Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:naughty::naughty: a nie myślałeś żeby relingi i ramkę grilla prysnąć w czerń?

Bije się z myślami co zrobić bo sam już nie wiem czy dołożyć chromy w okół szyb czy iść całkowicie w czerń sam już nie wiem , na razie zostawię tak jak jest ewentualnie jeszcze chodzi mi po głowie ściema szybek, ale zobaczymy w następnej kolejności będzie robiona korekta lakieru i program a później się zobaczy :whistling:

Opublikowano

Zostaw chrom, walnij ścieme i będzie total malina :hi:

Opublikowano
jest :kox:

zostaw nam B8, z pumą zrobimy relację jak się jeździ, będą nawet filmiki w HD i TurboKamrze obiecuję:decayed:

Tobie lepiej nie, bo Ty to podobno kiedyś na komarku w beczce śmierci jeździłeś :decayed:

Dokładnie lepiej jak tylko ja je dostane.

To może Cię któraś w końcu rozprawiczy pod remizą :decayed:

Padłem :slina:

:polew::polew::polew:

Opublikowano

Przynajmniej wiesz co czuje WHY-ME:grin:

Opublikowano
Przynajmniej wiesz co czuje WHY-ME:grin:

:polew::decayed::decayed:

Opublikowano
Przynajmniej wiesz co czuje WHY-ME:grin:

:lol1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No i dzisiaj byłem na programie w ECUPROECT Wrocław po stresie po pierwszym hamowaniu, zacytuję tutaj Mirka: " myślałem, że przy tym przebiegu już raczej serii nie będzie trzymać "a tu wyskoczyło 147,9PSi 337Nm więc ruszyły prace...

dsc0001in.jpg

dsc0006ga.jpg

Idealna gleba:

dsc0002ywb.jpg

No i wykres:

a4caga.jpg

Składam jeszcze podziękowania firmie ECUPROJECT za włożoną pracę. :hi:

Opublikowano

gratki programu:kox:

puma jak zawsze stoi i ręce w kieszeni:polew:

Opublikowano

Ja w środę na korekte lece:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Ja w środę na korekte lece:polew::polew::polew::polew:

no i dobrze w końcu to może zacznie jechać:facepalm::decayed:

Opublikowano
  • Autor
gratki programu:kox:

puma jak zawsze stoi i ręce w kieszeni:polew:

Dzięki :hi:

No a Puma to był bardziej przejęty ode mnie i stwierdził, że się boi, że B8 na seryjnych gratach pojedzie jak jego porobione B6 :naughty:

Opublikowano

zawsze się można wytłumaczyć pełnym bakiem:decayed:

Opublikowano
Ja w środę na korekte lece:polew::polew::polew::polew:

no i dobrze w końcu to może zacznie jechać:facepalm::decayed:

A jak ma jechać seria z coolerem:facepalm:

---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

gratki programu:kox:

puma jak zawsze stoi i ręce w kieszeni:polew:

Dzięki :hi:

No a Puma to był bardziej przejęty ode mnie i stwierdził, że się boi, że B8 na seryjnych gratach pojedzie jak jego porobione B6 :naughty:

Będą kreseczki to się okaże:decayed:

Opublikowano
  • Autor
zawsze się można wytłumaczyć pełnym bakiem:decayed:

I tak się już zaczęło już mi dzisiaj w dowodzie sprawdzał ile B8 waży...

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

Załóż 19" i 245 opony to pogadamy:decayed:

Opublikowano
zawsze się można wytłumaczyć pełnym bakiem:decayed:

I tak się już zaczęło już mi dzisiaj w dowodzie sprawdzał ile B8 waży...

:polew:

a Ty myślisz czemu Puma taki chudy:decayed:

Opublikowano
zawsze się można wytłumaczyć pełnym bakiem:decayed:

I tak się już zaczęło już mi dzisiaj w dowodzie sprawdzał ile B8 waży...

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

Załóż 19" i 245 opony to pogadamy:decayed:

Już sie tłumaczenie zaczyna. Kto ci kazał takie koła kupować?:grin::grin:

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

zawsze się można wytłumaczyć pełnym bakiem:decayed:

I tak się już zaczęło już mi dzisiaj w dowodzie sprawdzał ile B8 waży...

:polew:

a Ty myślisz czemu Puma taki chudy:decayed:

Wy dalej myślicie że mam pomodzone auto. Ja mam serie z fmickiem ale moja waga pozwala na dobre wyniki w kreskach:polew:

Opublikowano

małysz też się tłumaczył bułką z bananem:grin:

Opublikowano
  • Autor
zawsze się można wytłumaczyć pełnym bakiem:decayed:

I tak się już zaczęło już mi dzisiaj w dowodzie sprawdzał ile B8 waży...

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

Załóż 19" i 245 opony to pogadamy:decayed:

Już sie tłumaczenie zaczyna. Kto ci kazał takie koła kupować?:grin::grin:

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

zawsze się można wytłumaczyć pełnym bakiem:decayed:

I tak się już zaczęło już mi dzisiaj w dowodzie sprawdzał ile B8 waży...

:polew:

a Ty myślisz czemu Puma taki chudy:decayed:

Wy dalej myślicie że mam pomodzone auto. Ja mam serie z fmickiem ale moja waga pozwala na dobre wyniki w kreskach:polew:

A BRD kto ma wsadzone?

Ja na spota 16" zakładam a PUMA nie da rady bo hamulce ma za duże:decayed:

Opublikowano

i tu trafiła kosa na kamień:polew:

Opublikowano
  • Autor

Nie no tak na serio to wątpię w to żebym miał szanse z PUMĄ raz ze względu na koła a dwa wydaje mi się, że charakterystyka pracy CR jest inna niż PD, i ogólne odczucie tej mocy w B8 jest inne niż w B6 ale wiadomo kreska pokaże.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.