Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rysa na dzwiach


mari000

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jakas zazdrosna kur...a porysowala moja furke , zlapie zabije !! :baseball:

rysa moze nie jest wielka ale tez jest nie mala (tak na oko z 10-15cm ) na tylnich dzwiach , ale co najgorsze jest troche gleboka

i z tad moje pytanie czy takie cos jak "fix it pro pen " moze pomoc chodz troche , juz zamowilem na allegro , ale to chyba pod wplywem wkurwie....a tak szybko to zrobilem nie czytajac dokladnie na ten tamat , obejrzalem na yt filmik i kupilem co prawda nie drogo bo 10zl z przesylka , ale chcial bym sie zapytac czy to cos moze pomoc , a jesli nie to co moze zaradzic temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jakaś chodząca k**wa w centrum handlowym pociągnęła nożem maskę przednią od lewego błotnika do prawego, pociągnięcie było głębokie - widać podkład.

Szukałem jakiś informacji jak to usunąć, ale nic konkretnego na długi czas nie było poza lakierowaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

penem zobacz, moze jakas pasta da rade, jesli nic innego to tylko lakierowanie, albo wlepa:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak głęboka rysa to kredka nie da rady,szykuj się na lakierowanie:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te kredki sa gowno warte, rownie dobrze mozesz jakiemus dziecku z piornika swiecowki buchnac i taki sam efekt bedzie:/

jak gleboka rysa to niewiele zdzialasz, nawet polerowaniem.

zagadaj z lakiernikiem jakims ogarnietym, by ladnie miejsce rysy zamalowal i scieniowal boki to nie bedzie sladu, magicy potrafia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podzielam zdanie kolegi adrianus'a, wcześniej miałem golfa, w którym zarysowali mi cały bok po długości (w niektórych miejscach do podkładu) też kupiłem kredkę i co? i lipa. Te filmy na yt to pokazują jakieś nieprawdopodobne rzeczy, które ni jak mają się do rzeczywistości. Głęboką rysę zniweluje tylko lakiernik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widocznie jestem naiwniakiem hehe ale robilem to pod wplywem cisnienia i wkurwienia :kwasny: nie dawno mialem sytulacje pod domem , siedzialem w aucie z d*pa tak podwieczor szlo 2 gosci i jeden z nich przyjebal mi w lusterko , nie wiedzac ze jestem w srodku , to na setke byl szybszy od bolda :decayed: hehe no k**wa jak bym tak przyczail ta ryse chyba bym zagrazl , tak ta rysa mnie wkurwila zazdrosnych spoleczniakow aahhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, ale zazdrość w śród polskiego społeczeństwa jest tak duża, że aż się płakać chce :facepalm:, szkoda tylko, że Ci którzy mają mniej nie próbują robić nic by mieć więcej tylko uprzykrzają życie tym co już coś mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli jes do podkłądu to tylko lakierowanie, a jezeli nie to mozesz sprobowac spolerowac, jezeli jest głeboka to cala nie zginie, ale krawedzie beda wygladzone przez co bedzie mniej widoczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety jak chlopaki pisza nic nie zdzialasz na wlasna reke jesli do podkladu polerka tez za duzo nie zdzialasz. lakiernik bedzie chcial cale drzwi bo takia ryse to nie wiem jak by o zamalowal ze sladu by nie bylo. moze poszukaj drzwi w swoim kolorze ale idealu tez nikt nie sprzedaje zawsze cos... taki ten nasz pojebany kraj!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki masz kolor lakieru? zawsze można sprobowac zrobić zaprawke, delikatnie kolorem zalewasz ryse, na to klar, potem papierem 2500 wyruwnujesz i robisz polerke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi nie dawno jakis kut..s na masce wyrezał hwdp chyba gwozdziem.bo do samej blachy.zeby mu tak reka uschła.:kwasny:trzeba było malowac.najgorsze ze lakiernik zj***ł robote bo jakies plamy powychodziły na całej masce i teraz trzeba jeszcze raz malowac.:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jakas ku... zjechala z przeciwnego pasa i przeleciala po boku lusterko poszlo sie ebac i zanim zawrocilem gostka juz nie bylo:facepalm: po zjechaniu na parking zastalem takie cos :

DSC00083.jpg

<br /><br />

DSC00080.jpg

<br /><br />

A po polerce wyszlo tak :fakt ze wgniecenie na blotniku zostalo ale ryski zeszly...

DSC00084.jpg

<br /><br />

DSC00085.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej było by dorwać sk. który to zrobił:vava: Jak nie to najlepiej napuścić w rysę lakieru bazowego, spolerować później klar i znów spolerować. Ale nie wiem gdzie szukać lakiernika który by to zrobił jak nie masz zdolności zrobić to sam. Zazwyczaj wolą pomazać cały błotnik tak że później przy sprzedawaniu każdy będzie mówił że po dachowaniu:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chlopaki chodzi o kredke to lipa :facepalm: , nie wiem czego sie spodziewalem , chyba cudu .. takie malenkie ryski jak pod klamka ladnie zeszly , lecz ta rysa co chcialem nic nie pomoglo , narazie auto mam w garazu wymieniam rozrzad itp , po naprawach sproboje z polerka moze pasta tempo , czy raczej mowiac o polerce , macie na mysli profesionalna polerke gdzies w zakladzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie da polerka na głębokie rysy. Zedrzesz klar i zostanie wielka plama zamiast małej rysy. Pozostaje tylko albo przyzwyczaić się do rysy albo dać do dobrego lakiernika który zrobi zaprawkę samej rysy i dopiero wtedy polerka. Jak masz czas i trochę zdolności i cierpliwości to możesz to zrobić sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie zejdzie to i tak trza dac do lakiernika:wink: ja bym to zalal pedzelkiem i lakierem potem papier wodny i polerka:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...