Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VCDS ( VAG-COM ) Kodowania A4 B8


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi


Panowie,jest mozliwosc zakodowania hamulca postojowego zeby w momencie wylaczenia silnika sam sie aktywowal?

Jak masz Audi Hold Assist i jest aktywny, to po wyłączeniu silnika, otwarciu drzwi lub odpięciu pasów, ręczny sam się zaciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie,jest mozliwosc zakodowania hamulca postojowego zeby w momencie wylaczenia silnika sam sie aktywowal?

Nie , z resztą sprawdz w VCDS czy jest cos w podpowiedziach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze stary post ale tak przegladalem i postanowilem o cos zapytac. MIanowicie nie moge polaczyc sie ze sterownikiem 07 control head przez kabel. jakies pomysły dlaczego?

yhyhyh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem ja tez tak mam ale za którymś razem z kolei łapie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze stary post ale tak przegladalem i postanowilem o cos zapytac. MIanowicie nie moge polaczyc sie ze sterownikiem 07 control head przez kabel. jakies pomysły dlaczego?

http://s28.postimg.org/xngjtwi3d/yhyhyh.jpg

Zły dział to raz ,a dwa to widać że chiński kabel ot cała tajemnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze stary post ale tak przegladalem i postanowilem o cos zapytac. MIanowicie nie moge polaczyc sie ze sterownikiem 07 control head przez kabel. jakies pomysły dlaczego?

http://s28.postimg.org/xngjtwi3d/yhyhyh.jpg

Zły dział - fakt, poczytaj kilka postów wyżej może tam znajdziesz moją odpowieć na to próbujesz robić... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy zly dzial? Dzial miedzy innymi o odblokowaniu ukrytego zielonego menu, a zeby to zrobic to trzeba sie dostac do controlera 07- control head i tu jest problem. Kabel chinski bo tani nie ma co ukrywac natomiast pozwala na wiele i to pierwszy raz kiedy nie moge sie polaczyc z controlerem. przejrzalem sobie na temat rodzajow radyj no i moje jest delikatnie inne niz Symphony lll bo w miejscu CD/SD moja ma MEDIA. wrzuce zdjecia i moze ktos bedzie wiedzial co to za radio.

20140629_085539.jpg

20140629_085602.jpg

...moze rzeczywiscie nie ma tego controlera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie połaczysz sie z 07 CONTROL HEAD poniewaz nie masz tego sterownika .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mozna zapomnieć o zielonym menu?:'(

No jak nie masz MMI, to niestety tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mozna zapomnieć o zielonym menu?:'(

Twoje Symphony nie ma tego , adres sterownika to 56 RADIO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badał ktoś temat adaptacyjnych świateł stopu nazwanych enigmatycznie w Gebelsowie jako "notbremsblinken" :eusathink:

Nie rozumiem czy jest to przygaszanie światła stopu w nocy i mocniejsze swiecenie w słoneczny dzień? Czy może mocniejsze świecenie jak mocniej cisniejsz hamulec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badał ktoś temat adaptacyjnych świateł stopu nazwanych enigmatycznie w Gebelsowie jako "notbremsblinken" :eusathink:

Nie rozumiem czy jest to przygaszanie światła stopu w nocy i mocniejsze swiecenie w słoneczny dzień? Czy może mocniejsze świecenie jak mocniej cisniejsz hamulec?

Wrzuć sobie to dziwne słowo w Youtube, zobaczysz o co chodzi.

Dodam jeszcze, że to kodowanie też jest w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już kumam o co chodzi. Zakodowalem już to u siebie ;)

a różni się czymś notbremsblinken od adaptacyjnego światła hamowania kodowanego jak niżej np w Q7

stemei.de .VCDS Codierungen .Codierungsservice .Webdesign - Stefan Meier - Adaptives Bremslicht - VCDS Codierungen, Webdesign

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie wyświetlania na fisie jak się drzwi otwiera to się pokazuje i powiadamia u mnie od jakiegoś czasu zauważyłem że tył nie pokazuje wiecie jaka może to być przyczyna lub jak to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie wyświetlania na fisie jak się drzwi otwiera to się pokazuje i powiadamia u mnie od jakiegoś czasu zauważyłem że tył nie pokazuje wiecie jaka może to być przyczyna lub jak to zrobić

może grzebałeś sobie w modułach i ustawiłeś jakąś wersję coupe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie wyświetlania na fisie jak się drzwi otwiera to się pokazuje i powiadamia u mnie od jakiegoś czasu zauważyłem że tył nie pokazuje wiecie jaka może to być przyczyna lub jak to zrobić

może grzebałeś sobie w modułach i ustawiłeś jakąś wersję coupe?

Hm raczej nie,ale dzięki za dobrą uwagę poza tym wszystko działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...