Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Panowie czy już wymieniać a może czekać :P


joeblack

Rekomendowane odpowiedzi

Moje sprzęgło bierze wysoko ma przejechane 260tys podejrzewałem ze sie ślizga , bo coś za szybko mi obroty idą w porównaniu z prętkościa:wink: a może to wina skrzyni 6 i małych przełożeń :decayed:

postanowiłem zrobić test sprzęgła czyli biegi 4/5/6 2000tys obrotów i puszczenie sprzęgła auto nie gaśnie :facepalm: czuć że sie ślizga , teraz pytanie wymieniac czy czekać az padnie ???? za 3 miesiące będę robił program na 160/360....myśle ze taki moment zabił by sprzęgło:naughty: szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje tez bierze wysoko ale czekam az calkiem padnie. drugie czeka w garazu na swoj dzien. zmieniaj jak sie twoje slizga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz jeździć w niepewności może dojadę może nie to jeździj dalej ;). Ps nie zrobią ci programu na ślizgającym sprzęgle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli tak bardzo ci sie slizga to nawet nie poczujesz programu lepiej wymien je i dopiero wtedy jedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekałem czekałem chociaż wiedziałem, że mi bierze już na samym końcu a łożysko klepało już od 100 tysiecy kilometrów. No i doczekałem, że na dzień przed dłuższą podróżą zacząłem mieć problemy z płynnym ruszaniem czy zmianą niższych biegów. Zamiast jechać swoim samochodem musiałem wziąć auto z wypożyczalni bo noclegi zamówione i rodzina na walizkach. Już nie wspomne o koszcie wymiany razem z dwumasem we włoskim ASO.

Mam przebieg 230 tysiecy i to chyba jest mniej więcej właściwy moment na wymianę tych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak zrobię, wymienie cały zestaw + 2mas bo kiedyś i tak padnie:grin:

sprawdziłem ceny i :facepalm: za zestaw do avf 2200 zł 240mm podobno pasuje od 2.5tdi lecz tam cena pewnie bedzie podobna:facepalm:

pociesz się, że mnie ori sprzęgło komplet i dwumas kosztowały 1500... euro. Więc nie narzekaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna jednomasem sie poratowac :) wtedy wyjdzie ze 2 razy taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...