Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co wam się ta podoba w tych alu dekorach ?

kiedy jedziesz do kuby? może się uda spotkać

mam nadzieje że nie w przyszłym tygodniu bo rozbieram auto i raczej cały tydzień będzie nie mobilne :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No właśnie za tydzień w sobote :wink: Zobaczę jak będzie na alu, zawsze można podesłać i zrobić moro w hydrografice :decayed:

---------- Post dopisany 28-01-2013 at 09:02 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2013 at 23:04 ----------

No i jutro, bądź pojutrze wpadnie nowy mod :decayed:

---------- Post dopisany at 09:04 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ----------

co wam się ta podoba w tych alu dekorach ?

kiedy jedziesz do kuby? może się uda spotkać

mam nadzieje że nie w przyszłym tygodniu bo rozbieram auto i raczej cały tydzień będzie nie mobilne :wink:

W tym tygodniu dopiero jadę, więc jak ogarnąłeś auto, to można się gdzieś ustawić :wink:

Opublikowano

Jak tam nowy mod?:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Blacha na d*pie w rozmiarze US on board :wink: fotki jak to wygląda na dniach, ale jest o niebo lepiej :wink: doszły też alu dekory w międzyczasie :wink:

Opublikowano

Blacha fajna :wink: widziałem. alu dekory też spoko :thumbup1:

Opublikowano
Blacha na d*pie w rozmiarze US on board :wink: fotki jak to wygląda na dniach, ale jest o niebo lepiej :wink: doszły też alu dekory w międzyczasie :wink:

alu zwykle czy szczotkowane? Ledy jak tam sie maja, robisz ori na ledy?

Opublikowano
Blacha na d*pie w rozmiarze US on board :wink: fotki jak to wygląda na dniach, ale jest o niebo lepiej :wink: doszły też alu dekory w międzyczasie :wink:

alu zwykle czy szczotkowane? Ledy jak tam sie maja, robisz ori na ledy?

Jak mu zrobie to będzie miał. :grin:

a tak swoją drogą to Karol jak jeszcze siedzisz w domu to możesz podlecieć to zrobimy te lampki na tablice.

Opublikowano
Blacha na d*pie w rozmiarze US on board :wink: fotki jak to wygląda na dniach, ale jest o niebo lepiej :wink: doszły też alu dekory w międzyczasie :wink:

alu zwykle czy szczotkowane? Ledy jak tam sie maja, robisz ori na ledy?

Jak mu zrobie to będzie miał. :grin:

a tak swoją drogą to Karol jak jeszcze siedzisz w domu to możesz podlecieć to zrobimy te lampki na tablice.

bedzie to swiecilo bo gdzies kiedys slyszalem ze ten klosz nie jest przystosowany pod swiatlo led i ze bedzie slabo swiecic, prawda to bo interesujacy mod bylby ledy w ori kloszu?

Opublikowano

po pewnych modyfikacjach jest to do zrobienia :wink:

DSC_0123.jpg

Opublikowano
  • Autor

Już rozpiździłeś tą moją lampe?! :shock3: ten wzór mi się nie podoba, tak jak Ci mówiłem, zalatuje mi tu chęcią zrobienia na siłę B7 z B5... Zrobimy to po mojemu, tak jak Ci mówiłem, jestem do piątku przyszłego w kraju, także jak coś to myśl i działamy :decayed:

Opublikowano

Podoba mi sieten patent z ledami:decayed: a pozniej full schwarz klosz i gites:naughty:

Opublikowano

Wiem że ci się nie podoba ale tylko to narazie mam zmontowane

Opublikowano
  • Autor

Spoko spoko, patent jest generalnie bardzo dobry według mnie, ale wizualnie mi nie podchodzi. Puść mi smsa w wolnej chwili, bo rozpiździłem telefon i nie mam żadnego kontaktu :facepalm: pomału kolekcjonuje numery...

---------- Post dopisany at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

Fotki zrobiłem, ale nie mogę kabla od aparatu znaleźć :facepalm: ale za to małą zapowiedź kolejnego moda, jest to model wstępny, docelowo LEDy będą gęściej, co o tym myślicie? Może będzie szansa na małą masówkę, jeśli projekt się spodoba :decayed:

ENJOY!

ledty.jpg

Z góry uprzedzam, że chodziło o zachowanie dyskrecji lamp, żeby nie wygladało to na podrabianie B5 na B7. Chodzi o reakcję LEDów, co daje moim zdaniem najlepszy efekt. Foto by bidzio1 dla którego ślę wielkie pokłony :hi:

Opublikowano

Fajne :kox:

Opublikowano

No no :kox:

Opublikowano
No no :kox:

Sedan cicho tam :grin:

Opublikowano

DO ogarnecia jest i sedan i avant i mysle ze kierun tez... tylko lamp nie mam by to stworzyc wg swojej wizji

ale ten efekt wg mnie fajnie wyglada :

diody.jpg

diody1.jpg

diody2.jpg

Opublikowano
  • Autor
DO ogarnecia jest i sedan i avant i mysle ze kierun tez... tylko lamp nie mam by to stworzyc wg swojej wizji

ale ten efekt wg mnie fajnie wyglada :

http://s11.postimage.org/gnwvqdaov/diody.jpg

http://s9.postimage.org/m9no4zc7f/diody1.jpg

http://s4.postimage.org/5rd0cd7mh/diody2.jpg

Fajnie będzie wyglądać, jak będzie cała powierzchnia oświetlona na pozycji ciemniej, a na stopie pełna moc LEDów :decayed:

Opublikowano

łoooo pany. diody, nełony... :grin:

Opublikowano

Szyba nie pal tyle ;P bo Ci sie kolory mienia :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.