Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VCDS ( VAG-COM ) Kodowania A4 B8


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

i wszystko jasne masz MMI 3G Low

nie wejdziesz w Head Control 07 bo go tam nie ma :wink:

masz 2 moduły 5F i radio 56

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurffaaa skomplikowane to jakos w tych B8. Gdzie mogę poczytać dokładne roznice w tych nawigacjach i jakie sa plusy posiadania 3g low w porównaniu do 2g?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurffaaa skomplikowane to jakos w tych B8. Gdzie mogę poczytać dokładne roznice w tych nawigacjach i jakie sa plusy posiadania 3g low w porównaniu do 2g?

miłej lektury: http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/radia-nawigacje-audi-2021/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurffaaa skomplikowane to jakos w tych B8. Gdzie mogę poczytać dokładne roznice w tych nawigacjach i jakie sa plusy posiadania 3g low w porównaniu do 2g?

Tak jak piszesz....

Czasem to czego szukamy różni się jednym szzcególikiem... - tu chodzilo o joystick w joysticku :) - 3G High

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poznaje inaczej - bo osobiście widziałem 3G high z HDD bez joya na panelu...

ekran w 3G high o 0.5' większy czyli 7' i ma lepszą grafikę :wink:

a najlepiej można poznać po pierwszej literce w menu przy wersji systemu:

jak jest "B" -basic, a jak jest "H" - high

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zakodować lub ustawić na concercie aby świeciły się LEDy przy włączniku na pozycji auto. Mam czujnik zmierzchu ale jak jest jasno gasi calkiem lampy :(

Sprawdź czy masz włączone w ustawieniach.

W concercie mam Exterior lighting:

-ustawianie czasu coming home

- leaving home ->on lub off

- auto headlights -> early - med. - late

- day time run. lights ->on off jak dam on to świeca odrazu po właczeniu stacyjki a bardziej mi chodziło żeby odpalały się po wlaczeniu silnika i pozycji auto na przełączniku ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne życzenia:wink:

Jak są włączone, to świecą zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś kodował wentylację przy klimie jednostrefowej?

u mnie jak ustawię w 08: Auto HVAC bajt 1 bit 3 z 0 na 1 to wywala błąd i nie pokazuje się menu do ustawiania wentylacji

błąd:

01207 - Control Module for Auxiliary Heater (J364)

004 - No Signal/Communication

Freeze Frame:

Fault Status: 01100100

Fault Priority: 6

Fault Frequency: 1

Reset counter: 122

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś kodował wentylację przy klimie jednostrefowej?

u mnie jak ustawię w 08: Auto HVAC bajt 1 bit 3 z 0 na 1 to wywala błąd i nie pokazuje się menu do ustawiania wentylacji

błąd:

01207 - Control Module for Auxiliary Heater (J364)

004 - No Signal/Communication

Freeze Frame:

Fault Status: 01100100

Fault Priority: 6

Fault Frequency: 1

Reset counter: 122

Ten błąd będzie zawsze, bo nie masz webasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nie mam menu do wentylacji tak jak to jest na zdjeciach do manuala? wszystko robie zgodnie z opisem? norma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne życzenia:wink:

Jak są włączone, to świecą zawsze.

No tak zgadza się ale czy nie mogą się zaświecać po odpaleniu silnika a nie od razu po przekręceniu stacyjki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, o ile się nie mylę światła do jazdy dziennej muszą się zapalać przed uruchomieniem/rozruchem silnika po przekręceniu stacyjki...

tak mamy skonstruowane polskie prawo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, o ile się nie mylę światła do jazdy dziennej muszą się zapalać przed uruchomieniem/rozruchem silnika po przekręceniu stacyjki...

tak mamy skonstruowane polskie prawo :wink:

Ok rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem albo ze mna cos nie tak. Szukam dzisiaj średniego spalania a na kompie znalazłem tylko km/l. Czyli jak mi się wydaje komp pokazuje ile zrobie km na jednym litrze? mogę to zamienic na normalne srednie spalanie? jak tak to gdzie? Sorrki , ze w ciągu pisze ale na komórce działam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanko. Auto wróciło z ASO po próbie kradzieży i jak to bywa po ASO trzeba od nowa kupę rzeczy kodować... Chodzi mi o składane lusterka. Składanie działa, w MENU jest, z przełącznika działa, ale wariuje mi po włączeniu opcji składania komfortowego, przy otwieraniu/zamykaniu drzwi. Nie składają się, natomiast wykonują cykl złożenia/rozłożenia po włożeniu kluczyka do stacyjki. Wie ktoś o co chodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A probowaliscie kodowac ten dodatkowy bit co oodobno ma usuwac error w 2g?

Dodatkowo mi wyrzuca tez error ze mam zly soft version... mimo ze wentylacja dziala....

czy ktoś kodował wentylację przy klimie jednostrefowej?

u mnie jak ustawię w 08: Auto HVAC bajt 1 bit 3 z 0 na 1 to wywala błąd i nie pokazuje się menu do ustawiania wentylacji

błąd:

01207 - Control Module for Auxiliary Heater (J364)

004 - No Signal/Communication

Freeze Frame:

Fault Status: 01100100

Fault Priority: 6

Fault Frequency: 1

Reset counter: 122

Ten błąd będzie zawsze, bo nie masz webasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje pomocy. Posiadam Audi A4 B8 z czerwonym wyświetlaczem i gdy wciskam Car oraz Setup to wyskakuje komunikat "There are no further vehicle settings available" czy istnieje możliwość odblokowania tego komunikatu

W pierwszym poscie masz opis odblokowania MENU .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany , jest dziwna sprawa... mam qq1 wiec zakodowalem sobie w 2gplus, kontrole background\ambient lights. No i krece i swiatelka mneij lub mocniej swieca, ale... siedze wieczirem w aucie , ustawiam na srodek jasnosc, wlaczam wylaczam auto i jest ok, pamieta wartosc. Jezdze potem caly dzien bez zagladania do tej opcji i nastepnej nocy wchodze w to i mam ustawione na maxa... i tak dwa dni testowalem... ustawiene sie z jakiegos powoduje resetuje i przestawia na maxa... to norma czy jis blad ??

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

Lepiej... ustawione na pol, wylaczam auto, 20min, wchodze i odpalam i widze ze swiatla swieca na pol, ale jak wchodze do opcji w mmi, domyslnie ustawia sie na maxa i rozjasnia od razu swtla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,jest mozliwosc zakodowania hamulca postojowego zeby w momencie wylaczenia silnika sam sie aktywowal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...