Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,powrócę do pytania bo jak narazie nie ma jednoznacznej odpowiedzi.Jak to jest z tymi światłami awaryjnymi i pulsacyjnym światłem stop podczas awaryjnego hamowania???Mam zakodowane obydwie opcję od jakiegoś czasu i jak narazie to zauważyłem że światła awaryjne załączyły się jeden raz przy hamowaniu z 90 km do 0,Próbuje awaryjnego hamowania z różnych prędkości w mieście i na autostradzie i nic się nie dzieję.O co kaman???Pomóżcie.

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Problem rozwiązany,światła awaryjne i pulsacyjne stopu załanczają się razem i tylko z systemem abs.Pozdrawiam.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Da się dezaktywować kodowaniem tylne obrysówki w lampach a4/a5 b8 USA? chodzi o polifta

Opublikowano
3 godziny temu, bodas napisał:

Da się dezaktywować kodowaniem tylne obrysówki w lampach a4/a5 b8 USA? chodzi o polifta

po co cudujesz ? przeciez to dobrze wyglada i auto jest widoczne w nocy

nie robisz tego w kodowaniach tylko w adaptacji

Opublikowano
17 godzin temu, Dev napisał:

po co cudujesz ? przeciez to dobrze wyglada i auto jest widoczne w nocy

nie robisz tego w kodowaniach tylko w adaptacji

Racja, chodzi o adaptacje. Po wrzuceniu kodowania eu. obrys dalej świeci.

Opublikowano

Czy ktoś może mi coś podpowiedzieć, napisać w jakich kanałach co wpisać lub sprawdzić kodowanie lamp USA na EU (2014)?

Nie mogę zakodowac wewnętrznego kierunku (zewnętrzny mryga). Wszystko reszta już jest na swoim miejscu. 

Edytowane przez Jumb_o

Opublikowano

JaKi zewnętrzny ?

Opublikowano
3 godziny temu, Dev napisał:

JaKi zewnętrzny ?

No kierunek jeden jest w "budzie" drugi jest w klapie bagażnika i właśnie ten w klapie bagażnika mam problem z za kodowaniem. 

Może też mój błąd że nie napisałem że chodzi o tył samochodu. 

Edytowane przez Jumb_o

Opublikowano

panowie wczoraj urzywalem kabel normalnie a dzis laczy sie normalnie z kompem, ale gdy wchodze  gdziekolwkie wyskakuje mi taki komunikat communication error kilka razy nacisne ok i przejde dalej ale nie umniem nic zapisac, gdy sprawdzam w opcjach to polaczenie auta z lapkiem jest . co to moze byc

 

Opublikowano

To na 100% wina kabla

Nic nie aktualizowałeś ?

Opublikowano
W dniu 7.07.2019 o 20:06, leonsiem napisał:

panowie wczoraj urzywalem kabel normalnie a dzis laczy sie normalnie z kompem, ale gdy wchodze  gdziekolwkie wyskakuje mi taki komunikat communication error kilka razy nacisne ok i przejde dalej ale nie umniem nic zapisac, gdy sprawdzam w opcjach to polaczenie auta z lapkiem jest . co to moze byc

 

7

 

2 godziny temu, skwaru 23 napisał:

To na 100% wina kabla

Nic nie aktualizowałeś ?

Problem rozwiązany przez chinola, od którego kupiłem klona.  Podał linka z jakaś aktualizacja naprawcza kabel. Także już smiga

Opublikowano

Eksperymentuję z ADS i nieopatrznie nie zapisałem sobie oryginalnych  wartości  z MODUŁU CENTRLANEJ ELEKTRYKI 09, tego po uzyskaniu dostępu upoważnionego,  gdzie wpisuje się kod 20113, z Adaptacji (10).

Czy ktoś poratuje i poda oryginalne wartości z kanałów 63,64,65,66 dla diesla 2.0? 

Edytowane przez Kipps

Opublikowano

Miał ktoś taki problem przy ustawieniu wizualizacji. Dodaje zdjęcie. Rocznik auta 2012 czujniki tylko z tylu

20190710_103017.jpg

Opublikowano

Jesli to polift to parktronik jest w MCE.

Opublikowano
3 minuty temu, MarcinOslo napisał:

Jesli to polift to parktronik jest w MCE.

Mozesz wyjasnic co to MCE i czy w polifcie da sie ustawic wizualizacje

 

Opublikowano
6 minut temu, leonsiem napisał:

Mozesz wyjasnic co to MCE i czy w polifcie da sie ustawic wizualizacje

 

Moduł  centralnej elektryki MCE

Opublikowano

Przeszukalem całe kodowanie nie ma nic o wizualizacji

JA MAM W UKLADZUE KOMFORTU ,ale nie umiem tam wejsc

15627490621895721558963437496183.jpg

Edytowane przez leonsiem

Opublikowano

W polifcie nie włączysz wizualizacji PDC tył.

Opublikowano
7 godzin temu, Lukasz_N napisał:

W polifcie nie włączysz wizualizacji PDC tył.

Da się.

Screenshot_20190710-234516_Samsung Internet.jpg

Edytowane przez pawel72689

Opublikowano

Przerabiałem temat Kodowaniem tego nie zrobisz. Tak jak napisałeś można to uruchomić przez dołożenie dodatkowego modułu, który niestety nie jest już dostępny u wrclaguna.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.