą przepisowo, a mandaty są bardzo słone, nawet kierowcy nie lubią piratów drogowych. Tyle że mają dobre drogi i normalne limity.

A co do Polski to myślę że jesteśmy o 100 lat cofnięci.

U nas to jest tak że nastawiają fotoradary, patrole, kupują cywilne samochody z kamerami z przodu i z tyłu, motory z kamerami, nastawiają lipne fotorodary i do tego jeszcze suszarki. Robią prawa tylko dla policji. Teraz mogą sumować i karać za wszystkie przekroczenia, kiedyś mogli tylko za jedno. Wszystko po to żeby kasować jak najwięcej money. Gdzie ta kasa idzie? na remont dróg? nie sądzę.

Niech najpierw zaczną poprawiać bezpieczeństwo naszych dróg i budować autostrady lub drogi szybkiego ruchu, i wtedy niech kasują za wykroczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak jade w dalsza trase,to zachlapuje polowe rejestracji blotkiem (polecam czarnoziem-ladnie sie kleji i nie odpada :th:) i nie patrze specjalnie na fotoradary :kox:,jak na razie dziala-0 zdjec :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...