Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Porady dot. zmian wizualnych w autki


wjot1

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Jako że nie znam się kompletnie na takich sprawach, a jestem w posiadaniu tej o to audicy : AUDI A4 1.8 20v - KLIMA, ZADBANA, BEZWYPADKOWA (2416026538) - motoAllegro chciałbym prosić was o pare rad/opinii na następujące tematy.

1. Czy te lampy (przód i tył) są przed czy po liftowe? (oczywiscie mowie o lifcie w 97). Jeśli nie, to jakiebyście polecali? Ksenonów nie założe, bo za dużo zmieniania.

2.Autko stoi bardzo wysoko, jak przy jak najmniejszych nakładach finansowych zrobić mu glebe i jaką?

3. Moglibyście zaproponować jakieś alusy 16/17 ?

4. Jeśli chciałbym zmienić kierunki boczne na białe, to co dokładnie powinienem kupić/zamówić?

5. Czy ten znaczek audi nad błotnikiem można usunąć/odkleić bez uszkadzania lakieru ? (tak żeby nie było śladu).

Planuje na dniach zakup podłokietnika, zamontuje go sobie w tunelu. Zamówiłem głosniki bo fabryczne audio okropne. Będę chciał zmienić kiere na S-4.

Ewentualne inne pomysły mile widziane.

Pozdrawiam

EDIT:

Do czego jest drugie pokrętło na desce rozdzielczej przy liczniku?

Jedno to resetowania licznika itd., natomiast to po lewej, po wcisnięciu wyskakuje na FISie taki wykrzyknk z 1km/h w trójkącie, - czy jest to taki bajer, który pika po przekroczeniu określonej prędkości- dobrze rozumuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Jako że nie znam się kompletnie na takich sprawach, a jestem w posiadaniu tej o to audicy : AUDI A4 1.8 20v - KLIMA, ZADBANA, BEZWYPADKOWA (2416026538) - motoAllegro chciałbym prosić was o pare rad/opinii na następujące tematy.

1. Czy te lampy (przód i tył) są przed czy po liftowe? (oczywiscie mowie o lifcie w 97). Jeśli nie, to jakiebyście polecali? Ksenonów nie założe, bo za dużo zmieniania.

2.Autko stoi bardzo wysoko, jak przy jak najmniejszych nakładach finansowych zrobić mu glebe i jaką?

3. Moglibyście zaproponować jakieś alusy 16/17 ?

4. Jeśli chciałbym zmienić kierunki boczne na białe, to co dokładnie powinienem kupić/zamówić?

5. Czy ten znaczek audi nad błotnikiem można usunąć/odkleić bez uszkadzania lakieru ? (tak żeby nie było śladu).

Planuje na dniach zakup podłokietnika, zamontuje go sobie w tunelu. Zamówiłem głosniki bo fabryczne audio okropne. Będę chciał zmienić kiere na S-4.

Ewentualne inne pomysły mile widziane.

Pozdrawiam

1. Lampy przedliftowe, lift był w 99r, w 97 to były drobne zmianki tylko, montaż lamp poliftowych nie jest trudny, a załozenie HIDów też nie stanowi problemu wtedy

2. Obciąć po zwoju jak to ma byc najtaniej:decayed: a jak drozej to poprostu kupić sprezyny -20 czy -30

3. Bierz 17ki jeśli zdecydujesz sie na te spręzyny -30, wzór, jest tego pełno na alegro coś upatrzysz my powiem tak badź nie:grin: najlepiej fabryka

4. Białe kierunki boczne:decayed:

5. znaczek usuniesz ale zostanie po nim wytłoczenie w błotniku wiec i tak z d*py i tak z d*py wygląd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak:

1. Wymienić przód i tył na polifty ( wtedy można ewentualnie myśleć o xenonach?)

4. Czyli wymieniam tylko te boczne plastiki, nic więcej? np. KIERUNKOWSKAZY BOCZNE AUDI A3 A4 A8 FABIA OCTAVIA (2358741839) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A i odnośnie tych poliftów, jak zaznaczyłem wcześniej - kompletnie nie ogarniam. Jak szukać ich np. na allegro? Mają mięć oznaczenie Polift, czy może jest to jakiś konkretny model, który jest również nazywany poliftem?

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz poprostu lampy zespolone VALEO/DEPO/TYC bez żadnych świecacych ringów tylko zwykłe lampy zamienniki dla modelu 99-01

Valeo są fabryczne wiec je tylko w używce znajdziesz, a reszta to zamienniki, DEPO jest w miare OK, znajdź wątek o przekładce lamp bedziesz wszystko wiedział, do tego zestaw HID 4300 i masz xenon, nic nie trzeba w instalcji grzebac po prostu sie wpinasz

A co do kierunków dokładnie kupujesz to co wkleiłes i przekładasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłem to niewiem, bo nigdy sie tym nie interesowałem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy te lampy (przód i tył) są przed czy po liftowe? (oczywiscie mowie o lifcie w 97). Jeśli nie, to jakiebyście polecali? Ksenonów nie założe, bo za dużo zmieniania.

2.Autko stoi bardzo wysoko, jak przy jak najmniejszych nakładach finansowych zrobić mu glebe i jaką?

3. Moglibyście zaproponować jakieś alusy 16/17 ?

4. Jeśli chciałbym zmienić kierunki boczne na białe, to co dokładnie powinienem kupić/zamówić?

5. Czy ten znaczek audi nad błotnikiem można usunąć/odkleić bez uszkadzania lakieru ? (tak żeby nie było śladu).

1. Valeo zespolone używane, Depo zespolone nowe, Depo dzielone wzór S4.

2. Albo oryginalne zawieszenie sportowe 1BE -20mm, albo jakiś dedykowany zestaw -30mm albo -40mm.

3. Oryginalne VAG albo Mercedes.

4. Po prostu kierunki boczne białe.

5. Nie usuniesz tego bez śladu, bo jest umieszczony w zagłębieniu i zdaje się na kołkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xenony kup pod H7:wink: a tylne jak chcesz, albo poczekaj i kup później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył zostaw narazie. Są po pierwszym lifcie, choć auto wygląda na zupełnie przedliftowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiolka całkiem ładna :wink: jak masz fundusze, to troszke zglebić, jakaś fajna fela i te lampki z przodu, o których mówisz.. Odmłodzi furke. Z tyłu bym zostawił, osobiście też takie mam i według mnie wyglądają ładnie. No i na Twoim miejscu to zająłbym się jeszcze kierownicą.. :naugty:

Powolutku i do przodu, powodzenia w zabawach przy OOOO :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre podejscie do sprawy, najpierw pytaj, potem tjuninguj, chlopaki znaja sie na rzeczy, wiec na pewno udziela cennych wskazowek :wink: Kierunek tez dobry, kazdy z nas zaczynal od lamp z polifota, gleby i kola :wink: To podstawa, zeby audi odmlodnialo i ladnie sie prezentowalo :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko błagam nie obcinaj sprezyn o zwój, to juz lepiej poczekaj dozbieraj kasy i kup jakies obnizone sprezynki, napewno wyjdzie z korzyscia dla samochodu, i dla Ciebie jesli chodzi o jakies ewntulane naprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...