Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W B8 nie ma takiej opcji .

Szkoda :( Ta funkcja akurat w moim przypadku byłaby bardzo użyteczna.

Dzięki za szybką odpowiedź. ;)

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w zadnej audi nie ma takiej opcji fabrycznej :)

ja kodowałem 4 kanałowy park z koncowka D i oczywiscie wizualizacja działa

Opublikowano

Ma ktoś wizualizacje na czerwonym wyświetlaczu?

Opublikowano

Ma ktoś wizualizacje na czerwonym wyświetlaczu?

Poszukaj we wcześniejszych postach w tym wątku....było o tym :)

Opublikowano

Ma ktoś wizualizacje na czerwonym wyświetlaczu?

Poszukaj we wcześniejszych postach w tym wątku....było o tym :)
Wiem że był taki wątek ale nikt tego nie zrobił dlatego pytam może ktoś już to ogarnął
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy mam pytanko aby uaktywnic opcję Audi drive select trzeba mieć ten przycisk dodatkowy czy można na komputerze tylko zmieniać ?? Chodzi mi o MMI 3G basis.

Opublikowano

Przycisk nie jest wymagany. Uaktywniasz i zmieniasz w MMI.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ma ktoś wizualizacje na czerwonym wyświetlaczu?

Poszukaj we wcześniejszych postach w tym wątku....było o tym :)
Wiem że był taki wątek ale nikt tego nie zrobił dlatego pytam może ktoś już to ogarnął

Da się to zrobić. U mnie przeszły wszystkie kodowania poza sterownikiem PDC (za słaby). Na MMI mam nawet nową opcję, ale PDC tego nie ogarnia. Niedługo zakładam nowy, 8-kanałowy to dam znać co i jak.

Opublikowano

Przycisk nie jest wymagany. Uaktywniasz i zmieniasz w MMI.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powiedz mi prosze można cos popsuć poprzez niepoprawne zakodowanie?Jest jakas róznica pózniej?

Edytowane przez dbensz

Opublikowano

Hmm, mam pytanie. W każdej B8 można uruchomić Audi Drive Select? Nie posiadam servotronic, a także posiadam zwykłe zawieszenie 1BE. Co to oznacza? Jak uruchomię Audi Drive Select będę mógł tylko wybierać opcję na silniku?

Edytowane przez Cocco

Opublikowano

Hmm, mam pytanie. W każdej B8 można uruchomić Audi Drive Select? Nie posiadam servotronic, a także posiadam zwykłe zawieszenie 1BE. Co to oznacza? Jak uruchomię Audi Drive Select będę mógł tylko wybierać opcję na silniku?

Tak :)

Edytowane przez andynl

Opublikowano

Ma ktoś wizualizacje na czerwonym wyświetlaczu?

Poszukaj we wcześniejszych postach w tym wątku....było o tym :)

Wiem że był taki wątek ale nikt tego nie zrobił dlatego pytam może ktoś już to ogarnął

Da się to zrobić. U mnie przeszły wszystkie kodowania poza sterownikiem PDC (za słaby). Na MMI mam nawet nową opcję, ale PDC tego nie ogarnia. Niedługo zakładam nowy, 8-kanałowy to dam znać co i jak.[/quote

Ja zrobiłem kodowanie i nic.Wrzucam wsteczny i kicha

Opublikowano
Ja zrobiłem kodowanie i nic.Wrzucam wsteczny i kicha

Pojawiła Ci się opcja w MMI? Ustawiłeś ją na "Graphic"? Twój sterownik PDC obsługuje wizualizacje?

Zresztą to jest temat na ten wątek: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/153978-parktronic-pdc-mmi-2g-3g-wizualizacja-concert-2008-2012/

Opublikowano

W jaki sposób wydłużyć granie radia podczas wyłączonego zapłonu? Oraz pytanko czy te dogrzewanie wnętrza co się ustawia później godzine to trzeba mieć webasto zamontowane?

Opublikowano

Kilka stron wcześniej jest odpowiedź na twoje pytanie.

Opublikowano

Panowie, po paru kodowaniach przestala mi sie wyswietlac opcja predkosci nawiewow na ekranie glownym.

Oczywiscie zmieniam predkosc nawiewu bez zadnego problemu ale nie wyswietla mi sie to teraz na glownym ekranie.

Moze to byc związane z kodowaniem bluetooth ? Bo wydaje mi sie ze po tym to zniknelo ...

Radio 56 ---> Adaptation 10 ----> Channel 40 "Car Menu Options II" dodajemy +32 do obecnej wartosci .
Jesli mamy 65535 to wpisujemy sume czyli 32 ( ADS ) + NASZE WYPOSAZENIE !!!

Edytowane przez kruper

Opublikowano

W jaki sposób wydłużyć granie radia podczas wyłączonego zapłonu? Oraz pytanko czy te dogrzewanie wnętrza co się ustawia później godzine to trzeba mieć webasto zamontowane?

W jaki sposób wydłużyć granie radia podczas wyłączonego zapłonu? Oraz pytanko czy te dogrzewanie wnętrza co się ustawia później godzine to trzeba mieć webasto zamontowane?

Jeśli chodzi o wydłurzenie grania to masz w zielonym menu wybierasz MMI-SETTINGS-STANDBY TIMER i zmieniasz na ile chcesz a na końcu zapisz.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ponawiam pytanie,

Wie ktoś jak przywrocic wyswietlanie opcji predkosci nawiewu na glownym wyswietlaczu ?

Kolejna herezja, podświetlenie przestrzeni nóg świeci się lekko przez cały czas, nawet jak prowadzę auto ? Ocb ?

Edytowane przez kruper

Opublikowano
  • Autor

Ponawiam pytanie,

Wie ktoś jak przywrocic wyswietlanie opcji predkosci nawiewu na glownym wyswietlaczu ?

Hmm... :zdjecie: napisz : jaka klima ? jaka wersja RADIA ? NAWIGACJI ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.