Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Moja jasna seria, może nie ma czym ale się pochwalę ;) - grafitowe łopaty 17


sokal

Rekomendowane odpowiedzi

17' o ile dobrze widze ;d fajne sa fajne :wink: przydalaby sie jakis springi sportowe do tego zeby troszke posadzic ;p

Sokal skad Ty wgl jestes ;> ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor też bardziej odpowiedni niż srebrny. A może by tak czarny połysk?:naughty: i do kompletu lekka ściema szyb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są 17 czy 18?

17 :wink:

17' o ile dobrze widze ;d fajne sa fajne :wink: przydalaby sie jakis springi sportowe do tego zeby troszke posadzic ;p

Sokal skad Ty wgl jestes ;> ?

SO :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy 1.6 jest do sprintu? To normalne auto tylko do przemieszczania się, a nie do mielenia kapcia, albo ścigania się spod świateł. A jak będzie to auto miło o 2 sekundy dłuższy czas na 100 to chyba nie ma, aż tak dużej różnicy... standardowo chyba było 12 sek ponad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy 1.6 jest do sprintu? To normalne auto tylko do przemieszczania się, a nie do mielenia kapcia, albo ścigania się spod świateł. A jak będzie to auto miło o 2 sekundy dłuższy czas na 100 to chyba nie ma, aż tak dużej różnicy... standardowo chyba było 12 sek ponad...

2sek w sprincie nie jest różnicą dużą. Jest poprostu przepaścią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale dla silników 400 HP czy innych robiący 4 sek czy mniej, albo auto na tor, a nie w starym silniczku 1.6, gdzie przyspieszenie trwa i tak wieczność :facepalm: Przynajmniej tak mi się wydaje, ta krótka chwilka nikogo nie zbawi, autko zyskuje dużo na wyglądzie. Koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale dla silników 400 HP czy innych robiący 4 sek czy mniej, albo auto na tor, a nie w starym silniczku 1.6, gdzie przyspieszenie trwa i tak wieczność :facepalm: Przynajmniej tak mi się wydaje, ta krótka chwilka nikogo nie zbawi, autko zyskuje dużo na wyglądzie. Koniec OT.

Ta krótka chwila może np. uratować życie ale nie będę dyskutował. Ty wiesz swoje ja wiem swoje. Dodatkowe obciążanie 1.6 które jak sam piszesz słabo się zbiera pozostawiam innym. To nie moja sprawa. Szerokości !

Ps. +-2sek to różnica pomiędzy 1.8 20v a 1.8 T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale dla silników 400 HP czy innych robiący 4 sek czy mniej, albo auto na tor, a nie w starym silniczku 1.6, gdzie przyspieszenie trwa i tak wieczność :facepalm: Przynajmniej tak mi się wydaje, ta krótka chwilka nikogo nie zbawi, autko zyskuje dużo na wyglądzie. Koniec OT.

Każdy robi jak chce ale ja bym wolał lepiej jeździć niż aby auto wygladało, chyba że ma większośc tylko stać

18" felgi fajnie wygladają ale jak dla mnie, to do aut co mają "coś" pod maską

Zresztą na 18" felgach po naszych super prostych drogach to średnia przyjemność z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie chcę 18 cali :tongue4:

Już 17 to dla mnie wyzwanie bo zarzekałem się że A4 pozostanie na kółkach 195/65R15 :decayed: A jak jeszcze trochę mnie od tego pomysłu poodciągacie to zostanę przy 15" :zyzol:

Powyższe koła to 17" szerokie na 8, ET35 z oponkami 215/50 :whistling:

Takie kółko można uznać za zamiennik dla 195/65R15 ponieważ różnica jego średnicy mieści się w 2% :wink:

Szukam swojego rodzaju kompromisu pomiędzy wyglądem a komfortem, z tym że jeśli będzie mi się na nich źle jeździło to się je po prostu wymieni na inne :wink:

Chciałem felgę szeroką na 7-7,5 żeby założyć oponkę o wymiarach 205/50 ale jak się temu przyjrzeć to każda ma jakiś plus... 205/50 będzie węższa o 10mm dzięki czemu zaistniały by większe szanse na to że się nie zabiję :naughty: Natomiast 215/50 będzie nieco bardziej komfortowa ze względu na wyższy profil opony o dokładnie 5mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima się wreszcie skończyła (mam nadzieję...), czas zająć się Audi :kox:

Podwozie wymyte, nadkola wymyte, za kółkami wszystko sprawdzone, wyczyszczone i odmalowane to i nadszedł najwyższy czas na nowe felgi :naughty:

imag1070y.jpg

imag1073q.jpg

Przy okazji wpadły jeszcze białe kierunki w błotnikach, niby taka mała rzecz ale dużo zmienia :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powolutku :wink: Ja się do takich zmian muszę przekonywać małymi kroczkami :naughty:

---------- Post dopisany at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ----------

Na razie jestem pozytywnie zaskoczony komfortem jazdy, nie jest tak twardo jak myślałem :whistling: Ale te 215 od czasu do czasu pociągnie po koleinie, nie wiem jak możecie na jeszcze szerszych kapciach jeździć :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im szybiej tym lepiej, dawaj mu tam jakies springi obnizajace:wink: ja musze jeszcze dwie 215/45 znalezc :facepalm: objezdzilem juz wszedzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zastanawiałem nad kupnem tego modelu felgi i nawet widziałem te na aukcji :wink: Według mnie najfajniejsza fela jeśli chodzi o 17':thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :hi:

Może faktycznie coś nim zejdę delikatnie w dół ale to tak bardziej latem :wink:

---------- Post dopisany 15-04-2013 at 02:04 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2013 at 23:56 ----------

Małe nocne spa :decayed:

imag1075j.jpg

Ot taka tam fotka, mój kalkulator słabo sobie radzi z ciemnościami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...