Opublikowano 8 Czerwca 20197 l Witam,powrócę do pytania bo jak narazie nie ma jednoznacznej odpowiedzi.Jak to jest z tymi światłami awaryjnymi i pulsacyjnym światłem stop podczas awaryjnego hamowania???Mam zakodowane obydwie opcję od jakiegoś czasu i jak narazie to zauważyłem że światła awaryjne załączyły się jeden raz przy hamowaniu z 90 km do 0,Próbuje awaryjnego hamowania z różnych prędkości w mieście i na autostradzie i nic się nie dzieję.O co kaman???Pomóżcie.
Opublikowano 13 Czerwca 20197 l Problem rozwiązany,światła awaryjne i pulsacyjne stopu załanczają się razem i tylko z systemem abs.Pozdrawiam.
Opublikowano 28 Czerwca 20196 l Da się dezaktywować kodowaniem tylne obrysówki w lampach a4/a5 b8 USA? chodzi o polifta
Opublikowano 28 Czerwca 20196 l 3 godziny temu, bodas napisał: Da się dezaktywować kodowaniem tylne obrysówki w lampach a4/a5 b8 USA? chodzi o polifta po co cudujesz ? przeciez to dobrze wyglada i auto jest widoczne w nocy nie robisz tego w kodowaniach tylko w adaptacji
Opublikowano 29 Czerwca 20196 l 17 godzin temu, Dev napisał: po co cudujesz ? przeciez to dobrze wyglada i auto jest widoczne w nocy nie robisz tego w kodowaniach tylko w adaptacji Racja, chodzi o adaptacje. Po wrzuceniu kodowania eu. obrys dalej świeci.
Opublikowano 6 Lipca 20196 l Czy ktoś może mi coś podpowiedzieć, napisać w jakich kanałach co wpisać lub sprawdzić kodowanie lamp USA na EU (2014)? Nie mogę zakodowac wewnętrznego kierunku (zewnętrzny mryga). Wszystko reszta już jest na swoim miejscu. Edytowane 6 Lipca 20196 l przez Jumb_o
Opublikowano 6 Lipca 20196 l 3 godziny temu, Dev napisał: JaKi zewnętrzny ? No kierunek jeden jest w "budzie" drugi jest w klapie bagażnika i właśnie ten w klapie bagażnika mam problem z za kodowaniem. Może też mój błąd że nie napisałem że chodzi o tył samochodu. received_867643603612768.mp4 Edytowane 6 Lipca 20196 l przez Jumb_o
Opublikowano 7 Lipca 20196 l panowie wczoraj urzywalem kabel normalnie a dzis laczy sie normalnie z kompem, ale gdy wchodze gdziekolwkie wyskakuje mi taki komunikat communication error kilka razy nacisne ok i przejde dalej ale nie umniem nic zapisac, gdy sprawdzam w opcjach to polaczenie auta z lapkiem jest . co to moze byc
Opublikowano 9 Lipca 20196 l W dniu 7.07.2019 o 20:06, leonsiem napisał: panowie wczoraj urzywalem kabel normalnie a dzis laczy sie normalnie z kompem, ale gdy wchodze gdziekolwkie wyskakuje mi taki komunikat communication error kilka razy nacisne ok i przejde dalej ale nie umniem nic zapisac, gdy sprawdzam w opcjach to polaczenie auta z lapkiem jest . co to moze byc 7 2 godziny temu, skwaru 23 napisał: To na 100% wina kabla Nic nie aktualizowałeś ? Problem rozwiązany przez chinola, od którego kupiłem klona. Podał linka z jakaś aktualizacja naprawcza kabel. Także już smiga
Opublikowano 9 Lipca 20196 l Eksperymentuję z ADS i nieopatrznie nie zapisałem sobie oryginalnych wartości z MODUŁU CENTRLANEJ ELEKTRYKI 09, tego po uzyskaniu dostępu upoważnionego, gdzie wpisuje się kod 20113, z Adaptacji (10). Czy ktoś poratuje i poda oryginalne wartości z kanałów 63,64,65,66 dla diesla 2.0? Edytowane 9 Lipca 20196 l przez Kipps
Opublikowano 10 Lipca 20196 l Miał ktoś taki problem przy ustawieniu wizualizacji. Dodaje zdjęcie. Rocznik auta 2012 czujniki tylko z tylu
Opublikowano 10 Lipca 20196 l 3 minuty temu, MarcinOslo napisał: Jesli to polift to parktronik jest w MCE. Mozesz wyjasnic co to MCE i czy w polifcie da sie ustawic wizualizacje
Opublikowano 10 Lipca 20196 l 6 minut temu, leonsiem napisał: Mozesz wyjasnic co to MCE i czy w polifcie da sie ustawic wizualizacje Moduł centralnej elektryki MCE
Opublikowano 10 Lipca 20196 l Przeszukalem całe kodowanie nie ma nic o wizualizacji JA MAM W UKLADZUE KOMFORTU ,ale nie umiem tam wejsc Edytowane 10 Lipca 20196 l przez leonsiem
Opublikowano 10 Lipca 20196 l 7 godzin temu, Lukasz_N napisał: W polifcie nie włączysz wizualizacji PDC tył. Da się. Edytowane 10 Lipca 20196 l przez pawel72689
Opublikowano 11 Lipca 20196 l Przerabiałem temat Kodowaniem tego nie zrobisz. Tak jak napisałeś można to uruchomić przez dołożenie dodatkowego modułu, który niestety nie jest już dostępny u wrclaguna.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto